Спиране на кърмата и цикъл

  • 11 258
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 318
Вместо да се тревожиш напразно, се консултирай с лекар. Иначе и аз съм на мнение, че си трябва време след спиране на кърменето нещата да се нормализират Peace

# 16
  • Мнения: 9 776
... уж цикълът трябвало да дойде след 10 дена, след като спре кърмата (поне така ми казаха)  Confused

Не е вярно. Може и месец да отиде Wink.

# 17
  • Мнения: 13
Привет!
Темата живо ме интересува, добре, че я открих! И аз имам подобно питане, тъй като първият ми син кърмих само два месеца; но сега със втория е по-различно. Твърдо съм решила да го кърмя дълго време, а откакто се е родил (12.10.2009) няма и помен от цикъл. Това в реда на нещата ли е ? И кога смята да се появи? Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 9 776
В реда на нещата е. Но кога да го очакваш, никой не може да каже. При мен се появи, когато бебето беше на 6 месеца, после на 9, и от тогава е редовен. При някои минава  година, при други се възстановява още на втори-трети месец. Така че ти пък може да си от късметлийките без цикъл по-дълго време Crazy.
Прочети темата отначалото Peace.

# 19
  • Мнения: 13
Благодаря Hug
То за четенето ясно, ще я прочета; източници колкото щеш, но нали все не стига времето!
Благодаря за бързия отговор!  bouquet

# 20
  • BG
  • Мнения: 1 900
На организма му трябва време, за да възвърне нормалния си ритъм след раждане и кърмене.
За да си спокойна, най-добре отиди на преглед.

Все още хормоните се регулират,но задължително отиди на преглед.

# 21
  • Мнения: 77
Моми4ета,кога след като родихте ви дойде цикъла?Ве4е се притеснявам,за6тото родих на 4 март,до 10 април зацапвах и на 10 ми доиде.Днес о6те няма ни6то,а и признаци няма.Нормално ли е?

Пропъснах да кажа,4е не кърмя.

Последна редакция: вт, 11 май 2010, 00:36 от AnMary

# 22
  • София
  • Мнения: 1 946
Е, днес ти е 30 ден. Дължината на цикъла може да се промени след раждането. Не виждам защо се тревожиш. Ако се опасяваш за бременност, направи един тест.

На мен ми дойде след 3-4 месеца, но аз кърмя.

# 23
  • Мнения: 77
Благодаря ти,saxophone Simple SmileМалко ме е страх за тест,а и н е е ли много рано? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
Тестът работи от първия ден закъснение  Peace

Един цикъл от 30, 31, та до 35 дни си е нормален и може след раждането твоят да е станал именно такъв. В крайна сметка дано е това, което искаш.  Peace

# 25
  • Мнения: 598
A има ли шанс да си бременна? Секс без пазене ли е имало Thinking

# 26
  • София
  • Мнения: 1 946
Alcho, пак право в целта стреляш  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 77
Секс със пазене LaughingНо...знае ли 4овек....

# 28
  • Мнения: 598
Ами иначе не виждам защо да се шашка,ако не е имало секс без пазене...На мен също ми доиде на 4 месец!Кърмеща съм! Peace

# 29
  • Мнения: 598
Сакси, хайде на пързалката! Joy Joy Joy Joy
Аз черпя Popcorn

Общи условия

Активация на акаунт