Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 6

  • 38 279
  • 728
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1
Приятелки, помогнете ми! Искам да си изтегля музиката от филма, но не успявам. Може би, защото съм един истински Бил Гейтс. Кажете ми какво трябва да направя. Моля! Praynig

# 466
  • Мнения: 1
Как би реагирал всеки един от героите, ако Саваш реши да вземе сина си от Ясемин? Когато научи, че му е син. И дали изобщо е способен на такава постъпка? И каква би била първата му реакция - ще се ядоса, че е крила от него, ще се зарадва заради това, че има дете от любимата жена или ще се уплаши от проблемите, които ще възникнат?

# 467
  • Мнения: 417
Хубав въпрос.Може да се ползва за анкета

# 468
  • Мнения: 640
По този въпрос не ми се мисли. Само като ми мине през ума ,веднага го отхвърлям,защото нямам добър отговор. fight Всички отговори ,за които се сетя са ужасни.

# 469
  • Мнения: 1
Хрумна ми, тъй като преди се обсъждаше какво би направила Шахнур ага, ако научи за бебето, както и че според традицията детето остава при бащата. То и аз нямам отговор на тези въпроси. Би могло да бъде всичко, включително и неща, които не ни минават през ума. Също така ми е интересно дали Саваш въобще ще постави въпроса за бащинството или веднага ще реши, че детето е негово. Минават му през ума разни подозрения, но според мен и той не е наясно с тях. Поне не осъзнато. По-скоро като шесто чувство усеща, че има нещо неясно около това дете. Тоест, усети. Според мен той някяк си се успокои, когато се запозна със "сестрата" на Ясемин. И не реагира адекватно, когато тя се стресна от плача на детето. По-скоро тогава беше възбуден от близостта и целувките с нея и използва нейното паникьосване, за да я убеди за уикенда. Както и не се усети, когато говореха по телефона, а Ясемин говореше на детето с думите "мамин", маме". Според мен ще дойде време, когато Саваш ще се сети за тези неща и ще разбере, че е трябвало от всичко това не да му светне червената лампичка, а коледните светлини в главата.

# 470
  • Мнения: 640
Доста е важно и в какъв момент от взаимоотношенията с Ясето ще му светне лампичката.
Важно е и как ще разбере. Ами ,ако му каже бившето й гадже? Ако през това време се е разбрало за Чичек и Ясето е откачила smile3514 smile3513

# 471
  • Мнения: 1
Мисля си, как бих постъпила аз на мястото на Ясемин. Като се знам как паля от четвърт оборот и отворя ли си устата - нямам спиране, а и изобщо не се чувам какво говоря. А и какъв инат съм!

# 472
  • Мнения: 0
Според мен ще реагира цевилизовано и няма да се ръководи от традициите. По- скоро ще се опита да предпази детето от традицията и майка си, АМ, а може би и от Чичек. Едва ли би могъл дълго да се сърди на жената, която обича до полуда, и майката на детето му. Ако тръгнат да си мерят лъжите ще има равнис, така че няма да има основание много да и се сърди. smile3533 smile3533 smile3533

# 473
  • Мнения: 640
Мъжете в един момент забравят колко лъжи са изрекли за една минута и могат да те
изкарат виновна и за слънчевите затъмнения. Затова си мисля,че няма да бъде много просто,
излизането на светло на истината за детето.

Като се разговорихме за мъже, нали имаше един BG papa , който много харесваше Мурат newsm78. Отдавна не се е вясвал в темите.

# 474
  • Мнения: 1
Ще трябва хем да обяснява защо е премълчал за брака си, хем да обвинява Ясемин, че не му е казала за детето. Което пак поставя дилеми. Много е лесно, да не си правил грешки и да нападаш. Но точно това харесвам - човек не е само черен или бял. Има много други цветове. И може в един момент да постъпваш правилно, а в другия - да направиш огромна грешка. От друга страна - кое е правилно и кое - грешно. Греши ли Ясемин, като не казва на Саваш за детето? За себе си тя е права. За Саваш - сигурно не е.

# 475
  • ES
  • Мнения: 2 172
Момичета, още няма 14 серия качена в някой тракер, то дойде времето 15 да излъчват...

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Момичета, още няма 14 серия качена в някой тракер, то дойде времето 15 да излъчват...

Здравейте,

"Моля, имайте малко търпение за 14 епизод" това ни е написала popokatepetal във Vbox7
 
 newsm44 smile3501 newsm44

# 477
  • Мнения: 630
Хрумна ми, тъй като преди се обсъждаше какво би направила Шахнур ага, ако научи за бебето, както и че според традицията детето остава при бащата. То и аз нямам отговор на тези въпроси. Би могло да бъде всичко, включително и неща, които не ни минават през ума. Също така ми е интересно дали Саваш въобще ще постави въпроса за бащинството или веднага ще реши, че детето е негово. Минават му през ума разни подозрения, но според мен и той не е наясно с тях. Поне не осъзнато. По-скоро като шесто чувство усеща, че има нещо неясно около това дете. Тоест, усети. Според мен той някяк си се успокои, когато се запозна със "сестрата" на Ясемин. И не реагира адекватно, когато тя се стресна от плача на детето. По-скоро тогава беше възбуден от близостта и целувките с нея и използва нейното паникьосване, за да я убеди за уикенда. Както и не се усети, когато говореха по телефона, а Ясемин говореше на детето с думите "мамин", маме". Според мен ще дойде време, когато Саваш ще се сети за тези неща и ще разбере, че е трябвало от всичко това не да му светне червената лампичка, а коледните светлини в главата.



sunny67,първо  ДОБРЕ ДОШЛА В ТЕМАТА - поне аз за първи път се "срещам" с теб. Толкова правилно разскъждаваш, че за някои неща за които и аз се сещам, не съм споделила в темата.  smile3525 newsm51 smile3525

# 478
  • Мнения: 630
Момичета, още няма 14 серия качена в някой тракер, то дойде времето 15 да излъчват...

Здравейте,

"Моля, имайте малко търпение за 14 епизод" това ни е написала popokatepetal във Vbox7
 
 newsm44 smile3501 newsm44

МОМИЧЕНЦА-КОКИЧЕНЦА,  ИМАМЕ ТЪРПЕНИЕ!  bouquet  bouquet  bouquet НЕКА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАТ  КОКИНЧЕНЦАТА , КОИТО РАБОТЯТ!  smile3525 newsm51
smile3525 newsm51ГОСПОД ДА ГИ ПОЖИВИ!  bouquet  bouquet  bouquet
НИЕ ПЪРВОНАЧАЛНАТА КРАСТА СИ Я ВЗЕМАХМЕ! ТА КОГАТО - ТОГАВА!  bouquet  bouquet  bouquet

# 479
  • Мнения: 31
... кое е правилно и кое - грешно. Греши ли Ясемин, като не казва на Саваш за детето? За себе си тя е права. За Саваш - сигурно не е.


sunny   Hug  всеки гледа от своята камбанария, и двамата са прави за себе си, имат своите основания да крият истината
 обаче без доверие, каква любов  Rolling Eyes, играят си на котка и мишка, после и двамата ще са наранени - и от истината, и от това, че са лъгани
все си мисля, че по-лесно би простил Саваш, все пак той ще 'получи' нещо хубаво  Heart Eyes, обаче няма как да знаем доколко е задрямала ванската жилка  Crazy Нали и Назан каза, че брат и е 'демократичен', но не чак толкова  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт