Намаления есен/зима 2011

  • 118 100
  • 803
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 104
Да, тя е Peace

# 286
  • Мнения: 0
В Елизабет има намаления до 50%,но реално повечето са до 30%.Има някои сака с по 50%;има и оферта купуваш сако и ти дават роклята към него като подарък/само за един модел/

# 287
  • Мнения: 0
В Аристон и Бобо Зандер намаление с 30% на всичко. В Кенсол при покупка втория артикул е с 50% намаление/разбира се този с по-ниската цена/.

# 288
  • Мнения: 127
Аз съм доволна от един спортен магазин в Борово,има и сайт http://www.dvsportbg.com/,непрекъснато правят намаления и за децата доста неща си пазарувам от там.И в Зарата на България също има намаление,и в Теранова-вчера минах от там!

# 289
  • Мнения: 19
В Манго има частично намаление от 26.11 до 31.12 обаче днес бях в мола на Стамболийски там и единственото, което видях намалено бяха дънки от около 90 лв. намалени на около 70 лв., не запомних с точност цената.

# 290
  • Мнения: 1 650
Капаска всичко- от 20% до 30%!

# 291
  • София
  • Мнения: 12 327
Някой дали знае в Орсей какво е положението?

# 292
  • Мнения: 302
В Орсей няма намаление все още с изключение на два щанда с блузки и по-тънки рокли, които май бяха на 30%. Плетивата и зимните дрехи ощв не са пуснати...

В миловете има някакви промоции от сорта на купи 3 и вземи четвърто безплатно(магазин за бельо, забравих му името) или за второто 20%, а за третото 30%(MEXX), но още няма истински намаления с големи проценти.

Някой няма ли познат, който да работи в моловете, за да подшушне кога точно ще са намаленията, тъй като сега цените на повечето неща, особено на ботушите и зимните дрехи от качествени материи са си доста височки...

# 293
  • Мнения: 1 396
аз пък търся дамско/младежко/ зимно яке на добра цена newsm78

# 294
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
аз търся черна рокличка, ако някой знае магазини, където има на достъпни цени моля да сподели  Praynig

# 295
  • Мнения: 64
Вафличка виж в Black Pearl на Дондуков....миналата седмица минах от там и имаше симпатични рокли на цени до 60 лв.

# 296
  • София
  • Мнения: 140
В Кенвело има хубави якета, но трябва да си купиш две Simple Smile
Отстъпката е 75лв на 150.

# 297
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
Вафличка виж в Black Pearl на Дондуков....миналата седмица минах от там и имаше симпатични рокли на цени до 60 лв.

ок ще проверя в края на седмицата Hug

# 298
  • Мнения: 431
Някой да знае кога се очакват намаления в Bershka, поне спрямо предишни години  newsm78 newsm78 newsm78

# 299
  • Мнения: 1 705
В Кенвело има хубави якета, но трябва да си купиш две Simple Smile
Отстъпката е 75лв на 150.

Какви са якетата - зимни или дънкови? Има ли и мъжки?

Общи условия

Активация на акаунт