Майчинство - преводи, дати...

  • 64 562
  • 442
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
имате ли представа около кои дати става това?

зависи от работодателят ти-при изряден такъв около 15-20 число
410 те дни ти свършват през август,така ли?
сега са ти превели обезщетението докрая на 410 те дни
останалите пари за август на база 240 лв ще получиш накрая на септември
парите за целия септември-15-20 октомври

# 256
  • Мнения: 740
Благодаря, Elfita!   bouquet

# 257
  • София
  • Мнения: 1 360
Аз разбрах, че в НОИ имали някакъв проблем със системата и за това още себавят преводите за юли? Вярно ли е?

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
IntRiGa_GirL ,според мен не е вярно

# 259
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 823
Е, как ще е вярно като аз вече получих и изхарчих превода за август.

# 260
  • Мнения: 1 800
Ами аз например утре ще взема парите за август.

# 261
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 823
Ами аз например утре ще взема парите за август.

Хубаво. Нормално. Но се говореше за юлските преводи.

# 262
  • Мнения: 1 800
Ами аз например утре ще взема парите за август.

Хубаво. Нормално. Но се говореше за юлските преводи.
Да де.Проблем в НОИ няма,а само с превода на IntRiGa_GirL .

# 263
  • При децата ми
  • Мнения: 7 958
Здравеѝте! Имам въпрос: има ли някоѝ, коѝто да не си е получил парите за август, говоря за 240-те лева? При мен още не са преведени, а работодателят е изплатил заплатите?

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравеѝте! Имам въпрос: има ли някоѝ, коѝто да не си е получил парите за август, говоря за 240-те лева? При мен още не са преведени, а работодателят е изплатил заплатите?

а дали е представил обр 1-от това зависи кога НОИ ще ти направят превод

# 265
  • При децата ми
  • Мнения: 7 958
Какво представлява обр.1, нещо свързано с осигуровките ли е?

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Какво представлява обр.1, нещо свързано с осигуровките ли е?

да

# 267
  • Мнения: 62
И аз също не съм си ги получила за август,по 3 пъти на ден проверявам но за сега нищо, а всичко са внесли от фирмата

# 268
  • Мнения: 30
И аз също не съм си ги получила за август,по 3 пъти на ден проверявам но за сега нищо, а всичко са внесли от фирмата
Явно не съм единстента която не си получила майчинството за август???А винаги до края на месеца го получавах

# 269
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 823
И аз също не съм си ги получила за август,по 3 пъти на ден проверявам но за сега нищо, а всичко са внесли от фирмата

Неприятно, но няма смисъл да проверяваш и нито веднъж, при положение че денят не е вторник или четвъртък. По друго време преводи не се правят.

Аз съм в списъка за утрешните плащания с парите за септември.

Общи условия

Активация на акаунт