Намаления есен/зима 2011

  • 118 100
  • 803
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 59
Момичета, някой има ли представа кога започват есенните намаления - за Манго питам по-специално?  bouquet

За Mango нямам спомен да правят ранни намаления. Миналата година през целия ноември имаше промоция в Kenvelo - ако купиш за 200 плащаш 100 лв.

# 241
  • Мнения: 864
В Кенвело има намалени нещта,включително и есенни,но на намалените няма избор на размери и цветове.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 735
Е,отдавна не бях чела темата,ама май и е време за смяна на заглавието. Mr. Green
Иначе да подсетя за намаленията в ГЕОКС.Взех си намалени обувки от там и съм много доволна,а обикновено по това време вземам и на детето есенни или направо боти и ботуши от миналия сезон.

# 243
  • София
  • Мнения: 1 388
Е,отдавна не бях чела темата,ама май и е време за смяна на заглавието. Mr. Green
Иначе да подсетя за намаленията в ГЕОКС.Взех си намалени обувки от там и съм много доволна,а обикновено по това време вземам и на детето есенни или направо боти и ботуши от миналия сезон.

Мила сега ли си  ги взе,че и аз чакам техни ботуши и боти и за мен и за детето ?

# 244
  • София
  • Мнения: 1 735
Mиналата събота  имаше намаления  на детски боти и ботуши.За  дамски ботуши не погледнах,защото   ми  трябваха  обувки.

# 245
  • Мнения: 573
Момичета, кога почват намаленията в Зара? Днес хвърлих око на една чанта там  Sunglasses

# 246
  • Berlin
  • Мнения: 13 720
Zara и аз ги чакам... на много неща съм хвърлила око. Simple Smile

# 247
  • София
  • Мнения: 4 411
И за Зара, и за Манго - няма ли да има намаления на есенната колекция newsm78

# 248
  • Мнения: 1 650
Аз пък чакам едно палтенце в Капаска.
Ох, нямам търпение вече...дано не го взема сега на надутите цени.Кога ли ще е намалението?

# 249
  • Мнения: 0
От днес има намаление в Аристон с 50% за притежателите на клиентски карти ако заведат приятел в магазина да му извадят карта

# 250
  • София
  • Мнения: 283
Кенвело - ако купиш неща за 150 лв., плащаш 75 лв., Sprider - намаление 40% на всичко - мъжко, дамско и детско, без бельо и аксесоари.

# 251
  • Мнения: 40
Момичета, тук прочетох, че има аутлет на Зара в Сф. Бихе ли ми казали къде се намира?

# 252
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 5 705
Момичета, тук прочетох, че има аутлет на Зара в Сф. Бихе ли ми казали къде се намира?
Булевард България до Джъмбо и Спрайдер.

# 253
  • Мнения: 40
Благодаря!   bouquet  Ще го посетя Wink

# 254
  • Мнения: 11
Момичета, вчера ходих в autlet ZARA и този път нямаше кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт