Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 11-та тема

  • 129 222
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Христос Возкресе!!!



Нека с много любов и мир в сърцата ни да посрещнем този светъл празник. Желая ви здраве и дано Бог е винаги и навсякъде с Вас!

# 16
  • Мнения: 293


Честит Великден!

# 17
  • Мнения: 20
Да се запиша и аз Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 18
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Днес правих тутманик и едно малко хлебче за подарък.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Ей, изпуснах ви края в предната тема...ама бях на козуначена вълна. Сега пак ще се отдам на любимите ми питки. Умувам дали да не завъртя едни кифлички днес...

# 20
  • Мнения: 4 406
Aз само да не ви изпусна в новата темичка
Днешното хлебче, обикновеното на delicate   bouquet

                             

# 21
  • Мнения: 148
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!
Питката ми за празника във форма на зайче и агне без крачета че тавата дойде тясна и се сплескаха
-заек
-нещо като агне
-кошницата за сватовете
-кошницата за колегите на дъщерята

# 22
  • Мнения: 293
Здравейте момичета и момче  Wink Имам нужда от съвет и идея . В събота ще кръщавам една малка принцеса и освен останалите подаръци искам да занеса питка. Ще ползвам тестото на Пепика , но искам рамо за оформлението.Как да го направя - с име , без име , с кръст , без кръст....Искам нещо красиво и специално  newsm78

# 23
  • Мнения: X

Честита нова темичка!За мен е една от любимите.
Много красиви питки видях,на Пепика и Стаси както винаги са еталон!  bouquet
Зайчета и кошнички също изобилстват,всичките много сполучливи! Peace

От мен един венец за Великден и бързите кифлички на мах-мама,оформени освен като кифли и като тутманичета със сиренце и мерудии ,и гевречета.


# 24
  • Мнения: 1 283
Здравейте момичета и момче  Wink Имам нужда от съвет и идея . В събота ще кръщавам една малка принцеса и освен останалите подаръци искам да занеса питка. Ще ползвам тестото на Пепика , но искам рамо за оформлението.Как да го направя - с име , без име , с кръст , без кръст....Искам нещо красиво и специално  newsm78
Бих те посъветвала да напишеш името на детенце. Кръст недей да слагаш, повече на помен ще прилича, отколкото за хубав повод. Ако намеря нещо хубаво, ще сложа снимка. Успех  Hug

# 25
  • Мнения: 293
Пепика , благодаря за включването ! newsm51 Тъкмо си мислех , че мина Великден , хората се заеха да си вършат другите задачи и питкената тема за мой късмет опустя изведнъж  ooooh!

# 26
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728

Kapri_z, ако желаеш можеш да погледнеш тук. Има доста питки, може да си харесаш нещо. ГАЛЕРИЯ - Питки, козунаци, тестени изделия

# 27
  • Мнения: 202
Момичета направо сте вкусно заразителни. newsm51
Вени аз май трябва да ходя на "санаториум"ама за отслабване...
И от мен два тутманика единия със сирене,другия с кашкавал...ама той нещо се загуби.Иначе вкусни и мекички по рецептата на мах мама.Но вместо и с вода слагам направо една кофичка с кисело мляко.





# 28
  • Мнения: 782
Здравейте!
 Следя ви от доста време, но все не мога да се включа. Ето и моята обредна питка за Великден ...



И още една от предните дни ...

# 29
  • Мнения: X
Меганс,отново разкошни тутманици! Peace
И на мен до сега най-много ми допадна тестото на мах-мама и с него имам най-добри резултати.Както и тутманикът на Касиер.
Ние с теб все ни тегли да месим,нали отскоро сме се захванали,та мерака е голям.
Shada,и от твоята питка как бих си отчупила,ммммм.
тази седмица обаче ми стърже тумбака от глад наказателно,взимам мерки дорде е време

Общи условия

Активация на акаунт