Клуб Бургаски Ветренски мами-6

  • 23 511
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 160
Деси, бънджито на касата на врата ли го закачаш? И аз съм много навита да му взема, щото вече направих бицепси като на Шварценегер от това скачане  Laughing Ама ме е страх нещо да не се изкъртят первазите  newsm78

Някой беше питал за чадърчетата - нашето е на Чиполино - доста хора ги ползват като гледам. За сега нямам проблеми с него  Peace

Гогуна, масажчито на Баба Ванга и аз го правих, и оттогава ни спряха коликите. Може и да е просто съвпадение, но със сигурност се успокояваше от него  Wink

# 676
  • Мнения: 226
Да, за касата и много лесно се слага и сваля, ама аз не го свалям, ами само го мятам на вратата и така  Simple Smile.

# 677
  • Мнения: 738
Гогуна, масажчито на Баба Ванга и аз го правих, и оттогава ни спряха коликите. Може и да е просто съвпадение, но със сигурност се успокояваше от него  Wink

А можеш ли да ми кажеш-тези черничките неща после как се махат-от самосебе си или като продължим с масажа сами ще опадат? newsm78

# 678
  • Мнения: 80
гогуна и аз съм чувала за този масаж , ама пиши как се прави да пробваме и ние  Praynig

# 679
  • Мнения: 534
yuliana74 Прави се масаж с зехтин по гръбчето на бебето точто над дупето и малко над плешките под врата с кръгови движения , като леко се натиска. След 2 минутки масаж започват да излизат косъмчета който уж били коликите.
Правила съм го на Марти няколко пъти, но не невидях да има особен ефект, като навърши 2 месеца и тогава му спряха от ряз гадините.

Деси какво бънджи сте взели за Ачко има едни на Lindam  дали ще са хубави newsm78

# 680
  • Мнения: 738
yuliana74 Прави се масаж с зехтин по гръбчето на бебето точто над дупето и малко над плешките под врата с кръгови движения , като леко се натиска. След 2 минутки масаж започват да излизат косъмчета който уж били коликите.

Да, Юле!Точно така се прави!И аз за в момента не виждам особен ефект ама нали надеждата умирала последна та да видим! ooooh!

                     П.П.Ние вече се разхождаме навън и на малката маймунка май и харесва!!! Peace

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Гогунка,с каква количка сте ако случайно се засечем?

Димана е с розово-лилаво Чиполино,а от днес има и лилаво чадърче !  Mr. Green

Моето свеки е на гости и си пиля нервите,търпение му е майката !  Whistling

Усмихнат ден на всички !  Hug

# 682
  • Мнения: 83
Съни и ти ли се спря на ултра накрая? Ако е така като се засечем февруарки  двете с рали ще сте еднакви, а за Боряна ще си мислят, че е момче Simple Smile Simple Smile

Честит Имен Ден на всички БО!!!
И на мойто де  Mr. Green
Виртуално няма к'во да черпя, който иска да дойде наживо....
Ние щ кръстихме днес!!

# 683
  • Мнения: 738
Гогунка,с каква количка сте ако случайно се засечем?

Димана е с розово-лилаво Чиполино,а от днес има и лилаво чадърче !  Mr. Green


Деси, ние сме с Маг Ингланд-светло и тъмно синьо, а отгоре-карирано!!!Дано се засечем, ако ли не-ще си определим ние срещичка!!! Heart Eyes

Честит имен ден на всички празнуващи днес!Да са живи и здрави и мноооооооооого послушни!!! Peace

Ние днес по обяд ще ходим до "Девата" за контролния преглед, че имам някой въпросчета за доуточняване!!! Tired

Хайде мятайте се в количките и навън, че времето е чудно!! 1stroller

# 684
  • Мнения: 226
Лори, няма смисъл да даваш толкова пари за Линдам, след като и обикновен върши абсолютно същата работа. Моя е някакъв китайски с форма на самолет.

# 685
  • Мнения: 32
Здравейте мацки Simple Smile
Доста време не ви бях чела,че нямахме нет,но днес наааааааай накрая ви изчетох Simple Smile
Мацки,може ли да ми кажете на коя фирма бяха тия помпички за носа,за които говорихте по едно време (с едно като тръбичка и се смуче с уста),че имам една помпа на Нук ,но не съм доволна.
Тъй,намерих на коя фирма е - Маример.Обаче вчера ходих до Кедъра и Галенията и ги нямаше тия помпи.Мъжо проверил и в Поморина - там също няма.Та къде аджиба мога да ги открия?

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 12:15 от VioletaSD

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Вили,ако искаш може да проверя из аптеките в Меден Рудник и да я купя,ама после ще трябва да се разкарваш дотук да я вземеш...

Виде, да,като твоята и на Рали ни е количката !  Hug

# 687
  • Мнения: 623
зрвайте банда!
ние вече сме с летния кош,и малката е доволна и аз съм доволна.сложих и една възглавничка под дупето,за да е по-легнала.сега хем вижда всичко,хем е легнала  Grinning
иначе тука работата е много слаба.май само бандата от Меден Рудник е на линия

# 688
  • Мнения: 83
Айде Деси, чакам те тия дни за разходка...
Дааа, слаба активнос= хубаво време.
Изпратих свекървата  Whistling

И разни други работи... Simple Smile

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Моята щеше днес да си ходи,ама реши да поостане още.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт