Всички ФЕВРУАРЧЕТА сега радват се на пролетта!

  • 32 142
  • 751
  •   1
Отговори

Анкета

Вашето ФЕВРУАРЧЕ ходи ли вече на ясла?

Опции:

# 15
  • Мнения: 387
КАТ, ето ти малко помощ за мухата ... hahaha  Mr. Green   


ЕФРО, браво ,че всичко е свършило вече и детето е добре,
дано не се случват такива неща никому... Hug  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 447
Един бърз запис от мен...

Ефро,радвам се,че се е оправило детето.... Hug Hug Hug
Кат,благодарим за прекрасната тема....

# 17
  • Мнения: 70
Ехо, привет!
Ама много ги криете тези деца! Искам да гледам още снимки!
Ефро, Ани ми напълни душата! Прелест! Така искам да я видя на живо и нея, и всички останали фервуарски сладкиши...Едва ли ще можем да дойдем на националната среща. Този месец започвам курс за фризьори-ще се преквалифицирам на стари години, но какво да се прави....Надявам се поне в тази сфера да успея да се реализирам...
Браво не всички махнали памперса. Киара отдавна вече се сбогува с тях, даже вече ги е забравила. Мен друго ме тревожи. Още като беше малка имах опасения, че има срастване на малките срамни устни, тогава я водихме при една лекарка, която обаче не беше специалист в тази област. Та ми се иска да идем и на друго място да я видят, защото аз продължавам да си мисля че има проблем. Не искам и не мога да си представя самата манипулация и ще взема свекито за кураж с мен, защото незнам дали ще издържа на гледката. Киара много често казва, че я боли дудката и дали на шега или на истина, мисля че е редно да се консултираме с някой....
Ами това е засега от нас. Чакам да нащракате децата и да им се радваме.
Болничките бързичко да оздравяват Hug

# 18
  • Мнения: 81
Ехооо  wavey
Ето ме и  мен в новата темичка . Кат, голямо благодаря!

Ефорсинка, ако знаеш от колко време си мисля за теб и някакси знаех, че Анна е била болна. Незнам защо но моя фейсбук , като не ми се свърже с паролата ми излизаш ти като заглавна страница  newsm78. Така, че искам , не искам все си те гледам  Laughing .
Представям си какво си преживяла , отита е много гадна работа . Радвам се , че вече лошото е зад гърба ви, но искам да те предупредя, че миналата година Дани имаше два пъти отит за по малко от 2 месеца  Shocked. Това го пиша само като информация .

Еленийка, аз също се въздържам да купувам паста за зъби с флуор. Тук трудно се намира без, но все пак има.

Голдиии Hug . Радвам се за памперса. То и Дани се събужда сутрин сух, но ако се залежи в леглото и не го сложим веднага на гърнето си се напишква . Аз за тотално махане се надявам да стане лятото  Peace .

Изида, Киара е много , ама много сладка малка госпожичка  Heart Eyes. Аз на твое място бих отишла на  лекар специалист за тези срамни устнички. След като детето си казва, сигурно наистина го притесняват.  А за фризьорството - права си да се преквалифицираш, защото според мен е област в която винаги има хляб.

Росинко, направо се гордея с теб  Hug. Как оправяш трапезата за отрицателно време  bowuu.
Аз пък , нали си имам мама-помощница, която боядиса яйцата и  омеси козунаците , мога само да ви се възхищавам на творенията  smile3501

Ето и малко снимки от нас от разходката ни до Флоренция








А ето го и моят малък фен  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 7
Да не сте ме забравили, ей!  Mr. Green

Много много прегръдки на всички!!!  Hug

ПП. Тони, искаме и ние такава тениска!  Party Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 387

ПП. Тони, искаме и ние такава тениска!  Party Heart Eyes

И аз , и аз две.. Mr. Green Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes

Страшен е  Дани и колко е пораснал... Heart Eyes

ЕФРО, госпожицата ти е много нежна.. Hug Сега видях снимките... Embarassed

# 21
  • Мнения: 81
Ей, Асол , как те примамих самоооо - пис, пис, пис  Laughing!
Пиши малко как е Лора? Как сте?
Тази тениска е точно копие на официалната ни. Бих могла ако наистина държите да накарам да направят такива  , но
държите ли да има отзад надпис Зетова? Или мога да сложа вашите фамилии  newsm78?
Бубе, за тебе знам, че може и да искаш такива, но все пак да попитам.
А Дани наистина е много висок , един малък аватар  hahaha .

# 22
  • Мнения: 387
Искам , искам ,   coolcool  ако е удобно разбира се...  Embarassed

Ама как нашите фамилии, неее,  нашите си имаме... Laughing  Mr. Green

Аватар ли е Дани , не знам , но Вяра ми е ..пу-пу.. Rolling Eyes    1 м .  метър е висока , току -що ги мерих, а Вели е 92 см... ooooh!
За килограмите... Laughing  друг път, да не изчерпваме сега всичко наведнъж... Hug  Mr. Green

Утре пак,

АСОЛ, дай и тук при нас някоя снимка да ви видим, не може само да те следим като ВАЛ  с  тортите,
тя ги крие, ти криеш снимките.. Mr. Green

Ако някой се чува с МЕРИ , специално да и предадете много кураж и целувки от мен... Heart Eyes  Благодаря предварително...  Hug

# 23
  • Мнения: 7
Ей, Асол , как те примамих самоооо - пис, пис, пис  Laughing!
Пиши малко как е Лора? Как сте?
Тази тениска е точно копие на официалната ни. Бих могла ако наистина държите да накарам да направят такива  , но
държите ли да има отзад надпис Зетова? Или мога да сложа вашите фамилии  newsm78?
Бубе, за тебе знам, че може и да искаш такива, но все пак да попитам.
А Дани наистина е много висок , един малък аватар  hahaha .
Естествено, че държа да е "Зетова"  Peace Wink и държа да си я платя

Ние сме добре (пу-пу) мноооооого боледувахме тази зима обаче.... ужас направо ooooh!
Тука гледам че памперсите сваляте... много сте напред с материала Shocked Лора много слуша в яслата и е любимката на лелите  Mr. Green Всичко разбира, но продължава да не иска да проговаря, въпреки че има относителен напредък...  

Видях че има инициатива за  втора национална среща и сега ще ида да прочета.  Simple Smile

Не съм ви забравила, мили момичета... Просто време не ми остава никакво  Tired

Бубееееее  Hug Heart Eyes
Ето снимки:

http://www.flickr.com/photos/ribkabananka/sets/72157605442843918/

# 24
  • Мнения: 387
ЕЕЕЕЕЕЕЕеееееее...много си добра Асол, мерси , че споделяш с нас таланта си... Heart Eyes
Започвам разглеждането... Flutter

И моите не говорят много...български... hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 717
Миленка, много е чаровна Лора! Heart Eyes
ТониHugписах ти смс, ама и този път не си го получила. Sad Снимките са уникални! Върна ме в спомените години назад. Много е хубава тази Флоренция. А Дани  #Crazy newsm78, направо нямам думи..... От едно бебенце е станал голямо момче. И помен няма от бебешкото! Hug Колкото до фанелката, искам и аз Crossing Arms, и то със Зетова. Naughty Simple Smile
ДениHug Hug Hug!

Лека нощ от нас!

# 26
  • Мнения: 2 447
Асол,невероятни снимки...радвам се,че се разписа....
Тонии....много сладък Дани...И да знаете ,че и аз искам фанелка....
Бубе...не се ослушвай,ами вземи ни покажи две къдравелки,че отдавна не сме им се любували...
Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 53
Здравейте  Grinning
От малкото което видях в новата темичка стана ясно, че много са порастнали дечицата и че тепърва ще очакваме още приятни изненади с ежедневния им напредък  Hug
Аз искам да помоля, някой който знае телефона на Мери да ми го пусне на лични, защото сме се наканили като времето се пооправи да отидем до нея.
Ето малко снимки и от нас:
Лили лазарка  Grinning
 
С великденските яйца (ааа нещо любопитно в нашия край наричаме тези яйца "перашки")

Снимки от кръщането, което направихме на 05.04  Simple Smile
 

Поовлякох се с простора!
Целувки на всички  Hug

Последна редакция: ср, 07 апр 2010, 11:41 от des26

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 023
И аз в новата темичка. Grinning
Тони и аз искам тениска и то с този надпис. Peace

# 29
  • Мнения: 384
Дес, честито християнче! Много сладки дечица!!!
Тони, голям и великолепен мъж си имаш, точно твое копие. Хайде, следващото да е на тате!
Asol, да я нагушкаш много тази тъмноока красавица Лора!
Cattt, в зоопарка сме редовни посетители, та ще се радвам да се видим там Hug.

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 20:21 от Мама Пух

Общи условия

Активация на акаунт