Клуб Бургаски Ветренски мами-6

  • 23 579
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 226
Миленке  Hug ! Тука съм, ама напоследък само отварям набързо и затварям. Един мързел ме гониии, даже и на разходки не ми се излиза.
Вале, една моя комшийка ми го донесе. Тя работи в една фирма за детски стоки. Имат магазин на Македония. Виж там и ако нямат драсни да ти поръчам един. 45 лева е, ама май тя ми го даде с отстъпка 20%. Купи си, голям купон е !

# 661
  • Мнения: 623
здравейте!наистина страхотно време ни чака.аз чакам да понамалее вятъра и да слагаме летния кош.
вчера бихме 2-ри ПЕНТАКСИМ,пак нищо не усети.докторката много добре я баламосва и дори и боцкането не усеща.без да плаче,без нищо. и температура нямаше.мног съм доволна.на всички,които им предстои им пожелавам да протече както при нас!

някой беше споменал нещо за чадърче.нашия е на Бертони,стърчи като уръдие от количката

# 662
  • Мнения: 206
Момичета, от къде купувате Пентаксим-а?

# 663
  • Мнения: 80
Много сме пораснали с 4см. и 1,300кг., на мама дундата да я похваля.

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 579
Много сме пораснали с 4см. и 1,300кг., на мама дундата да я похваля.

Юле, как сте? Разбрах, че вашето прословуто пъпче падна и виждам, че растете! Щом сте тръгнали по разходки обади се да ви видя. Ако не ми знаеш тел. ми кажи ще ти го пратя на лични Hug

# 665
  • Мнения: 80
Гери  Hug откога си мисля за теб, имам ти  телефона и с радост ще ти звънна да се видим.
Днес ни беше първото излизане и беше кратко, но тия дни очаквай повикване  Heart Eyes.

# 666
  • Мнения: 25
Здравейте мамчета!Вече ни изписаха от Пирогов и дтето  вече е добре !Мами молете се да не ви идва до главата-беше ужасно а отношението там е отвратително!Нищо общо няма с Девата!Семир , започвай да мислиш за детско отделение-има нужда!Малката понеже беше на 10 дни като казаха че е зле ,навсякъде ми отговаряха по болниците  малка е не може да я вземем!Благодаря на Гери ,която ме подкрепяше в това, на милата ми Светла , на Семир който се поинтересува за състоянието на детето!Всички в Пирогов твърдят че е от болницата , но аз вярвам че не е така!Девата е страхотно родилно и бих родила пак там!

# 667
  • Мнения: 70
desirk, много се радвам че вече сте си вкъщи и дано това да е първото и последно изпитание за малката кукла, отсега нататък да е мнооого здравичка!
Ние сложихме днес първия Пентаксим и сме с 39 градуса температура, в полусънено състояние, не ядем, мрънкаме постоянно и от време на време пищим в несвяст newsm45  не ми се мисли следващите ваксинации какво ще ми дойде на главата  smile3514
Да ви питам по колко пъти на ден мога да му давам Панадолче, че запилях някъде листовката?

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 2 044
desirk Стискам палци напълно да оздравее малката !  Hug

Татянка, на 4 часа се дава Панадола. Дано бързо да му мине на Алекс. Пожелавам ви спокойна нощ Hug

# 669
  • Мнения: 70
Благодаря Деси  Hug

# 670
  • Бургас
  • Мнения: 2 044
Добро утро !



Горгона нещо се губи ...  Whistling

Meli,чакаме прогнозата !  Hug

# 671
  • Мнения: 95
Ааааа, къде са всички Rolling Eyes
 Излязохте по разходки ли рано-рано Mr. Green Вече да не започнахте закуска, обяд и вечеря навън, по улиците newsm08

# 672
  • Мнения: 623
desirk ,много се радвам,че сте добре.инфекцията със сигурност сте я хванали от болницата,защото и ние имаме такава (при нас протича по-леко).но в никакъв случей това не е от нечистотия  Naughty,защото всички знаем колко чисто се поддържа в Девата .дано от тук нататък малката да е ви е много здравичка.
да ви се оплача-в предния си пост споменах за чадърчето на Бертони,е днес се счупи  newsm61
точно в най-големия пек.
ПЕНТАКСИМА,последно го взехме от аптеката до Билата в Славейков

# 673
  • Мнения: 738
Здравейте момичета!!!Ние от вчера сме по разходки и май на малката доста и харесва!!! smile3521Дано да не е краткосрочно само!!! PraynigТака че SuNnY SkY , очаквай скоро време включване от нас за съвместно обикаляне на комплекса!!! Peace Heart Eyes

Да ви споделя нещо любопитно-от няколко дни сме с колики и взехме капки за тях, но без особен успех!Като бременна бях чела за масажа на баба Ванга и решихме с мъжо снощи да пробваме!И за наше учудване наистина по гръбчето и се появиха тези чернички като трънчета нещица, които всъщност са лошото нещо!даже и ги снимахме!!! BlushТази вечер продължаваме и да видим какъв ще е резултата!!! Peace

# 674
  • Мнения: 83
Четох затова нейде. Thinking
Няма ли научно обяснение вече? Интересно..

Общи условия

Активация на акаунт