Велико Търново и региона

  • 61 069
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Живея във Велико Търново, но досега само съм ви чела тайничко, без да пиша  Embarassed. Имам нужда от информация за добър адвокат. Трябва ми консултация относно документи и един вид застраховка при закупуване на имот, чийто собственици са по- вече от един. Благодаря ви предварително!

# 706
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
тефтерче, Маноилова обича да поставя лоши дигнози, ако го направи и с теб, не се плаши, а бягай в Плевен да ти я отрекат Wink Стискам палци, всичко да е наред.
tagetis, в Търново съм ходила при Бораджиев за имоти, беше  ми препоръчан от близки и не съм търсила други. Намира се вдясно, по стъпалата на съда. Ако искаш и телефон ще ти дам.
daryl hana, дано бързо го намерите, ужасно е да загубиш куче Sad А съседа каквото и да му направите - малко ще му е Sad
Сиска, аз съм ти казвала, ама да се повторя - ако имаш за продаване обувки - свиркай, че на нас все са ни недостатъчни.
Нашата фирма прави компютърното обезпечаване на 112 и колегите ми разказваха потресаващи неща, например как звънели и търсели Пенка, т.е. ползвали линията за лични цели  Shocked

# 707
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
тефтерче, Маноилова обича да поставя лоши дигнози, ако го направи и с теб, не се плаши, а бягай в Плевен да ти я отрекат Wink Стискам палци, всичко да е наред.

Благодаря, ще го имам предвид Simple Smile

# 708
  • Мнения: 5
Добър вечер ( почти нощ) на всички!

Да е жив и здрав малкият Божидар и да носи много радост на родителите си!

Прочетох, че някои от вас се интересуват от различни занимания за деца. Моят син също ходи на плуване в Емилиян Станев и на тенис на кортовете под Спортна зала ( и на английски, и на кръжок по история ходеше през учебната година, силички не му останаха  Laughing). Това лято беше на скаутски лагер и разбрах от ръководителите на групата, че има голяма вероятност през есента да сформират местен клон на организацията ( която е софийска). С нетърпение чакаме това да се случи, защото  е една наистина прекрасна възможност за децата - срещите им преминават в много интересни занимания и игри, организират се походи, усвояват различни техники ( рагъване на палатки, палене на огън и много други), събират растения, организират състезания и още много други неща. Всичко е съобразено с възрастта на децата, разделени са на отделни отряди, по-големите се грижат за по-малките, имат си скаутски устав.


Лаленце, последно и аз се настроих за 2 години, само да сме живи и здрави Wink
3des, дано да устискаме   Grinning  Дани все още така лакомо суче, все едно ще ме изяде!
Сиска, днес за малко сме се разминали, стегна ли багажа?

# 709
  • Мнения: 268
Добро утро на всички.
Влизам на бързо да честитя рожденния ден на scrye


Мариетка, да си жива и здрава, много обичана и прекрасната малка Ани да изпълва дните ти с усмивки и добро настроение!

# 710
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
scrye, честит рожден ден и от мен! Да си здрава и винаги заобиколена от обич и топлина   bouquet

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
scrye честит рожден ден! Много здраве, усмивки, позитивизъм и много прекрасни моменти за теб и твоите любими същества! Весел празник!

# 712
  • Мнения: 41
Честит рожден ден, scrye!!!

# 713
  • Мнения: 263
Честит рожден ден, Мариетка! Желая ти едно слънчево и засмяно лято, красива есен, уютна зима и вдъхновяваща пролет през тази година от живота ти!   bouquet

Пък аз да се изфукам, че видях Цветомила и Моник  Flutter Случайно попаднах на първата им разходка! И двете са разкошни, ама Цветенцето е бижу уникат!  Heart Eyes

# 714
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Честит рожден ден, Скрай, весело празнуване днес Simple Smile!!! newsm59

# 715
  • Мнения: 41
Пък аз да се изфукам, че видях Цветомила и Моник  Flutter Случайно попаднах на първата им разходка! И двете са разкошни, ама Цветенцето е бижу уникат!  Heart Eyes


  Blush Blush Blush Марти, засрами ни Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Мони, има ли шанс по към центъра да почнете да слизате, че иначе трудно ще се засечем? Simple Smile

# 717
  • Мнения: 276
Здравейте и от мен.
За 112 няма да коментирам просто съм им бясна.Никаква полза от тях.Не че след това като се обадих в полицията дойдоха де.Цялата ни държава е такава. #Cussing outДобре,че не беше нещо сериозно, че думи нямам ooooh!
Ние стягаме кръщене и рожден ден на Гошето и после морце.Ако скоро не се вясна ви пожелавам здраве Hug

# 718
  • Мнения: 350
Здравейте момичета,

Честито на  Моник! Имате си прекрасно момиченце   bouquet

scrye -  Честит Рожден ден!

Мила дами, да ме препоръчате фирма или човек който да поставя трислоен естествен паркет и фирма за циклене на паркет.

Благодаря ви!

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Веси, у дома ми циклиха и лакираха фирмата дето е в началото на България под офиса на Маги. Два пъти съм ги ползвала и съм доволна. Телефон не съм запазила. Предполагам слагат и паркет. Даже като се замисля, са едни от малкото от които съм доволна без забележки. Иначе аман от ремонти... още само 5-10 години и ще си оправя къщата Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт