Тунис- време за ранни записвания

  • 21 046
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 734
Хм....въпросът за Wi Fi и мен ме интересува...Ако манталитетът е като в Египет, хич не ме учудва как са ги одрали за интернет познатите ти, PURE ELIXIR ooooh!

Ние за сега клоним към дати 18-25 юни.
В www.posoka.com има промоция - различни отстъпки до 16% за хотели в Тунис, ако се предплати до края на април.  Peace

# 61
  • Мнения: X
 Laughing За Египет ще каже Пина най-точно,че е ходила.Но с нея си говорихме на летището,та тя сподели,че в Египет е още по-зле.

Малечка-палечка,даже не помня вече това ли е било за добре дошли или е имало предшестваща издънка,но със сигурност ментелъците на местните,изпитани на наш гръб не се изчерпват с това.От хотела наистина ме съмнява да те отразят.Спомням си,че аз бях изпращала запитване за алкохола в хотела-дали е местен или внос,не ми отговориха.Местен е,вносният е с цената на златото. Laughing
За таксите на интернета питай на място представителката ви като пристигнете в Тунис.

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 19:57 от Анонимен

# 62
  • Мнения: 511
Laughing За Египет ще каже Пина най-точно,че е ходила.Но с нея си говорихме на летището,та тя сподели,че в Египет е още по-зле.

Малечка-палечка,даже не помня вече това ли е било за добре дошли или е имало предшестваща издънка,но със сигурност ментелъците на местните,изпитани на наш гръб не се изчерпват с това.От хотела наистина ме съмнява да те отразят.Спомням си,че аз бях изпращала запитване за алкохола в хотела-дали е местен или внос,не ми отговориха.Местен е,вносният е с цената на златото. Laughing
За таксите на интернета питай на място представителката ви като пристигнете в Тунис.

Исках да поразпитам предварително, за да знам има ли смисъл въобще да нося лаптопа с мен newsm78 От друга страна по време на почивката непременно ще трябва да отговоря на няколко и-мейла и затова ще трябва да се добера до компютър по някакъв начин Tired Тъй като Ясмин Хамамет все пак е курортна зона, дали няма интернет клубове или интернет кафета? Thinking Или мечтая твърде много, надявайки се на това? Joy

# 63
  • Мнения: 734
Исках да поразпитам предварително, за да знам има ли смисъл въобще да нося лаптопа с мен newsm78 От друга страна по време на почивката непременно ще трябва да отговоря на няколко и-мейла и затова ще трябва да се добера до компютър по някакъв начин Tired Тъй като Ясмин Хамамет все пак е курортна зона, дали няма интернет клубове или интернет кафета? Thinking Или мечтая твърде много, надявайки се на това? Joy

Ох, това ме наведе на споменът как в курортния комплекс в Мексико отидохме на интернет клуб и около 10 мин чакахме да се зареди НЕЩО, след което станахме, платихме си порядъчно 4 долара за НИЩО-то и си заминахме... hahaha

Наистина и ние се чудим дали да мъкнем лаптопа по служебни причини...при всички положения ще ни трябва интернет. Който е ходил и е запознат, да се намеси, моля.  Praynig

# 64
  • Мнения: 511
Исках да поразпитам предварително, за да знам има ли смисъл въобще да нося лаптопа с мен newsm78 От друга страна по време на почивката непременно ще трябва да отговоря на няколко и-мейла и затова ще трябва да се добера до компютър по някакъв начин Tired Тъй като Ясмин Хамамет все пак е курортна зона, дали няма интернет клубове или интернет кафета? Thinking Или мечтая твърде много, надявайки се на това? Joy

Ох, това ме наведе на споменът как в курортния комплекс в Мексико отидохме на интернет клуб и около 10 мин чакахме да се зареди НЕЩО, след което станахме, платихме си порядъчно 4 долара за НИЩО-то и си заминахме... hahaha

Наистина и ние се чудим дали да мъкнем лаптопа по служебни причини...при всички положения ще ни трябва интернет. Който е ходил и е запознат, да се намеси, моля.  Praynig

Дано да има запознати с въпроса наистина Peace Иначе ще си останем с надеждите  Laughing И с чуденето дали да вземаме лаптоп или да се надяваме на интернет клубове Tired  А вие ако се решите за 25 юни - 2 юли, драсни едно ЛС да се запознаем преди полета Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 734
Дано да има запознати с въпроса наистина Peace Иначе ще си останем с надеждите  Laughing И с чуденето дали да вземаме лаптоп или да се надяваме на интернет клубове Tired  А вие ако се решите за 25 юни - 2 юли, драсни едно ЛС да се запознаем преди полета Heart Eyes

Ще имам предвид, Малечка-Палечка. Дано не ни мине котка път, де...То при нас има голяма организация кой ще гледа детето...много хора сме замесили в тая история...
А ние да си печем Д-тата по Тунис.... Whistling Whistling Whistling

# 66
  • Мнения: 511
Ще имам предвид, Малечка-Палечка. Дано не ни мине котка път, де...То при нас има голяма организация кой ще гледа детето...много хора сме замесили в тая история...
А ние да си печем Д-тата по Тунис.... Whistling Whistling Whistling

Успех с организирането, дано ви се получи  bouquet А вие към кой хотел сте се насочили?

# 67
  • Мнения: X
Малечка,в хотела няма начин да няма някой друг компютър,на който можеш да седнеш и да си свършиш работата.Съответно ще заплатиш ползване за определен бр. часове.Ако носиш лаптоп/не виждам защо не/ и няма да го ползваш ежедневно искай достъп,парола и такса само за дните,в които ти се налага.И непременно се консултирай с агентката ви в Тунис относно тарифите.Ако не ги знае, помоли я като ви представи в хотела самата тя да попита на рецепция.И никакви пари не давайте без съответния документ от рецепцията.Непременно наемете и сейф в стаята/за пари,ценности,паспорти/.

# 68
  • Мнения: 11 743
Само се включвам за Египет, че мисълта ми беше, че там е по- зле като пейзаж - силно африкански, защото в Тунис беше полуевропейски. Иначе наглостта на обслужващия персонал и търговците е факт, но е някак по- различна. Там туризма е развит от 100 години и са някак по- свикнали, докато в Тунис са като невидели.

# 69
  • Мнения: 511
Малечка,в хотела няма начин да няма някой друг компютър,на който можеш да седнеш и да си свършиш работата.Съответно ще заплатиш ползване за определен бр. часове.Ако носиш лаптоп/не виждам защо не/ и няма да го ползваш ежедневно искай достъп,парола и такса само за дните,в които ти се налага.И непременно се консултирай с агентката ви в Тунис относно тарифите.Ако не ги знае, помоли я като ви представи в хотела самата тя да попита на рецепция.И никакви пари не давайте без съответния документ от рецепцията.Непременно наемете и сейф в стаята/за пари,ценности,паспорти/.

Според описанието на хотела на страницата на агенцията:

http://www.alfatour.bg/hotel2.php?hpid=1403&spoid=4139194&pid=26

във всяка стая има сейф, но не е упоменато, че се доплаща за него - така, както е изрично написано за интернет в стаята и за мини-бара в стаята. Това означава ли, че използването му не подлежи на допълнителни такси и ако не е така, то какви цени приблизително да очаквам за използването му? newsm78

# 70
  • Мнения: X
Ами така както е написано от Алфу тур излиза,че сейфът е безплатен.И да е платен,няма да е безумно скъп,не се притеснявай.Беше нещо прилично,но вече не мога да назова всички цифри,които сме плащали.Даже цените на екскурзиите не се сещам.
Виждам,че хотела е доста нов,стаите изглеждат много добре,има и тенис,и конферентни зали,което за Тунис ми е новост. Peace

# 71
  • Мнения: 511
Ами така както е написано от Алфу тур излиза,че сейфът е безплатен.И да е платен,няма да е безумно скъп,не се притеснявай.Беше нещо прилично,но вече не мога да назова всички цифри,които сме плащали.Даже цените на екскурзиите не се сещам.
Виждам,че хотела е доста нов,стаите изглеждат много добре,има и тенис,и конферентни зали,което за Тунис ми е новост. Peace

А спомняш ли си дали размерите на сейфа в хотела, в който сте били вие, позволяваше да се побере вътре един лаптоп? newsm78

# 72
  • Мнения: X
 Joy
Еееее,ти пък Laughing.Май много те наплаших.Няма нужда чак лаптопа да слагаш в сейфа.В този хотел няма да те оберат така пладнешки,както ги обраха от нашата група във Фурати.Достатъчно е да си сложиш вътре парите,документи или някакви скъпи бижута.А и наистина нямам представа колко голям ще е вашият сейф.

# 73
  • Мнения: 511
Joy
Еееее,ти пък Laughing.Май много те наплаших.Няма нужда чак лаптопа да слагаш в сейфа.В този хотел няма да те оберат така пладнешки,както ги обраха от нашата група във Фурати.Достатъчно е да си сложиш вътре парите,документи или някакви скъпи бижута.А и наистина нямам представа колко голям ще е вашият сейф.

Толкова неща изчетох за мизерията, липсата на култура и за наглостта на местните, че вече съм подготвена за най-лошо стечение на обстоятелствата Sad Laughing А за ценностите - все пак се надявам да е достатъчно голям сейфът за по-сигурно Joy

# 74
  • Мнения: 11 743
При нас не се е чуло някой да бъде обран. Все пак пари и документи не сме оставяли в стаята, струва ми се  Thinking  На двудневната екскурзия със сигурност не сме оставяли ценности в празната хотелска стая, но през другите дни не помня.
Досега никога не сме носили лаптоп в чужбина, макар че си ползваме от 5-6 години. Всеки път се чудим да го мъкнем ли или не, после се сещаме, че ще трябва и да го декларираме.... Но, на нас не ни е нужна връзка, за седмица- две можем да си позволим да сме откъснати от света. Веднъж ходихме и без роуминг дори  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт