Big Brother Family - тема 3 (05.04-12.04)

  • 130 946
  • 4 898
  •   1
Отговори
# 30
  • До морето
  • Мнения: 7 083
хоп и аз тука

каква е тая игра, за която всички говорите? newsm78

# 31
  • под дъгата
  • Мнения: 89
ако съм разбрала правилно, по-добре да не го чакаш от сега Simple Smile Аз разбрах, че ще е от 23.30 до 1 през нощта  Peace
Не си разбрала Peace От 11,30 през деня-гледах реклама вчера,а и преди малко казаха по диема,че ще започва сега
Ама Газката как го емнал Давидчо....

# 32
  • Мнения: 4 435
Разбрах, че снощи Радо и Анджелика са обяснили на Давид, че се излака като виси при Ники да го черпи. Че само за аванта мисли и се излага, няма никакво достойнство и т.н.  Той пък изобщо не разбирал, от едното му ухо влизало, от другото излизало. Казали са и много хубаво думи за Ники, харесвали го много.


В началото на сезона, казаха че децата на Боян и Боряна псуват, и обиждат родителите си, с изключително вулгарни думи. Когато при тях е живял човек от екипа на ББ, направо е останал потресен. Затова и не се учудих, че вчера са я псували, както и тази сутрин обиждаха Боян. Това не е сега от предаването. И в живота са си били такива.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 430
Честита ни нова тема!Благодаря Авче отново!    bouquet
В анкетата гласувах за:
Стоян и Мария Шопови
Цветелин и Ванеса Цветанови
Давид и Елеонора Качанови

# 34
  • Мнения: 2
Само да се запиша Wink

# 35
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 243
Много ми прекъсва звука по Диема, но определено Гробаря и Пауло се опитват да отворят очите на Чехльо, ама момчето изобщо не вдява за какво иде реч  Naughty

 Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 841
Лелеее, Гробарят го разби. Каза му, че е мазохист, а мазохизмът бил малката сестра на педерастията. Той си бил педал за него. Мълчал като гъз докато майка му била в къщата. Продал него и жена си за едно уиски. Продал си достойнството и мъжеството, ако изобщо имало такова. Завършен педал бил. Каза му още, че ако е някакъв, щял да надупи Норчето ето тук и да я ...... пред него.

# 37
  • Мнения: 2 280
Кои ще са следващите на детектора, знае ли се?

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 647
аа, благодаря  Hug аз помислих, че това сега е къщата на парите по ДФ, а довечера ще е вечерна емисия  Mr. Green с Маги... и все пак ще си ги догледам тук, пък после по нова  Peace

Аз понеже пускам след 11 диемата, та днес като се заредих от 9.30 реших, че тая игра си е обичайна, просто не съм ставала толкова рано да я засека... много тъпа  Tired

# 39
  • Мнения: 824
за довечера ги представиха -велинградския Давид или датския Голиат Laughing

# 40
  • Мнения: 2 196
Добро утро. Hug
Снимах ви статията за прозвищата, които лепнахме на участниците в Cirque du Soleil, обаче снимката е излязла много лошо, почти не се чете текстът.

Първите три номинирани семейства мисля че ще бъдат Милеви, Качанови и Цветанови.

# 41
  • София
  • Мнения: 15 471
  Браво бе, и не свиркате!Аз си седя на последното мнение, в старата тема и се чудя що никой не пише? Joy

# 42
  • Мнения: 4 435
Да, браво на Веселин. Прави същото, което снощи Радоо и Анджелика са направили. Но Давид е толкова кух, че няма как да разбере. ooooh!

# 43
  • Мнения: 5 140
кух та чак противен

# 44
  • София
  • Мнения: 5 828
Започна шоуто на Маги по Нова ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт