Юли 2006 - 94

  • 28 632
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 314
Уф, нямах компютър, че като са ми го сглобявали не са наместили клавишите и половината не работеха, та го върнах и го оправиха.

Страхотни снимки и на Париж и на Лондон/ ах, как завидях само за Лондон, така ми се ходииии Sad/, блазя ви супер сте си изкарали всички.
На Дю басейнчето страшно ми хареса и с тези прозорци е супер! Има ли нагреватели, ще може ли да го ползвате при студено време?
За какви жеги говорите? Тук 2 дни си е студенко, пък сега вън при нас си е голям студ. Все още не спим на отворено Crazy
Деска, как е Цвети? Hug

# 721
  • Мнения: 708
Мила Рени,
 Честит Рожден ден!
Желая ти от сърце повече усмивки на лицето,
парички в протмонето и
любов в сърцето !
Пожелавам ти чудни приключения и смели пътешествия !

# 722
  • Мнения: 2 481
http://vbox7.com/play:4a13dba3Рени, честит рожден ден!Бъди здрава,мъжете ти много да слушат и помагат, и да те обичат!


Аз не разбрах, падна ли 6-цата от тотото,отивам да си проверя фиша Whistling Вчера като пусках се отнесох и надрасках 7 числа Crazy

Пиги какво става с Цвети?

# 723
  • Мнения: 1 240
Рени, честит рожден ден! Много здраве и щастие ти пожелавам, успех и късмет!   bouquet

Арлина, басейна е бивш парник, но за съжаление го ползваме само 3-4 месеца лятото. Зимата източваме водата, защото ще замръзне, на Гела е доста високо. Водата се отоплява в тръби от слънцето и се върти и парниковия ефект. Последният път беше 24 градуса.

Ели, май падна, поне така ми каза Васил.

Още нещо щях да пиша, ама забравих  Embarassed После пак.

# 724
  • Мнения: 314
Рени, Честит Рожден ден! Да си жива и здрава и много щастлива и обичана!

# 725
  • Мнения: 2 481


Ели, май падна, поне така ми каза Васил.



Пфу, ако е паднала 6-цата, не е в мен  Sad бая неща и бях нарочила,ама другия път айде ще чакаме Thinkingкво да правим

# 726
  • Мнения: 1 341
Рени, честит рожден ден!  bouquet Желая ти много здраве, семейно щастие и много успехи в личен и професионален план! Hug

# 727
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Мдаа, и ние сега проверявахме фишове, ама тц. Аз не пускам де, изобщо не вярвам в тая работа, но майка е заклета тотаджийка Crazy Иначе проверявам с нея, белким намажа нещо Mr. Green

Ренка, честит празник, мила  bouquet

# 728
  • София
  • Мнения: 512
МИЛА РЕНИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК   bouquet

# 729
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Честит рожден ден, Ренка! Да си жива и здрава, много щастлива мама и обичана съпруга

# 730
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Рени,ЧРД,да си жива и здрава и много,много щастлива  bouquet  bouquet  bouquet

Цвети е една идея по-добре,резултата е отрицателен,но понеже пиеше вече антибиотик,може да не е точен казаха от лабораторията.

# 731
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Пиги, как лекуваш гнойна ангина и най-вече налепи?

# 732
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Диди,гнойната ангина е стрептококова инфекция на гърлото и най-добрият начин на лечение е да се пие 10 дни антибиотик,превантивно,защото усложненията са сериозни.Обаче,добре е да се направи посявка за да видите към кой антибиотик е чувствителен стрептокока,забавянето е 3 дни Peace
С домашни средства-мокриш си пръста,топиш в сода за хляб и обираш с пръст налепите,много е гадно,но се махат.Другият вариант е с гранофурин,не се произвежда вече,но в аптеките където приготвят лекарства го правят,навиваш на молив памучен тампон,топиш в гранофурина и минаваш сливиците.Махнеш ли налепите, ще спадне температурата ако има такава.
За гранофурина ще трябва да вземеш рецепта от личния лекар с пропорциите на съставките,въпреки,че предполагам в аптеката ще знаят как да го направят Peace

Десетпроцентовите йод-повидонови разтвори (Betаdine®, Braunol®, Jodasept®, Povidone Jodine®) се използват за предоперативно обеззаразяване на кожата и лигавиците; при биопсии и пункции; катетризация; пиодермии, остеомиелити, инфектирани рани, декубитуси, фистули и трофични язви с вторична инфекция; за туширане и гаргара на устната кухина при тонзилити, кандидоза, афтозни и херпесни стоматити. За обеззаразяване на ръцете се правят две обтривания със 7,5% разтвор по 2,5 min. Значи можеш да намажеш с тампон напоен в Йод Повидон,вместо с гранофурин,но как ще ти даде дечко....?

За големи хора не за деца.разрежда се минерална вода с кислородна вода в съотношение 1:10,демек на 10мл.кислородна вода се слагат 100мл.вода и се прави гаргара,не се гълта,налепите падали в мивката,но не съм го пробвала и не знам колко процента да е кислородната вода,само съм чувала,че действа страхотно.

Намерих линк,така,че прилагам,това е интересно да се знае: http://www.bgstuff.net/content/view/2566/557/

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 01:24 от ☼ Зла Гад-Пиги® ☼

# 733
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 085
Уф, и Дая е лепнала някаква ангина. Не е гнойна де, но сливиците са огромни и червени. Взехме Ефизол и Нурофен за високата Т. До утре трябва да има подобрение Praynig

# 734
  • Мнения: 314
НАН: Ефизола едва ли ще помогне, по- добре пръскай Тантум Верде за болката в гърлото. Има едни хапчета за смучене, хомеопатични са и са точно за възпалени сливици: Тонзилотрен таблетки, 6 и нещо лв са, но са 60 бр Peace От тях съм много доволна Wink Бързо оздравяване Hug

Общи условия

Активация на акаунт