Юли 2006 - 94

  • 28 624
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 708
Има едни хапчета за смучене, хомеопатични са и са точно за възпалени сливици: Тонзилотрен таблетки, 6 и нещо лв са, но са 60 бр Peace От тях съм много доволна Wink Бързо оздравяване Hug
  Peace и аз съм много доволна ,дори вече един месец давам профилактично. А за уголемени сливици д-р Хаджиева ми каза суров картоф две кръгчета се слагат на двете сливици ,отгоре една кърпа с оцет, найлон и шал. Стои се минимум 2 часа, колкото повече толкова по-добре. Аз го правих на Валери и за три слагания и сливиците се прибраха напълно.А за гнойна ангина освен гранофурин моята майка от дете ми мажеше сливиците с прополис. Във всяка аптека го има готов. Навремето майка ми сама си го правеше и мога да се похваля ,че съм дете ,което може би един или два пъти съм пила АБ ,благодарение на прополиса и на майка ми разбира се.

# 736
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Арлина, досега само с Ефизол сме лекували гърлото - дори с гной два пъти Peace Аз си имам 4-5 лекарства /горе-долу за всеки симптом/ и ги сменям рядко, защото са изпробвани и не ми се рискува с други. Та дано и този път не ни предадат Praynig

Току-що се обади свеки, че отивала към 40гр. температурата Confused Казах й да редува Нурофен с Ефералган на 2 часа, докато си дойде П. да отидем. Че тя страшно се притеснява жената Confused

# 737
  • Мнения: 314
Уф, горкото Confused Заведете я в Спешния, че не е шега работата с такава висока температура Hug Давай й Хексалгин, на 38,5-39 давам само Хексалгин, най- бързо смъква.

# 738
  • Мнения: 433

Ренка, честита на патерици HugМного те радват и тримата ти мъже,а живот и здраве след време и една принцеса Laughing
Вече не искам да ходя никъде SadТолкова работа ми се е събрала само за една седмица,че откакто съм се върнала каталясах #Crazy
Ето малко снимки и от мен
http://www.facebook.com/home.php?#!/profile.php?id=1083123035&v=photos

# 739
  • Мнения: 1 298
Здравейте от нас,ние днес щяхме на плаж да ходим но сутринта не печеше много и отложихме за утре.Ходихме обаче на един нов кът за децата на открито и фитнес имаше,та взех че се възползвах  Whistling

Благодаря на всички за милите честитки и пожелания!  Heart Eyes

Дая и Цветето скоро да оздравяват мъничетата! Нан заведете я на педито,че доста висока е тази Т.Аз за такава давам  Хексалгин.  Peace
Кажи да и видят и ушичките,че на доста дечица вече от високата Т  им загнояват ушите  Confused Вчера на едно познато детенце и двете тъпанчета му цепеха.

А това ефизол какво точно е?

Последна редакция: сб, 19 юни 2010, 15:17 от Ренито

# 740
  • Мнения: 444
Рени, честито и от мен! Много щастие ти желая!  bouquet

Уф, Кико пък днес ака на два пъти само слуз. Confused Уж вчера беше хубаво акото му, взех му лечебна хумана и в понеделник сме за направление от педи за гастроентеролог. Tired

ДА оздравяват болничките! Hug

# 741
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Докато отидем, беше спаднала Т. От 1 доза Нурофен и мазане с оцет. Скачаше на въже нашата Party Предупредих свеки, че 90% пак ще вдигне довечера. Да кара по същата схема.

# 742
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз дадох хексалгин онзи ден за пръв път и съм много доволна- имаше 39,1т и я смъкна много бързо и трайно Peace
Нанни не се шашкай много, и Алекс ми акаше слуз като бебе и много се бях шашнала от много четене по форумите, правих изследвания и въпреки това винаги бях притеснена като видех памперса Peace Дано и пи вас не е нищо притеснително Praynig
Ренка, ефизола е за смучене, за гърло- едни кафяви хапченца, още по наше време ги имаше, а и реклама им течеше с едно момченце и майка му Peace

# 743
  • Мнения: 1 298
Aaa,сетих се Диди  Peace

Нани защо пък лечебна хумана,ти нали си го кърмиш?

Ето да видите нашият батко какъв е щастлив http://renny.snimka.bg/baby/denis.500380.19277538
Голяма любов,големи ласки са вкъщи  Joy

# 744
  • Мнения: 314
Reni: много са сладки и страшно си приличат.  Heart EyesНе те ли е страх така да му го даваш на Галко да го носи. Аз съм забранила, Зоя в началото искаше все да я вдига, ама като я знам какъв е спандал ooooh!

# 745
  • Мнения: 444
Рени, кърма имам за вечерното цокане и е към 100мл., не му стига за цяло хранене. През деня си го бях захранила с други твърди храни. Незнам ако започна да го слагам по-често на гърда дали ще ми се спуска повече кърма. Стига и той да е търпелив да я дочаква, че откакто намаля, бавно протича. Нощно време също ме търси, но цоква колкото да заспи и то пак ако има. А и кучешките зъби са му се подули и като измрънка за нещо ми се свива сърцето, да не би коремчето да го боли. ooooh! Само да не го запека от тая Хумана, някой давал ли е. Аз мисля днес целия ден да е на нея, утре да дам и картофено пюре с малко зехтин в него. Thinking
Наистина Галко как само държи Денис, сладурковци! Помня Дани, че не можеше да го държи дори като седи на спанята и му го сложа в скута, увисваше му на Кико главата, но беше на 2г. и 9мес.

Диди, от какво е имал Алекс проблеми с акото и как го лекуваше? Какви изследвания си правила? Акита ли да нося?

Добре, че поне пълките му поизчезнаха, дали защото захладня или защото ги мазах с Фенистил гел.... карам на догатки, ужас!

Стискам палци Дая да не вдига повече такава висока Т. Praynig

# 746
  • Мнения: 1 298
Нанни,да слагай го според мен на по-честичко на гърдата,ако цока мъника ще си я стимулира.
За млякото,незнам дали запича.Племенничките пиха Хумана обикновенна и ги запичаше.Аз не съм давала хич АМ на Галко.
Денис хич не му го давам на Галко,той легнал не може да го държи.Днес искаше и му го дадох правичък и поиска да го сложи на шезлонга,но аз му помагах,защото ме е страх.После го взе за снимката,иначе не му давам да го взема сам  Naughty

Ронка,Дидито мнооого са ви хубави снимчиците,мен кога ли ще ме огрее  Whistling

Ели и ние пуснахме тото,но  от 4 фиша само една 3-ка спечелихме.Пф..няма повече да играем  Confused

# 747
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Нанни, Алекс тогава още беше малък и не бях го захранила /мисля, че около 2-3 месечен е бил/, исках изследване от педито защото се опасявах да не е АБКМ, а тя ме изгледа така  Shocked и каза нещо за някаква крава/не си спомням какво, но в смисъл че още го кърмя и няма как да е това/. Но аз от четене във форума много се бях ошашкала и все пак ме изпрати в поликлиниката- занесох малко от акито и колко са го изследвали не знам, но резултатите бяха отрицателни Praynig
Иначе знам, че има хумана, която не запича, но не знам как се казваше /дали не е фризо..... Thinking/
Ренка, много са ти сладки Hug
Ронка, Дидито, страхотни снимки Peace
Аз съм сърдита на моя мъж #2gunfire, не иска нищо да помогне, а се дуе за всичко- ами писна ми вече, държи се с детето все е едно е чуждо, само вика по него, шамари го, нито ще си поиграе с него, нито ще го изведе, нито ще си поговори с него, а да не говоря че вкъщи никой нищо не пипа/ ни той, ни свекъра/ ....егати вече ми омръзна- ходя на работа, а после и да изчистя, да сготвя, дете да видя, да изпера, просна, изгладя.........когато съм в тази фаза на депресия съжалявам, че съм го срещнала/ въпреки, че без него нямаше да имам Алекс/ и хич не ми е мило за него и не го обичам/за големия говоря, не за малкия/ Confused

# 748
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Желаещи да пуснат нова тема? Иси?

# 749

Общи условия

Активация на акаунт