Юлски бебета-Тема 30

  • 20 816
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Диди е права "червя се" се използва когато се срамуваш изчервяваш. Правилния глагол е "червисвам" колкото и странно и смешно да звучи  Peace Диди супер, че с катето всичко е наред!

И аз не схванах, че може по повече от един отговор да се даде на анкета, но вече е късно Thinking

# 691
  • Мнения: 250
Божееее,колко думички използваме в РусИЕ  ooooh!-хюмне,назландисвам сЪ, льохман, демек, бъхтя, хаймана, сакатлък, кекав, чопвам, трупясвам сЪ, гюрултия, шматкам сЪ, фандък......А накой русенки използват и ШУШУМИНГА  Joy
а моля, моля  Naughty тия са и търновски Wink
Joy-да,нали сме все от североизточна България  Peace
На анкетата отговорих-пазя диета,тайни от мъжа си и мъжа си от други жени  newsm03
А коя пази скрит любовник?  newsm53

# 692
  • Мнения: 1 054
Е, стига де "червисвам се".. "червирам се" по-може, ама "червисвам" ..  Thinking

Аз пазя тайни и мъж ми от чуждите жени.. не пип, че пляс  hahaha
ДругУууууУУУУ, ни моъ дъ пазйъ  Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 4 032
пазя..... мъжа си от други жени  newsm03

сподели, сподели с нас  как точно го пазиш Flutter

# 694
  • Мнения: 0
Буби така показа речника  Laughing
Мислите ли, че мамата, която пази любовник ще си каже коя е?  Grinning Аз пазя тайни  Laughing
Ели и на мен ми е интересно как се пази мъж от други жени  Laughing
Определно стана по-весело с тази анкета.

# 695
  • София
  • Мнения: 15
Аз пък казвам: "Ще се начервя". Червисвам съм го чувала и винаги съм смятала, че го използват като нещо осмиващо в смисъл "Тази пък каква се е начервисала", все едно много се е поомазала. Laughing
За анкетата пазя диета, детето и мъжа (ама то това последното в много преносен смисъл). Joy Така съм го опазила, че даже и сега го няма.  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 1 054
Буби така показа речника  Laughing
Мислите ли, че мамата, която пази любовник ще си каже коя е?  Grinning Аз пазя тайни  Laughing
Ели и на мен ми е интересно как се пази мъж от други жени  Laughing
Определно стана по-весело с тази анкета.
С шамарииии хихихихх hahaha На каишка.. и както казва една известна русенска дама.. Гледайтииии, завиждайтиииии дрислиииии мръъсниииии Joy
Фрида, кой е тоя речник.. и за него има шамариии   Joy
Маааалееее, Чочиии, кофти анкета... много лиготия се събра в мен  baby_neutral

# 697
  • Варна
  • Мнения: 323
Определно стана по-весело с тази анкета.
С шамарииии хихихихх hahaha На каишка.. и както казва една известна русенска дама.. Гледайтииии, завиждайтиииии дрислиииии мръъсниииии Joy
Фрида, кой е тоя речник.. и за него има шамариии   Joy

Хи, хи, хи и аз се посмях:) Абе друго си е да почетеш нещо различно от захранване, прохождане, кърмене и прочие... Браво за идеята Hug Като се замисля отдавана не съм писала ръкописно, все на компа, с разните му съкращения...скоро ще забравя правописа май...
И да опровергая вчерашните писания за лошото време  Stop Днес бяхме на разходка от 12,00 до 17,30, опита се да вали, ноооо не заваля. Времето беше чудничко!
Отивам да чета на Вержи линка....

# 698
  • Мнения: 250
пазя..... мъжа си от други жени  newsm03
сподели, сподели с нас  как точно го пазиш Flutter
Обикновено залепям Йоан като гербова марка за мъжО  newsm53......А детето е на мама клюкарчето  newsm03

# 699
  • Мнения: 232
И аз скучно отговорих - че нищо не пазя... пу. Все пак ако се позамисля все ще изскочи позабравена тайничка отнякъде.
Джил все забравям да ти кажа, че мнооого се смях как Калина си я заварила да дебне кабела на нощната лампа.

# 700
  • Мнения: 0
Малеее Буби опасна си с тез шамари  Laughing да знаеме твоя мъж да не го закачаме! Надявам се носиш на майтап  Hug Русенката Мара ли е?  Laughing
Речника е уики, но се поразрових в нета и май и в книжните е така. Думата червирам не съществува или поне нищо не означава.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 635
Ем, радвам се, че съм те разсмяла. Ама баш като някое котенце гласи дупето и се насочва към кабелите, за да си улови някой.

Аз си "слагам червило", другите варианти не ми звучат добре.

Рал, мислех, че съм ти отговорила за лекарствата, но сега виждам, че не ми е излязъл поста. Давам Имунокинд по 4 таблетки на ден, когато си мисля, че започва да се разболява. Дано ви се размине бързо боледуването и дребосъчка е добре за пътешествието.

Анкетката - пазя диета и детето. Тайни, любовници и мъже не пазя. Joy Мойто мъж има позволение да ходи където си иска, стига да се прибира навреме и да си имаме уважението.

Мила, кажи няколко думи, за да не се притесняваме за вас.

# 702
  • Мнения: 1 054
Ми не нося пък на майтап.. виж на пиене.. още по-малко  Mr. Green
 Hug Hug Hug

Мара, амииии, чИ то в русИ няма другиии, само една еее!!!  Joy

Да ви имам и речниците.. ще напиша нов! Crossing Arms

Ееее, Джил... той да ми обиколи половин София /разбирай софиянки/ в работно време.. пък после да му таковам уважението... Никаква свободааааа, аз съм Цербееерррр!!!

Ау, момичета, май е време да лягам... започвам да се държа лошо и, ако мъж ми продължава да си играе на компютъра се страхувам, че ще си посегна Rolling Eyes

# 703
  • София
  • Мнения: 1 635

Ау, момичета, май е време да лягам... започвам да се държа лошо и, ако мъж ми продължава да си играе на компютъра се страхувам, че ще си посегна Rolling Eyes


hahaha Тук пък как да го тълкуваме?!  newsm78 Joy Че ми идват няколко различни идеи.

Аз пък нося много на майтап, още повече на пиене. Т.е. носех на пиене, че сега не се знае. Кога ли ще тествам. Whistling

И Сафо ми липсва, къде се е запиляла.

# 704
  • София
  • Мнения: 451
Аз пък окръжност пазя... Joy hahaha да не вземе да намалее  hahaha
На мен също единствено "слагам си червило" ми звучи ОК.
Мила, я вярно да се разпишеш, че последния път нещо пак ви мъчеха болежки - дано всичко е наред при вас  Hug
Джил, да я нагушкаш малката котанка  Hug
Лелее Бубе, посегни на мъжО бе, недей тъй на себе си  Laughing
Ауууу пиене...и аз, и аз нося ...Джил, още малко и как ще се тествам...малииии  Drunk Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт