Разстройство, слуз и зелено

  • 19 551
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 942
Лечението е аналогично, макар някак диагнозата да не ми се връзва  Rolling Eyes ...

# 16
  • Мнения: 2 652
Последно - едното е с вирус , другото със саломонела. От къде са го пипнали не е ясно. Сега ще пускаме и ние изследвания.

Е как става тая работа?

# 17
  • Мнения: 1 291
Ами..обадили са се от инфекциозна-на педи и са й казали.Сега трябва да се изследваме и ние и Макси.Само не ми е ясно като и двамата акат еднакво как едното е с различна диагноза.
Явно са излезни някакви резултати от всичките проби които им взеха миналата седмица.

в момента акат под 6 пъти на ден, но цвета и при двамата е мн тъмно зелен към сив. Sad
иначе видимо са активни, весели, ядът.
Децата са на 10 мес и половина

# 18
  • Мнения: 2 652
Мисълта ми беше как така почти едновременно се разболяват, с еднакви акита и картина, пък едното с вирус, другото със салмонела. Това е абсурдно!

# 19
  • Мнения: 1 942
Сивото в изпражненията е от лечебната хумана /ако даваш такава/.
6 пъти е съвсем приемливо, макар да знам че ти се свива стомаха като разбереш, че ПАК са акали.

Експерт съм станала по изпражнения  ooooh! Следи миризмата и дали са шупнали. Бъди много упорита с Биогаята или Ентерола /но него по 1/2 пакетче след всяко ядене/.

Би ли пуснала едни нови изследвания, като гледаш да не вземаш от място със слуз и да си ги занесеш сама в микробиология. Аз пусках в 4 микробиологии - от едно и също изхождане и имах 4 различни резултата  ooooh! ooooh! та си мисля, че това със салмонелата са малко ....

# 20
  • Мнения: 1 291
Биогая давам по 5 капки. Какво да следя на миризмата? Откакто е тъмно зелено-е с МНОГО неприятна миризма.(ох това за сивото ме поуспокои).

"Мисълта ми беше как така почти едновременно се разболяват, с еднакви акита и картина, пък едното с вирус, другото със салмонела. Това е абсурдно!"
и за мен е така и затова отново ще пусна изследвания..

# 21
  • Мнения: 2 652

и за мен е така и затова отново ще пусна изследвания..

Всъщност, за какво са ти? С тях и без тях, каква е разликата?

# 22
  • Мнения: 1 291
! И АЗ ТОВА СЕ ПИТАМ  newsm78
Ама са казали да направим-така че ще направим, пък ..

# 23
  • Мнения: 1 291
Още нямаме резултати.вероятно е самонела, едва ли толкоз време ще е от вирус. Вече 3 седмици минаха. Вече акаме по 2-3 пъти на ден, зелено, пак е разстройство. Чудя се кога освен кърма и хумана мога да давам - и храна. И какво да давам?

# 24
  • Мнения: 1 942
Няма причина според мен да не си дадеш храните, които се дават при захранване на новородено, като за сега се въздържиш от маслото и млякото /ал110 може/.
Започни си с пасирано картофче по лъжичка, после сложи към картофчето и ябълка да се свари /тя много добре стяга при разстройство/ и така на по 3-4 дена си върни храната до където си я въвела към момента при заразяването.

Банана, краставицата, пресните плодове и зеленчуци запаси за последно - прочети си за салмонела трябва ли да избагваш нещо.

Имаш голям напредък - 2-3 изхождания вече не са диария, сега остана да се оправи цвета и консистенцията. Но с постоянство и Биогая и това скоро ще е наред. А и при бебета само на кърма не виждам как може да очакваме ако което не е кашкаво.

Аз съм за постепенното и много предпазливо захранване, но само с храни приготвени от теб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт