Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 11-та тема

  • 129 219
  • 743
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
Полин, честит празник!  Hug Радвам се да те видя и теб и Еликсирчето, скоро нищо не сте показвали.  Sunglasses
Люби, wavey! Heart Eyes
Както писах,имам една снимана питка ,както и едни паркърки,и питките с картофено пюре на Нордина,свалени са от фотото,но не съм ги обработвала ,а и напоследък все не ми остава достатъчно време за компютъра нито у дома,нито на работа.Гледам до прочета нещо из темите,да понапиша,но снимките качвам у дома,а като се прибера все има за шетане,после излизаме на разходка с детенце и кученце,и после-изморена в кревата,и така.....Дано скоро се наканя да ги покажа. Embarassed
Иначе с удоволствие преглеждам вашите красоти,но все набързо.А в темата със снимките колко съм назад и колко имам да разглеждам,лелеле....
Момичета,вие си знаете,че сте моите учителки и вдъхновителки,комплименти и прегръдки за всички вас! newsm51

# 391
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ето ме и мен.Хляб на балончета с кашкавал и подправки на Танита
и питка
Приятен и весел уикенд.

# 392
  • Мнения: 148
А от мен една солена корона
-втасала
-опечена
-парче



# 393
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
От мен погача с плънка от сиренце с праз:

# 394
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
И тук да покажа Короната на готвачката по рецепта на Лабрекс - много хареса на гостите ни, Лабрекс -   bouquet!

# 395
  • Мнения: X
Привет отново,момичета! wavey
Чудни питки сте направили,от хубави по-хубави!Голямо БРАВО за всички!   newsm51
Най-после и аз да намеря време да кача няколко снимчици:

   питки с картофено пюре на Нордина                                  кифли Паркър
   

питка

                                                                                                                                                            солени кифлички от маслено тесто

# 396
  • Мнения: 9 776
Еликсирче, направо ми взе акъла Shocked. Страхотни красоти  bouquet!
Момичета, благодаря ви за пожеланията, много сте мили  bouquet! И ми липсвате Heart Eyes!
На мен ми се повреди пекарната, и месих на ръка хляб.

http://www.album.bg/polin_a/images/23633507/
http://www.album.bg/polin_a/images/23633481/

# 397
  • Мнения: 22 867

Аелис, много се радвам, че си направила вкусна питка за гостите!  bouquet

PURE ELIXIR, при теб и количество и качество!  bouquet  chef

polin_a, на ръка, ама виж какво хлебче е, направо вика "ела ме изяж", страшно апетитно изглежда, разрезът е разкошен.   bouquet

# 398
  • Мнения: X
Лабрекс,Полинка,благодаря ви! Heart Eyes Heart Eyes

# 399
  • Мнения: 4 358
Питката за погачата на малкия мъж

Снимката ми малко кофти Rolling Eyes

# 400
  • Мнения: 22 867

Затова пък погачата е bouquet

# 401
  • Мнения: 0
Правих на няколко пъти питката на Биляна ! Стана невероятна.Хиляди благодарности за точната и изчерпателна рецепта.Следващият път ще я снимам !

# 402
  • Мнения: 19
Здравейте мамчета,останах без очи докато изгледам всички вкуснотии.Имам един въпрос към вас,дайте ми съвет каква пита е най-подходяща за кръщене.В неделя ще правим на малкия мъж и имам нужда от помощ.Предварително благодаря.

# 403
  • Мнения: 22 867
Здравейте мамчета,останах без очи докато изгледам всички вкуснотии.Имам един въпрос към вас,дайте ми съвет каква пита е най-подходяща за кръщене.В неделя ще правим на малкия мъж и имам нужда от помощ.Предварително благодаря.

Ето една темичка, може да ти помогне, другото е да погледнеш галерията за идеи.

Красива питка  bouquet

# 404
  • Мнения: 219
Ето питката, която направих тази вечер, стана изключително вкусна


Общи условия

Активация на акаунт