Тунис- време за ранни записвания

  • 21 046
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 147
No_name,  ти си истинско съкровище:hug: мисля, че той е гид към Он травел, но ще ти бъда благодарен ако му намериш координатите и ми ги дадеш. Иначе му имам емейла и ще му пиша, но към началото на септември, че пътуваме на 6-ти септември и да не му пиша отсега.  Simple Smile
А сега отивам в твоята тема, в която чета вече 10 пъти разказите ти, защото стана както предполагах, от много четене на твоите пътешествия началото на март заминаваме за Сингапур, Куала Лампур по 3 дни и 10 дни в Бали Simple Smile Ще има да те разпитвам, хахаха Simple Smileно ще черпя пък за всичко, което ми кажеш, защото докато подготвим сега всичко newsm78

# 151
  • Мнения: 734
No_name,  ти си истинско съкровище:hug: мисля, че той е гид към Он травел, но ще ти бъда благодарен ако му намериш координатите и ми ги дадеш. Иначе му имам емейла и ще му пиша, но към началото на септември, че пътуваме на 6-ти септември и да не му пиша отсега.  Simple Smile
А сега отивам в твоята тема, в която чета вече 10 пъти разказите ти, защото стана както предполагах, от много четене на твоите пътешествия началото на март заминаваме за Сингапур, Куала Лампур по 3 дни и 10 дни в Бали Simple Smile Ще има да те разпитвам, хахаха Simple Smileно ще черпя пък за всичко, което ми кажеш, защото докато подготвим сега всичко newsm78

roje22, въпроси всякакви приемам, че и отговарям... Whistling
За въпросният гид - този, дето имам предвид беше ние като ходихме, към Aqua Tour. Ама криза-мриза...може и да е сменил местоработата....или просто да има още един, отговарящ на същото описание.  Wink Ще потърся тия дни и ще те уведомя за резултата.  Peace

# 152
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 171
За следващата година кога започват ранните записвания?

# 153
  • Мнения: 1 569
Побутвам, че май ще ходим за Нова годинаааа  Mr. Green Много се колебаем между Тунис и Мароко, но май като за първи път в Африка ще е Тунис. Връщам се назад да чета, че колко неща ме интересуват...  Mr. Green Колко градуса е по НГ в Тунис? Екскурзията до пустинята подходяща ли е в този сезон?

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 19:54 от ♥Пандичка♥

# 154
  • Мнения: 333
Според мен, ако имате възможност, отидете в Мароко Simple Smile В Тунис си изкарахме чудесно, но имаше туристи, които бяха ходили в Мароко и направо бяха разочаровани от Тунис, просто Мароко е с класи напред явно

# 155
  • Мнения: 1 569
Ами отзиви на мои познати пък са точно обратните.   Mr. Green Именно за това винаги гледам да не се влияя от мнения, тъй като те винаги са субективни. Едни търсят ОИ почивка в курорт, втори храна за душата чрез обикаляне и гледане, а трети алтернативни и дори малко екстремни преживявания, като спане с бедуини в палатки в пустинята, обикаляне хиляди км из най-затънтените селца и пустинята т.н.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт