Мнения за градините в Слатина и региона

  • 7 203
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48 157
Аз мога да кажа за 183 и 168- 183 ЦДГ е в момента с по- стара база, но персонала и организацията ми харесват много повече
168 сега е ремонтирана, с по- хубава база, НО продължават да функционират освен новото крило, и старите филиали в блоквоете, и все някоя от 4те години детето ви ще е там, без площадка за игра и при много лоши условия(трябваше да се закрият филиалите, с откриването ан новото крило, но поради недостига на места, се запазват, а не са пипани от много години и са отвратителни)
Освен това съм с лоши впечатления от голяма част от персонала на 168, и най- вече директорката(иначе от персонала има и свестни де)
В 183 съм много доволна, НО басейна тази година не функционираше, учителките са различни всяка година за групата(което май е повече +), няма телевизор в групата

# 16
  • София
  • Мнения: 1 541
 Hug това за да бутна темата по нагоре Mr. Green
моля и за други отзиви   bouquet

# 17
  • Мнения: 15
Само не можах да разбера мнението за Веселина, което гласи, че градината била само за връзкари и за "елита" на не знам си кое....аз нито съм връзкарка, нито съм някакъв елит-съвсем обикновена майка с едно дете, което на първо класиране беше прието във въпросната градина. Градината ни беше първо желание. И познавам още майки, чиито деца са по същия начин приети. Чудя се понякога как хората си позволяват да говорят ей така, без някакви примери или доказателства Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 273
Само не можах да разбера мнението за Веселина, което гласи, че градината била само за връзкари и за "елита" на не знам си кое....аз нито съм връзкарка, нито съм някакъв елит-съвсем обикновена майка с едно дете, което на първо класиране беше прието във въпросната градина. Градината ни беше първо желание. И познавам още майки, чиито деца са по същия начин приети. Чудя се понякога как хората си позволяват да говорят ей така, без някакви примери или доказателства Rolling Eyes
Явно сте събрали точки от СК и ДК,защото в тази градина деца с бал под 9т.нямат никакъв шанс за класиране.Все пак чистито кой, както се уреди!

# 19
  • София
  • Мнения: 412
Днес записах моята девойка във филиала на 54 ЦДГ в бл.73. Честно казано като отидох и видях как изглежда в първия момент щях да се разплача Sunglasses, а като ме нападнаха 5-6 дечица от малцинството да просят стотинки,съвсем се отчаях. После вече влязох вътре да разгледам и не беше чак толкова зле - чистичко е, имат английски и латино танци, жената, с която говорих беше много отзивчива. Лятото били предвидили ремонт и смяна на дограмата, проблемът е, че нямат двор, но нямаме друг избор  Rolling Eyes.

# 20
  • София
  • Мнения: 273
А защо кандидатствахте за този филиал?Предварително се знаеше,че е сборна група в блок и т.н неудобства.Тук наистина се влиза и с 7точки,но какво от това...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 541
Само не можах да разбера мнението за Веселина, което гласи, че градината била само за връзкари и за "елита" на не знам си кое....аз нито съм връзкарка, нито съм някакъв елит-съвсем обикновена майка с едно дете, което на първо класиране беше прието във въпросната градина. Градината ни беше първо желание. И познавам още майки, чиито деца са по същия начин приети. Чудя се понякога как хората си позволяват да говорят ей така, без някакви примери или доказателства Rolling Eyes
Явно сте събрали точки от СК и ДК,защото в тази градина деца с бал под 9т.нямат никакъв шанс за класиране.Все пак чистито кой, както се уреди!
snegura4ka, получи точен отговор от lady_in_red ... даже и тези с 9т. нямат почти никакъв шанс , защото попадат в гр.гр от която 25 деца се борят за 5 места ... ееееееее не мисля , че един умен родител би рискувал да играе на тото с шанса на детето си за ДГ  ... така че  , лично аз заложих на сигурно , а не на елитната градина , която всъщност ми е част от  двора  bowuu !

# 22
  • Мнения: 4 465
Само не можах да разбера мнението за Веселина, което гласи, че градината била само за връзкари и за "елита" на не знам си кое....аз нито съм връзкарка, нито съм някакъв елит-съвсем обикновена майка с едно дете, което на първо класиране беше прието във въпросната градина. Градината ни беше първо желание. И познавам още майки, чиито деца са по същия начин приети. Чудя се понякога как хората си позволяват да говорят ей така, без някакви примери или доказателства Rolling Eyes
Явно сте събрали точки от СК и ДК,защото в тази градина деца с бал под 9т.нямат никакъв шанс за класиране.Все пак чистито кой, както се уреди!
snegura4ka, получи точен отговор от lady_in_red 
даже и тези с 9т. нямат почти никакъв шанс , защото попадат в гр.гр от която 25 деца се борят за 5 места ... ееееееее не мисля , че един умен родител би рискувал да играе на тото с шанса на детето си за ДГ  ... така че  , лично аз заложих на сигурно , а не на елитната градина , която всъщност ми е част от  двора  bowuu !


Да не сте при нас в 54 Централа? За сега имам една съфорумка класирана там и детето на едни познати, които посъветвах да не се хабят със скромните 8 точки във Веселина въпреки че живеят до нея.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 541
Да не сте при нас в 54 Централа? За сега имам една съфорумка класирана там и детето на едни познати, които посъветвах да не се хабят със скромните 8 точки във Веселина въпреки че живеят до нея.
не мила , там имахме  шанс за второ желание , но ни класираха по първо  Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 412
А защо кандидатствахте за този филиал?Предварително се знаеше,че е сборна група в блок и т.н неудобства.Тук наистина се влиза и с 7точки,но какво от това...
Ами не е точно така - само 3 деца са приети с по 8 точки ( ние сме от тях), другите са с повече. А и кандидатствахме там, където имахме реален шанс според предварителните списъци.
 Peace

# 25
  • Мнения: 4 465
А защо кандидатствахте за този филиал?Предварително се знаеше,че е сборна група в блок и т.н неудобства.Тук наистина се влиза и с 7точки,но какво от това...
Ами не е точно така - само 3 деца са приети с по 8 точки ( ние сме от тях), другите са с повече. А и кандидатствахме там, където имахме реален шанс според предварителните списъци.
 Peace

В централата също има класирани деца със 7 точки. Мисля че това е граничната група. А иначе филиалът е високо ценен от живущите в околните блокове поради близостта и основно те кандидатстват за него. Иначе не е особено привлекателен за останалите. Това вече съм го писала някъде по темите.

# 26
  • София
  • Мнения: 273
Ние се бяхме засилили към този филиал,но Ели ме "светна"и аз реших да не си хабя точките за него.Благодаря за което!

# 27
  • София
  • Мнения: 412
В централата също има класирани деца със 7 точки. Мисля че това е граничната група. А иначе филиалът е високо ценен от живущите в околните блокове поради близостта и основно те кандидатстват за него. Иначе не е особено привлекателен за останалите. Това вече съм го писала някъде по темите.

Ами и аз се чудех как в централата имаше 14 свободни места и 25 деца с точки над 8.0, а са приети и две с 7.1 точки  newsm78
Може би направих грешка, ще се пробваме по-нататък да се прехвърляме.

# 28
  • Мнения: 4 465
В централата също има класирани деца със 7 точки. Мисля че това е граничната група. А иначе филиалът е високо ценен от живущите в околните блокове поради близостта и основно те кандидатстват за него. Иначе не е особено привлекателен за останалите. Това вече съм го писала някъде по темите.

Ами и аз се чудех как в централата имаше 14 свободни места и 25 деца с точки над 8.0, а са приети и две с 7.1 точки  newsm78
Може би направих грешка, ще се пробваме по-нататък да се прехвърляме.

Няколко от децата в социалната група бяха с първо желание в други градини. С малко ровене ги намерих. Сметнах че към общата опашка ще се прехвърлят няколко места от социалната и бях почти сигурна че всички с 8 точки ще влязат. Някои от тях бяха също по първо желание в други градини в кваратала, т.е. нямаше да опрат до нашата ДГ вероятно. Все пак ми бяха много приблизителни оценките. Но на една майка с 8 точки системата и даваше висок шанс което означаваше сигурен прием.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 541
Пак да побутна темата  Mr. Green !

Общи условия

Активация на акаунт