Всички ФЕВРУАРЧЕТА сега радват се на пролетта!

  • 32 165
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!

Честито Свето Кръщение на Лили! Нека Господ винаги да я закриля! Много е хубава като лазарка!
Изида, щом Кики казва, че я боли, задължително трябва да идете на лекар. Искренно се надявам се всичко да е наред  Hug
Тони, на първата снимка Дани изобщо не е на 2г. Много е порастнал! Относно тениската, ще ми се и аз да купя точно такава с твоето име (Вики ще я носи с гордост), стига да не е проблем това. Така като гледам доста народ иска.  Simple Smile
И аз моля, които има връзка с Мери, да й предаде една голяма прегръдка от нас.
Асол, прекрасни снимки!
Пух, обезателно ще организираме среща в зоото! Само да се постопли малко.

Клипчето
го правя в момента, но понеже ме питате дали съм получила снимките ви, отново ще копирам списъка, чии снимки имам. Ако някой не се види в него, а е пратил снимка, моля да го направи пак. cattt@abv.bg е мейла ми. Все още бих могла да вмъкна и ново дете.

1.Християн на Камчи   
2.Андреан на Сенди 
3.Анна на Ефро   
4.Алекс на Роси 
5.Киара на Изида   
6.Стела на Елениа   
7.Георги на Анели29 
8.Кристиян на Мирка   
9.Иво на Ади     
10.Даниел на Тони   
11.Даниела на Златина     
12.Ева на Валерия       
13.Деница на Денил         
14.Калоян на Пух       
15.Анна на Кас     
16.Пламена на Слънчице   
17.Мартин на Ирка           
18.Яна на Голдън       
19.Вяра и Вели на Бубето   
20.Ина на Алина     
21.Свилен на Жаси     
22.Мадлен на Яна   
23.Камен на Чара 
24.Диа на Дар     
25.Вики на Кат   
26.Таня на Бени   
27.Мони на Ави       
28.Боби на Анита   
29.Тино на Готика 
30.Ева на Изабела   
31.Стефко на Виви   
32.Александра на Трринити     
33.Виктория на Маципици     
34.Илиан на Златомира     
35.Емма на Мери     
36.Любомир на Зитта     
37.Габриела на Мирка
38.Лео на Троллипен
39.Виктор на Руфинка
40.Лора на Асол
41.Стиляна на east_light
42.Ники на ЛейдиВ
43.Рая на Гала
44.Онур на Естелита
45.Люко на Мария
46.Йоана на Теди
47.Willi на весело
48.Али на Драгончето
49.Лили на Дес26
50.Явор и Али на Естелита
51.Христо на пепи1975
52.Емо на Дез

# 31
  • Мнения: 387
Честито кръщене на ЛИЛИ, нека само здраве и щастие, късмет и красота я съпътстват в живота... Hug

ТАКАаааа...сега след списъка на КАТ за снимките, да пусна ли един за броя на фанелките ,
които искаме от ТОНИ... Thinking  Mr. Green Mr. Green

Сериозно, ТОНИ, как ще го направим, с изпращането и плащането, давай идеи... Hug
После ще направим един клип и с децата, облечени с фанелките , посветен на ТОНИ... Heart Eyes  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 88
Привет на всички!
Зачезнах малко, Пламена беше в болнични отново и аз с нея.
Кашлицата я "преборихме" /да не казвам голяма дума/ с противоалергични, антибиотик /2бр./ хомеопатия и сто хиляди хапчалъци. Днес е на ясла, но с зачервено гърло. Имахме и бактерия в носа. 
Пътувахме до Плевен и още след Карнобат ни кашлица ни сополи, какво чудо е това тук при нас не знам. Вчера се върнахме и очаквам включване отново.
Ето малко от арсенала на лекарствата: Ксизал, Стодал, правени капки за нос, Клацид, Лакто 4, Ефира и сега накрая капки Кузихром и Инфлуцид, че сме с зачервено гърло да не ни повтори, а няма кой да я гледа.Не съм сигурна да не са не съвместими тези лекарства всички заедно, но щом като една и съща докторка ги изписва бе трябвало да знае
Забравих да кажа, че сме в очакване да ни избият пъпки, има Варицела в градината.
Толкова за сега, имам да наваксвам. Нищо не съм чела до сега.
Лек ден на всички.

# 33
  • София
  • Мнения: 96
После ще направим един клип и с децата, облечени с фанелките , посветен на ТОНИ... Heart Eyes  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 447
После ще направим един клип и с децата, облечени с фанелките , посветен на ТОНИ... Heart Eyes  Mr. Green

smile3521 smile3521


Слънце,дано вече сте се оправили....
На Лили,Честито кръщене.Нека Господ бъде винаги до нея...

# 35
  • Мнения: 387
После ще направим един клип и с децата, облечени с фанелките , посветен на ТОНИ... Heart Eyes  Mr. Green

smile3521 smile3521








Eтооооо.... Hug  Започва да се осъществява една хубава мечта... Heart Eyes
Готова съм веднага за нови подвизи  и творения, само материал да има.. Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,мили момичета!

Миналата седмица Криско тръгна на ясли.Не е свикнал.Въпреки че е бил само 5 дни,си мисля,че стана някакси по-агресивен и отчужден Rolling Eyes.Сега,когато види деца на площадката не иска да ходим Confused.На Великден бяхме на вилата на чичо ми цялото семейство и той целия ден тичаше и щурееше.Дали нещо се простуди,дали го зарази едно роднинско детенце,което покашляше,но Криси се разболя.Вдигна температура,разтройство,почна кашлица и хрема.Сега и той пие едно кило илачи Cry.Оффф много ми е мъчно ,че е болен.Дано по-малко боледува.

Освен,че се стъписвам от болестите ,притесних се,че Криси така реагира на яслата.Другото ми притеснение е,че е почнал в четвъртък и петък-явно след като малко е понавлязъл в обстановката,да удря децата Sad Confused
Сестрите казват,че много момченца били така и уж щял да свикне,но дали....

Дидинка поне е здрава(засега,чук-чук).Тя пък не иска да яде нищо друго освен мамино млекце,дори и него бойкотира от време на време.Кажете какво да я правя тази мома.Какво да пробвам  да и дам.Докога да чакам?

И такива ми ти работи Simple Smile

Наоплакох ви се,извинете,ако съм ви досадила Hug

.....
Еленитка и аз съм много доволна от Колгейт -детската паста,макар че и тя има  съдържание на флуор,но намалено уж.Доволна съм и от Елгидиум-имат "с" и "без" флуорид.Другата паста,която няма флуор е Ненедент Peace

Дес,честито християнче Hug,чудесни снимки Heart Eyes

Асол,Тони-изплакнах окото и с вашите снимки Heart Eyes

Изидка,невероятно красиво яйчице си имаш Heart Eyes.Киара ми се струва много пораснала на височина,голяма красавица.

Ави,хайде чакаме и от теб снимков материал.Браво за памперсите,пък ти беше толкова скептична.
Дано и аз да имам успех.Засега сяда на гърнето и пишка,но трябва постоянно да го подканям,иначе не казва и ако се улисам и не го сложа,пак си върши всичко в пампито.Ще чакам да стане малко по топло и да пробвам отведнъж да му го сваля и дано да има ефект,ама и с тази ясла малко се объркват нещата Thinking

**************************************************************************
Накрая ,за да стана съвсем досадна ,да просна и от нашето пране,за да се отчетем Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 354
Ееее, пак много болнички.Дано бързо се оправят дечицата. Нашата Великденска Т. изчезна , така както се и появи. В понеделник сутрин нямаше и помен от нея. Остана само онази лека хрема , дето си я влачим две седмици вече.Утре мисля да отида при педиатърката да видим какво ще каже за тези сополи. Явно само със сребърна вода и физиологичен серум няма да минат.Трябва да я тушираме таз напас , че края на месеца Ицко ще е ученик.
 Мен пък зъб ме боли- утре и аз ще ходя на зъболекар. Стоматоложката ми е дружка и дори се радвам , че ще се видим   без децата - да си чуем приказката. Wink
Мирка, голяма сладуранка е Диди, а Криско е   момченце вече.Да знаеш , че за ден два ще му мине- нали е мъж.Не насилвай беба с новите храни, дай и каротка почивка от тях и после  пак опитай. Искрено се надявам да не станее някоя злоядка.
Дес, много ти е хубава момата. Честито и Свето кръщение! Бог да я пази!
И аз моля , за телефона на Мери. Който се чуе с нея да я поздрави и от нас.

Накрая  да помоля и аз за фланелка "Зетова" , ако е възможно разбира се... Embarassed

# 38
  • Мнения: 668
Здравейте милички
При нас нещата бяха ту горе-ту долу... сега са предимно надолу. Нашия татко пак го вкараха вчера в болницата, пак има пневмоторакс - частичен, този път обаче от лявата страна. Засега го изчакват още, но ако снимката утре не покаже подобрение ще се наложи да го оперират.  Cry Моля ви да стискате палци да се разминем утре! Али си стои тази седмица у дома, заради силната хрема която влачи от Великден. А кака ходи на градината. Аз се разлитам на работа, до болницата, до вкъщи и пак обратно...
Пожелавам на болниците да оздравяват,и всичко да тръгне нагоре!!
Дез - честито кръщене на момата, да е жива и здрава и по-послушна.
Ето ни и нас малко пресни снимки: цък на снимката, води към албума.

# 39
  • Мнения: 70
Ето това пране чаках...Че даже и още...
Прелестни деца и пъстри яйчица Hug
За махането на памперса-чувала съм че при момченцата става малко по-трудно, така, че не се притеснявайте...
Иначе като гледам от снимките ми се струва, че повечето са високи към метър вече. Ние си оставаме в редиците на "джобните "гаджета Laughing

Бързичко да се оправят всички болни дечица, мами и татковци Praynig

# 40
  • Мнения: 387


добро утро  Hug

# 41
  • Мнения: 88
Добро утро и от мен, Бубе мерси за енергийния шоколадов старт на деня. Hug

# 42
  • Мнения: 387




Шоколадов старт ,    и ....класика в сватбените рокли... ooooh! Sick Mr. Green как ли ще танцува момичето .. Whistling

Хайде, малко да ви разсмея....къде сте   Rolling Eyes


Последна редакция: чт, 08 апр 2010, 15:25 от бубето 29

# 43
  • Мнения: 180
Мирка,Асол,Дес,Драгонче,Тони-разкошни пранета сте проснали Hug
Тони,пиши ни и нас във фен-клуба Mr. Green,но с мини и макси размер Mr. GreenАз съм бивша волейболистка(от училищния отбор)Тренера ми в момента ми е колега,тъй като работя в училището в което съм учила Mr. GreenТа ще бъде интересно да му се изкипря с такава фланелка SunglassesТой е вманиачен на тема волейбол и ще завижда много Mr. Green
Слънце,Ефро,хайде край на болестите.Пращам много здраве на дечицата. Hug
За размерите Дребна порода сме,но пък много бъбрива,на моменти ми идва в повече и носталгича за "Ъ"-то Laughing

# 44
  • Мнения: 140
Ехо,здравейте  Laughing
Искам да се обърна към Кас понеже гледах списъка с имената за клипа.Под номер 44 съм аз с Онур,но гледам че и под номер 50 е моето име,приписала си ми 2 близначета Simple Smile
Лек и усмихнат ден ви желая  smile3525 smile3525 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт