Всички ФЕВРУАРЧЕТА сега радват се на пролетта!

  • 32 219
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 482
Eхооо, привет и от нас!
На Слънцето - Честит празник! Много здраве и лИбов!!!
Тони, ама много пораснал този малък хубавец, както казва Голди - нищо бебешко вече в сладката му физиономийка...
На Дес да честитя хриянчето. Нека да е здрава!!!
Браво на свалените пампи, ние още сме си с пампи...
Иначе - работа, детски градини, търчане вкъщи, на работа и пак така и така.
Завърнахме се от Италия - то мина доста време оттогава, но и аз нали вече се разписвам от дъжд на вятър. Малко снимки качих в профила си във Фликър. Ето и линк http://www.flickr.com/photos/34783294@N08/4507549202/ Изкарахме добре, времето беше много намусено и мрачно, но поне не валя - нямам много снимки, а и тези които ги имам са далеч от онова, което можеше да е в по-добри атмосферни условия - ама карай. Понакупихме си нещица и се завърнахме с много хубави спомени.  Simple Smile
Поздрави на всички!

# 61
  • Мнения: 81
Честит Рожден Ден Слънчице! Да си жива и здрава, много обичана и дано късмета бъде твой верен спътник в живота!
                                           

Еми , радвам се , че сте си прекарали добре , но един голям минус от мен. Може ли да не се обадите, щях да се радвам да се видим.

Момичета, вече говорих с нашите от клуба за фанелките. Сега трябва да ми кажат как да ги напечатаме. Направо ме изненадахте приятно с толкова много желаещи . И не само тук, ами и няколко човека от нашия отбор  newsm78 . Ноооо съм ви приготвила една готина инициатива, която се надявам да се сбъдне, защото ще бъде много сладко от моя гледна точка. За това по- нататък.

Бубе, уби ме мила с тази булчинска рокля  Joy Joy Joy . Пусни малко снимки на слънчицата.

Айде пак да сложа снимки на Дани. Лелее, добре , че има мили хора с хубави фотоапарати в отбора , че да ми снимат детето, докато мама се труди на терена  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 70
Тони, ами то детето ти само за снимки родено, като гледам.
Еми, хубаво е в Италия, нали? Много ми харесва, но само за екскурзия там, не като начин на живот Naughty
Драгонче, успокой топката, открадни си минутка за себе си....
На най-слъчевата мама в отбора-Честит Рожден ден!Бъди все така духовита, слънчева и позитивна. Весел празник!

Нямам много време, затова така телеграфно!


Мила, Мери, много те мисля Praynig Hug

# 63
  • Мнения: 87
Ели, честит рожден ден миличка! Много здраве, щастие и късмет! Всичко друго си го имаш, макар че още едно дете никога не е в повече! Laughing
Тони, за всеки случай и тук да кажа че и аз искам фанелка, даже като кажеш цените ще видя дали не искам и две! Blush А Дани си е прелест, с какъвто и фотоапарат да го снимат!
Драконче,....дишай мила! Hug Heart Eyes
На мен ми е много нервно напоследък, така ме е стегнала шапката. Съвсем наистина косата ми побеля за няколко месеца! Тъкмо я оставих да и се порадвам на цвета,и вече трябва пак да мисля за бои Joy
Да знаете, че зорко ви следя всеки ден! вСичко чета, и коментирам....на ум Mr. Green Ама сори, писна ми! Учителките в детските градини като жабата в гьола! Видят ли, че в училище са във ваканция, айде и те в кюпа! Побърках се с двете. Добре, че в понеделник Кари отива на градина а на Ани почваме изследванията за яслата. Свито ми е , мъчно ми е , но съм пред нервен срив  ипо-добре ще е детето да е на ясла!
Айде наоплаках ви се, хахаха отивам да си броя небелите косми Joy hahaha

# 64
  • Мнения: 387
Тони,  слънчицата и аз сме малко болни  Sad
 и пред апарата застават недоволни.
А за апарата.. счупих му обектива,  Embarassed  Tired
и май..на боклука отива..
В търсене на нов съм сега,
дотогава... Rolling Eyes  ето това.. Mr. Green



.........Познайте коя съм .. Thinking  Laughing
........Мммм...не, аз съм Вяра.. Mr. Green
 По пижами...още сънени... Crazy Mr. Green


Моля да остане некоментиран кривоподстригания бретон на Вели,  Laughing  така е , като не дава да я пипам.. Crossing Arms  Mr. Green










Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 16:04 от бубето 29

# 65
  • София
  • Мнения: 96
Минавам, за да поднеса
красив букет за слънчева жена!
Лени, остани си винаги добра,
позитивна и сърдечна, както досега!



Бубе, да нащипеш къдрокоските от мен и скоро да се похвалиш с ново фото!
Еми, благодаря ти, че ни пренесе в тази красива страна!

# 66
  • Мнения: 180
Адашче,мило и красиво!
В теб слънцето се скрило,
Бъди,щастлива,здрава ти-
До свещени старини! Mr. Green
  bouquet  bouquet  bouquet

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Слънчице, Честит Рожден Ден и от мен!
Много здраве, усмивки и слънчеви моменти ти желая!

Еми, не разбирам много от фотография, но от снимките, които видях имаше доста добри попадения. Набелязах си няколко за wallpaper.
Бубе, много са сладки бубките. Много обичам сънени физиономийки.  Hug

# 68
  • Мнения: 384
              Честит Рожден Ден, Слънчице!
              
              Много светли и изпълнени с топлота и обич мигове ти пожелавам!
              Бъди много, много щастлива!


Чудни снимки Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 78
Честит Рожден Ден на Слънчице (и тук)!Желая ти здраве и мнооого прекрасни изненади днес!

Момичета, и аз ви чета когато имам възможност, включвам се сега и аз с молба за тениска(ако не е прекалено късно).Благодаря предварително!Ще следя за инфо за превода на паричките:)
Весел и слънчев уикенд и да нацелувате прекрасните февруарчета Simple Smile

# 70
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Ей, момичета, намерих една стара и моя много любима снимка на Емч.

# 71
  • Мнения: 387
Дез, страхотен е , защо не си ни я показвала до сега... Hug
Интересно ми е кой го е държал за снимката .... Laughing Mr. Green

# 72
  • Мнения: 88
Стопляте сърцето ми с пожеланията си мили мои дружки.
Почерпете се за мое здраве накрая на деня



Не трябваше да се хваля вчера, Пламена пакпроточи жълти сополки  Sad

Лека вечер милички, имам малко снимки но не съм ги видяла как са.

# 73
  • Мнения: 2 447
Слънчице мило,Честит Рожден ден.Всичко най-хубаво ти желая и преди всичко здраве...

# 74
  • Мнения: 387
Тони, като се поосвободиш малко  , дали ще получа отговор на запитванията ми ... Embarassed newsm56  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт