Ранен студ зави в града, Младост-чето чака вече и снега.

  • 35 771
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 263
Самсара - Пухена къща! За мен са много добри! Имат сайт - намират се в Младост 2, близо до РУМ-а.

# 691
  • Мнения: 3 695
Момичета, може и да се е обсъждало, но спомени нямам  Blush - някой с препоръка за детски клуб за рожден ден в Младост? За дребосъци до 2 годинки иде реч  Simple Smile

Видях постнатите на 1 страница, на половината не им работят сайтовете - разгледах Барбарони, Оксиния и Слон Балон.
Аз препоръчвам Хепинес, в Младост 1А.
Ние сме редовни клиенти. Първият и вторият РД на дъщеря ми бяха там /тогава беше с друго име/.  Peace

# 692
  • софия
  • Мнения: 2 140
Поддържам Лени за Пухената къща. PeaceКлубчето е повече от добро.

# 693
  • Мнения: 2 905
Да предложа и аз - ДЕТСКИ ПАРТИ КЛУБ "JAYA". Там правихме втория рожден ден на дъщеря ми. Много добро местенце. Децата останаха много доволни.  Peace

# 694
  • Мнения: 3 695
Да предложа и аз - ДЕТСКИ ПАРТИ КЛУБ "JAYA". Там правихме втория рожден ден на дъщеря ми. Много добро местенце. Децата останаха много доволни.  Peace
И ние правихме там 4-я рожден ден на дъщеря ми, но имам доста забележки - играчките за децата са твърде малко, няма музика в детската зала, не ми дадоха касова бележка, даже никаква бележка, въпреки, че поисках, от персонала има какво да се желае. Говорихме да няма детски менюта, а плата със сандвичи за децата, а накрая в сметката пак бяха писали детски менюта.  Crossing Arms

# 695
  • Мнения: 2 809
Много, много Ви благодаря момичета за предложенията  Hug

Ще ги проверя и трите места   bouquet

# 696
  • Мнения: 3 634
Не можем да изпишем една тема за един сезон... иска ли някой да смени заглавието?

Аз ще бъда в събота тук, ако някой жадува да се запознаем  Mr. Green - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=572786.0

Ще си допълвам този пост, за да не надвишим страниците. Ще чакаме, МегиWink

Последна редакция: чт, 31 мар 2011, 10:05 от Октопод с рокля

# 697
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Не можем да изпишем една тема за един сезон... иска ли някой да смени заглавието?
Преди време говорих със Славаа, която е пуснала темата... много от информацията на 1 страница вече не е актуална, но тя е заета и не може да следи и да прави поправки. Заех се и оправих някои неща... Ще пусна следващата тема. За съжаление не съм в къщи (на гости сме през пролетната ваканция), а файла с новата тема е в компютра ми в София. Така че ако потърпите да свърши темата (при тази скорост, ще дойде 10 април и ще се прибера в София преди да е свършила 50-та страница), ще има обновена тема и ново заглавие доста скоро.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 193
Не можем да изпишем една тема за един сезон... иска ли някой да смени заглавието?
Преди време говорих със Славаа, която е пуснала темата... много от информацията на 1 страница вече не е актуална, но тя е заета и не може да следи и да прави поправки. Заех се и оправих някои неща... Ще пусна следващата тема. За съжаление не съм в къщи (на гости сме през пролетната ваканция), а файла с новата тема е в компютра ми в София. Така че ако потърпите да свърши темата (при тази скорост, ще дойде 10 април и ще се прибера в София преди да е свършила 50-та страница), ще има обновена тема и ново заглавие доста скоро.
Hug няма проблем и да изчакаме !

# 699
  • Мнения: 11
И аз съм за ПУХЕНАТА КЪЩА! Simple Smile Каките там са мноооооооого добрички и синът ми направо ги обожава!!!!!!!!  bouquet

# 700
  • Мнения: 3 634
Тази събота е мой ред да чета детски приказки в Столична библиотека (пл. Славейков) от 11ч. Ще се радвам който може да дойде!

Повече за инициативата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367229.0

# 701
  • Мнения: 348
Момичета, може ли да ми предложите фризьор в Младост 4, по възможност в близост до Бизнес парка? Цените да са нормални, за студено къдрене ми трябва.

# 702
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ленка,Честит Рожден ден!Желая ти много щастие,любов,с която да те даряват твоите мъже и много поводи за усмивки!Целувки от нас със Ицето!

# 703
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравейте, момичета  Simple Smile

Знаете ли, дали може някъде в Младост да се купят струни за китара? А по принцип, ако няма в Младост, къде другаде мога да намеря?

# 704
  • София
  • Мнения: 3 127
За Младост не знам, аз купих от един музикален магазин в центъра. Слиза се на спирка "Сердика" с метрото, излизаш от изхода към  "Мария- Луиза", от стълбите веднага наляво покрай сградите, продължаваш още малко и свиваш надясно в първата пряка. След няколко метра има нещо като търговски безистен и там има специализиран музикален магазин баш за такива пособия. Simple Smile Улицата на магазина се казва Георг Вашингтон.

Общи условия

Активация на акаунт