Велико Търново и региона

  • 61 098
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 362
Благодаря ви за поздравите момичета!   love001 И вие и дечицата ви да сте живи и здрави!
Вече почти не пиша във форума, но от време на време чета и много ме изненадахте!

# 721
  • Мнения: 3 031
Здравейте и от мен,

утре кой ще ходи в парк Дружба на събирането за кърмене? Аз имам желание да отида, да се разходя и разнообразя малко.

Пуснах една обява, че подарявам дрешки за бебче, ако се сетите за някой, който има нужда, ми пишете, да не пращам и без това по пощата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=514409.0

# 722
  • Мнения: 263
Аз също мисля да се присъединия, макар че ние, за съжаление, сме пример за доста краткотрайно кърмене. Но смятам, че ще е весело Simple Smile

Сий ю  Peace

# 723
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
От колко часа беше?

# 724
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 634
Привет, момичета!
Аз за първи път пиша тук в темата - само ви чета, но ето програмата за ССК
http://www.happymumsbg.com/index.php?mod=news&show=94
и смятам да отида  Simple Smile

# 725
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 225
Egisihora, за трислоен паркет може да провериш в:
1) Артистико
гр. Велико Търново ПК 5006
КВ Централен, ул. "Ален Мак" № 13
тел.: 062/ 601 493
моб.: 0885/ 515 575

2) Виал  - в МОЛ-а, до Хиполенд

3)Илиев
гр. В. Търново, ул. "П. К. Яворов" 34 (до ВиК),
тел. (факс): (062) 67-05-09, 0896/819997

На първите се спряхме да полагат паркета в нашето жилище, а последните циклиха паркета на съседите и тя бяха доволни.

# 726
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
И ние утре сме на линия  breastfeeding Наде, от 10, вие цокате ли още?
dannyny, добре дошла, дано се запознаем  Simple Smile
Красе, аз моите дрехи от Сияна ще ги давам на една мама дето чака трето, ама още не ги иска, че има време докато се роди бебчето. Ако не си ги дала някъде дотогава, тя ще има нужда.

# 727
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 634
dannyny, добре дошла, дано се запознаем  Simple Smile

Благодаря, и аз се надявам  Hug

# 728
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Здравейте,

Благодаря ви много!

За съжаление, тази година не разбрах нищо от рожден ден, но не това е важното. Бяхме с малката 10 дни в болницата с вирусна инфекция. Днес се пробрахме, за щастие вече е по-добре, но пък така се разочаровах от тези лекари, направо думи нямам. Да не му се налага на човек да влиза там.

Честито на Ted_Ka!

# 729
  • Мнения: 622
много кофти е това с болниците Praynig,дано вече трудностите са зад гърба ви!

# 730
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
3des, не цокаме, откарахме до година и пет месеца и нещата приключиха по взаимно съгласие Simple Smile

# 731
  • Мнения: 268
Щастливо мамче, днес имаш повод да си още по-щастлива!
Честит рожден ден на големия вече Георги!!!!!

# 732
  • Мнения: 686
 Ние във вторник се върнахме от море.Хванахме ужасен вирус с разстройство и повръщане,който ни съкрати почивката с едит ден.Добре ,че преминава за един ден.Вече сме добра.Така,че внимавайте ,като ходите и се запасете с прахчета за разстройство и нещо за повръщане.

# 733
  • Мнения: 276
Здравейте момичета.Днес имам повод да ви почерпя.Преди 2 години на този ден станах мама.Гледах го увит като пашкул и се чудех как може  да е толкова малко ,а да носи толкова щастие и да го обичам от първия миг.Май беше любов от пръв поглед.Оф цяла сутрин рева.Много ми е едно.........Хайде стига толкова съм философствала да ви почерпя виртуално.

# 734
  • Мнения: 686
Здравейте момичета.Днес имам повод да ви почерпя.Преди 2 години на този ден станах мама.Гледах го увит като пашкул и се чудех как може  да е толкова малко ,а да носи толкова щастие и да го обичам от първия миг.Май беше любов от пръв поглед.Оф цяла сутрин рева.Много ми е едно.........Хайде стига толкова съм философствала да ви почерпя виртуално.

Да ви е жив и здрав Георги и само радости да ви носи!  bouquet
 
 Момичета трябва ми добра шивачка за преправяне на панталон.

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 10:53 от Vqqra

Общи условия

Активация на акаунт