Еххх, тийновете ни!

  • 5 435
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 172
Добре дошла, Дефи. Ти си ни балсам за сетивата Simple Smile.

Последните неприятности на мойта щерка в училище й се разминаха. Пак- като по чудо. Вече писах в хайда- чудеса има Wink

# 16
  • Мнения: 2 172
В момента по нова върви предаването на Гала за историята на една забранена любов- Албена и Цветан. Тя остана на 16г. Навежда на много размисли.....и

# 17
  • Мнения: 256
 Е, похвалих се миналия месец в тази тема, че моят е кротък Thinking. Но от тогава нещо побесня и често ми лази по нервите. Сега завършва 7ми клас, вчера имаше матура по БЕЛ, в понеделник е по математика, но не го вълнува изобщо. Някакво маце му казало, че прилича на Джъстин Биибър и сме на 7мото небе-чаровник си е, де. Порастна му работата на синковеца, ма тиквата му е празна....Гледа ме от високо-щот съм метър и петдесет-нагло, обясни ми, че еди какво си не било за индианци, ooooh! Закъсвам го, май. Tired

# 18
  • Мнения: 2 172
Мойта я хванА пълнолудието май, вече месец я държи newsm78

# 19
  • Мнения: 2 172
Румяна, надявам се матурите все пак да са били успешни и да има записани там , където е желанието. Peace

Иначе, нещата при нас са същите.
На които вървят по нашия път(знаят си кои са Wink) много сили пожелавам.
На който му е розово- пожелавам дълго да не сваля розовите очила.

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 07:28 от аистенок

# 20
  • Мнения: 256
Аист, сви ми се сърцето, като те прочетох! Искренно се надявам тази буря да отмине, да я надрастне девойката и да те прегърне с много обич. Praynig
За у-ще още не сме се класирали.

# 21
  • Мнения: 583
Доста време не съм писала - нямах желание. Просто нещата са много сложни и трудни. На всички пожелавам късмет по пътя по който са тръгнали дано да сте щастливи с децата си.  bouquet

# 22
  • Мнения: 12 011
Доста време не съм писала - нямах желание. Просто нещата са много сложни и трудни. На всички пожелавам късмет по пътя по който са тръгнали дано да сте щастливи с децата си.  bouquet

Лично аз не преставам да мисля за теб и семейството ти.Дано всичко е по-спокойно и трудостите да отстъпят на заден план. Hug

Все още ми е странно слабото присъствие на майки на тийнове, наистина ли е така трудно и неразрешимо понякога?

# 23
  • Мнения: 2 172
Аз имам отговор, но не мисля , че е добре да го споделям тук.
Ами и аз се питам пък за родителите на порасналите осиновени деца. Защо ги няма? Вярно , че ако са на по 60-70 години  е разбираемо...Но за сметка на това пишат техните деца, вече и те , в повечето случаи, родители. И пишат много за родителите си.Чета и редовете им и между редовете.И отново мисля , че картинката ми е ясна.

Корнишонко,  Hug

# 24
  • Мнения: 955
Аз имам отговор, но не мисля , че е добре да го споделям тук. ...
И отново мисля , че картинката ми е ясна.

Корнишонко,  Hug

Аист, съчувствам ти за това, което преживяваш, но не мисля, че това прави картинката ясна.
Картинките просто стават много, хората са шарени, проблемите им - също.
Има още много обяснения защо не пишат мами на отраснали деца тук. 
Една от тях, лично за мене, е че направихме толкова много, невъобразимо много, преди да се развихри пубертетската буря. Точно темата за осиновяването в момента никак не ни е болното място. Е, подхвърля ни се: не си ми истинска майка/баща, ама познай колко ми пука? А преди ми пукаше... Когато помагаме на децата си, помагаме и на себе си. Говоря само от мое име, но и за нас имаше път, който да се извърви. Нещата са ясни, трудностите - също, но не са подводни камъни.
Поне засега, може и да е затишие пред буря, но вече не ме плашат бурите.


# 25
  • Мнения: 583
Когато човек се изправи лице в лице с проблемите - независимо осиновено или не дете - когато виждаш как този човек се унищожава и не иска помощта ти, и крещи в лицето ти да го оставиш на мира, защото веднъж си провалил живота му като си го осиновил, и сега втори път искаш да му пречиш да живее живота, който той иска, и както иска. Много е трудно и всеки случай е сам за себе си. Премина нашата буря, но облачета все още има и ще има, а може и градоносни да са, или пък с роса или проливни. Само се моля да е жив и здрав и господ да го пази, а и нас на свой ред да имаме сили, нерви и да не полудеем. Късмет и дано при вас да няма бури   bouquet

# 26
  • Мнения: 7
И аз да споделя. Една година бяхме разделени с моята дъщеря, сега от една седмица сме заедно и забелязвам рогцата й...  Hug Дано се запази близостта ни, въпреки трудната възраст, в която май сме и двете  Simple Smile Засега ме апострофира непрекъснато, виси пред огледалото и в главата й само момчета...

# 27
  • Мнения: 2 172
Аз имам отговор, но не мисля , че е добре да го споделям тук. ...
И отново мисля , че картинката ми е ясна.

Корнишонко,  Hug

Аист, съчувствам ти за това, което преживяваш, но не мисля, че това прави картинката ясна.
.....


Ами, нямам нужда от съчуствие. Sunglasses
 Наблюдавам много случаи, но се "заглеждам" в по- големите.
Мнооого общо.... Sad
Нямах предвид нашата история.

ililina , лек период на адаптация с тийнката Wink

# 28
  • Мнения: 256
 Момичета, дръжте се, кой ще ни помага? на кого ще разчитаме? И нас какво ли ни чака ooooh!

Пишете по темата, моля ви  Confused

# 29
  • Мнения: 583
Доста общо има при всички . Всеки иска да върви живота му по вода . Като са малки децата като си жадувал за детско гласче, и като ти се сбъдне мечтата започваш да чертаеш планове ,и да живееш с надежда, че живота ти ще бъде такъв, какъвто си го виждал всяка нощ в сънищата си години наред . Уви, но в действителност се сблъскваш с живота на едни човек който е ТОЙ или ТЯ и виждаш и разбираш, че ти не винаги можеш да промениш или подкрепиш това човече. Много е трудно и сложно - нека никой, който не е преживял всичко, което аз и други като мен са преживяли да не дава мнение, а само да чете - много съм уморена от всичко и не искам да влизам в празни диалози.

Общи условия

Активация на акаунт