Майчинство - преводи, дати...

  • 64 562
  • 442
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1
Майчета ,вярно ли е,че за четвърто дете шестте месеца от втората година са неплатен отпуск?

# 211
  • Мнения: 11 606
Майчета ,вярно ли е,че за четвърто дете шестте месеца от втората година са неплатен отпуск?

Да, вярно е.....Платени са 1г. и 6 м. Причина за това са братята и сестрите роми, ромки и ромчета, а и вие къде сте тръгнали да раждате 4-то? То и еднократната помощ е по-малка - само 200лв., като напр. за първо е цели 250лв.

Станах милионерка, ама ще пазя милионите за морето - да взема и на цвят да се докарам ромка, не само на бройка деца.....

Ей, вярвам имате чувство за хумор......

# 212
  • Мнения: 1
Аз и дечицата трябва да боядисам!Раждам ги едни бели,руси половината синеоки,сякаш не са от мен! Ако мислех за бг законодателството може би нямаше да родя ни едно...Добре че много не му мисля!Няма по сладко нещо от децата  !!!
                                                                                                                               

Последна редакция: чт, 10 юни 2010, 19:55 от mamenceto1970

# 213
  • Мнения: 3 620
gigamiga провери  ПИК кода, дали наистина са внесени данните за м.май. Ако счетоводителката наистина ги е внесла на 03.06. би трябвало най-късно на 05.06. да може да ги видиш и ти. Ако е така предполагам, че ще имаш превод около 18-20 юни.

# 214
  • Мнения: 5
zdraveite mami kak ste v tozi slun4ev den,(zvinqvam se che ne pi6a na BG no ne6to zapecna ot 2 dni,kakto i da e..)..........imam 1 vupros4e poneje na 08.06 mi prevedoha pari4kite za april vuzmojno li e v kraq na meseca da polu4a za mai,ili 6te 4akam 4ak uli mesec ooooh!?Priqten den ot men

# 215
  • Мнения: 2 200
zdraveite mami kak ste v tozi slun4ev den,(zvinqvam se che ne pi6a na BG no ne6to zapecna ot 2 dni,kakto i da e..)..........imam 1 vupros4e poneje na 08.06 mi prevedoha pari4kite za april vuzmojno li e v kraq na meseca da polu4a za mai,ili 6te 4akam 4ak uli mesec ooooh!?Priqten den ot men
Възможно е

# 216
  • Мнения: 29
момичета какво стана зарадваха ли ви от НОИ мен още не са вчера даже писах им писмо защо не са ми привели паричките стана 2 седмици .Ни отговор ни нищо Crossing Arms

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
момичета какво стана зарадваха ли ви от НОИ мен още не са вчера даже писах им писмо защо не са ми привели паричките стана 2 седмици .Ни отговор ни нищо Crossing Arms

кога са ти изтекли 410 те дни
след 410 те дни,не се получава до 5 число на месеца-вече си зависима от работадателят

# 218
  • Мнения: 3 449
Изплатеното майчинство в коя графа в сайта на НОИ се вижда?В социални осигуровки ли?

# 219
  • Мнения: 3 001
От менюто в ляво отиваш на "Справки" и от там на "Справка за изплатени парични обезщетения и помощи от ДОО чрез НОИ по ЕГН "

# 220
  • Мнения: 3 449
От менюто в ляво отиваш на "Справки" и от там на "Справка за изплатени парични обезщетения и помощи от ДОО чрез НОИ по ЕГН "
Мерси   bouquet Питам ,защото когато съм имала изплатени болнични на справки-социално осигуряване пише,например 5-ти месец и после на два реда - на едниния в графа работни дни има написано 22,а за сума 00.00лв а на втори ред в грага работни дни-празно,а за пари-написано,това са от НОИ

# 221
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 823
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

# 222
  • Мнения: 11 606
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

И моите са излезли за утре, и моите Party.......Тотю вече е и на двете ни приятел........Ха, наздраве, Тарти!!!!!

# 223
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 823
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

И моите са излезли за утре, и моите Party.......Тотю вече е и на двете ни приятел........Ха, наздраве, Тарти!!!!!

Мхм, ще почерпиш на Петия другата седмица  Mr. Green

# 224
  • Мнения: 3 620
Излязоха утрешните плащания в Справки. Аз съм от щастливците, дано всички скоро да си получите майчинствата  Peace

И моите са излезли за утре, и моите Party.......Тотю вече е и на двете ни приятел........Ха, наздраве, Тарти!!!!!
Маме, за изплатеното ти майчинство Тотьо няма заслуга, така че недей да му благодариш на него. За него трябва да благодариш на шефката на НОИ. 

Общи условия

Активация на акаунт