Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Ау, 1001, и той ли си има приятелка.Язък,пък аз имах надеждииии.....край,вече спирам със сватовничеството.Значи, по-добре да си остана на Муратчо.Така и така Бурчи не ми е любимка.....ха,ха

# 46
  • Мнения: 85
Аз тъкмо приключих с гледането на ЛиН. Вчерашния ден беше отделен на Пленителката и започнах да си повтарям Аси в началото.
Относно ЛиН сцените с Ясмин никак не ме вълнуват... но когато има разни смешки, майтапи ..много ми е сладък Мурат. Нали има чувство за хумор и много добре му се получават. Сякаш се смее с цялото си сърце. Особено на онзи момент с шоф.курсове, когато и Баран каза, че майките на съучениците му имат шоф.книжки. Харесвам филма дотолкова, че е добре направен, но любовта не ми е най-важния елемент в него.
Докато в ПС връщах няколко пъти и на танца, и докато гледаше изпълнението й на ТВ, и ресторанта. Просто ми е удоволствие.
А за Джансел и Туба - времето ще покаже.
Има нещо, което ми беше направило впечатление в Аси, а сега го виждам и тук в ПС. В Аси, когато се появи Али, той се отнасяше като джентълмен към Аси, като оставим назад гадостите, които сътвори. Сега и героя Мурат по същия начин - отношение, уважение, както в ресторанта, така и в колата - столове, врати..такива неща.

# 47
  • Мнения: 1
Страхотни празнични дни Hugс пожелание за всички  Peaceсбъднати мечти  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 3
İngiliz'in rolünü kaptı!

5 Nisan 2010 -Hürriyet
Oyuncu Tuba Büyüküstün Arap ülkelerindeki şöhreti sayesinde kazanmaya devam ediyor.

Ünlü şampuan markası Pantene de Arap ülkelerinde başlatacağı dev reklam kampanyası için Tuba Büyüküstün’ü seçti. 15 Arap ülkesinde yayınlanacak olan reklamların ilki de Prag’da çekildi. İki gün süren çekimlerde Büyüküstün yine görenleri büyüledi. Panten’in Arap ülkelerinde yayınlanan reklamlarında daha önce İngiliz top model Amber Le Bon oynuyordu.

Нещо за реклама на Pantene май става въпрос newsm78

_________________

# 49
  • Мнения: 10 240
Ще помоля за превод на следващия материал:

Gönülçelen' ile 'Aşk ve Ceza'ya İngilizce altyazı
Merve YURTYAPAN/MAGAZİN
05.04.2010
atv'nin iki sevilen dizisinin önemli bölümleri, izleyici tarafından altyazılı olarak internete aktarıldı. Böylece yabancılar da onları izleyebildi
Tuba Büyüküstün ve Nurgül Yeşilçay gibi ünlü oyuncuların yurtdışındaki hayranları arttıkça, oynadıkları dizilere olan ilgi de büyüdü. atv ekranlarında yayınlanan 'Gönülçelen' ile 'Aşk ve Ceza' dizileri, hayranları tarafından yabancı izleyicilere de sunulmaya başlandı.

TEŞEKKÜR EDİYORLAR
Yurtdışından Türk dizilerine olan ilgiyi fark eden dizi fanatikleri; bu iki projenin fragmanlarını ve önemli bölümlerini İngilizce altyazılı olarak, sanal ortamda yabancı izleyicilerle buluşturmaya başladı. Dizilerin, İngilizce altyazılı fragmanları ve bazı önemli sahneleri sanal ortamda oldukça ilgi görüyor. Bu sahneler Youtube'da binlerce kez tıklanıyor. Dizi videolarına yabancılar tarafından, "Bazı bölümleri altyazılı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bütün bölümleri böyle izlemek istiyoruz" yorumları yapılıyor.

# 50
  • Мнения: 10 240
askasone отнова ни радва с нов клип:  http://www.youtube.com/watch?v=PR4pCQ12ae8   newsm44 newsm44

ха, още един клип от днес-   http://www.youtube.com/watch?v=fkgD6tAW9KA&playnext_from=TL& … ideos=lYdvdwYr220      и пак askasone

# 51
# 52
# 53
# 54
# 55
  • Мнения: 22 867

Хубаво е новото клипче на askasone!  bouquet Но има едно, което никога не ми омръзва и сигурно хиляди пъти съм го гледала. Може би защото и песента на Горан Каран ми е любима......., а и много ми се връзва с историята на МураТуба. Peace

Asi-Demir and Us --- --- --- "Stay With Me" - Goran Karan


# 56
  • Мнения: 22 867

Пак хубавия момент от финала.

# 57
  • Мнения: 0
Labrex,това е един от незабравимите моменти,много бяха красиви и щастливи......мисля си,ако е имало някакъв конфликт между тях,както се предполага,как успяха такива погледи да извадят.... newsm78 newsm78 newsm78

# 58
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=jmFEHoqFxXI&feature=related
вулкан от чувства,дано видим такива и между Хасрет и Мурат2 newsm78 newsm78 newsm78

# 59
  • Мнения: 0


ДА ТЕ ОПИША С ДУМИ ТЕБ ЛЮБОВ НЕ МОГА!!!НО КАК ИЗГЛЕЖДАШ,ЗНАМ!ЕТО ТАКА!!!

Общи условия

Активация на акаунт