ЯНУАРЧЕТО порастна, вече е на три, мама и да пие в петък я мързи!

  • 29 434
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 3 099
Благодаря ви, дами!   bouquet Hug Допринесохте за още един прекрасен ден от живота ми!  Blush

# 62
  • Мнения: 3 405
Да допринеса и аз, с малко закъснение: да си много щастлива и обичана, все така желязна и красива, Ив!  Hug

Момичета, в албумчето за колажа има качени само 19 снимки, хайде, качвайте до края на тази седмица Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Момичета, в албумчето за колажа има качени само 19 снимки, хайде, качвайте до края на тази седмица Simple Smile


Вече са 21.  Laughing Сложи, моля те, усмихнатата снимка на Шош.

Бреееей, миналия път чак жени, които сефте влизат в темата искаха да качват снимки за колажа, а сега даже ние самите не можем да се организираме... Ей сега ще ви измисля и такова заглавие!  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 405
Ok, ще сложа усмихнатата Simple Smile

Ето линк, да не се чудите къде е албума  Laughing

# 65
  • Русе
  • Мнения: 299
И аз сложих една снимка в албума.

# 66
  • Мнения: 175
Ей, вярно - щях да качвам и аз снимка ...
Заплес съм голям - липсват ми "тъпанарките" /жълтите лепящи листчета от офиса .../
Днес щях да тръгна да се стягам за работа сутринта ... не мога да се настроя, че съм вкъщи вече ...

Ивонска , естествено, че не е наоколо таткото #Cussing out!!!!! Пак е в командировка ... Ама съм му казала, ако изтърве и раждането на това бебе - да не се прибира изобщо ...
Марти е по-добре - върна се и апетита, само кашля от време на време ...
Благодаря ви   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 317
Ok, ще сложа усмихнатата Simple Smile

Ето линк, да не се чудите къде е албума  Laughing
Андж, къде го линка, че нещо недовиждам  Rolling Eyes

Моят гинеколог е починал вчера сутринта  Tired Бог да го прости човека.  Flowers Rose

# 68
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз качих нова Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 6 810
Момичета, много внимавайте с децата и прозорците/терасите!
Събота като се прибирахме с децата от парк и видяхме до блока зад нас 4-5 полицейски коли и поне 20 полицая:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=443915
За съжаление моите юнаци не могат да разберат колко е опасно. Обяснихме им цветисто и картинно за пореден път, но не можахме да ги стреснем. Никол само каза - да знам, ще имам рана на коляното.  ooooh! На което вкупом не издъражхме и се развикахме с баща й, а тя каза "Вие нищо не разбирате!". Освен да имам очи и на гърба, нищо друго не ме спасява. Завиждам на всички с кротки и страхливи деца, моите са оперирани от чувство за самосъхранение.  Sad

# 70
  • София
  • Мнения: 3 099
Леле, Клемс, сърцето ми изтръпна! Да пази Господ... Аз се моля за едно - ако ще един миг да е, но да е преди детето ми, когато си тръгна от тоя свят... От погребението на любимата си баба зная, че никакъв будизъм не помага, когато близък човек си отива (будизъм споменах, защото там смъртта хич не е повод за скъб)... За дете не смея и да помисля, да не ми излезе душата от ужас... Дано родителите имат сили да изживеят живота си след трагедията...

Ели,  Hug

Гали, как се оправяш, бе, жена?!  Thinking

ПП. Линк за качване на снимки има в първия пост на темата. Мони и Елица също да не се ослушват, ами да качват.  Wink  Laughing

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 16:14 от ivonska

# 71
  • Мнения: 175
Ужас, като знам, че и моя е напред с рогите и не чува - даже да му се вика. Отговаря - ще има голямо ух и ще дойде чичо доктор ... Моля се да ги пази Господ, защото дори и само очи да си пак не помага - става за секунда.

Ивонска аз съм с гледачка, която го извежда да беснее - аз не мога да му смогна - един час тичане и не мога да отлепя после - въздух не мога да си поема ... Празниците и уикендите са моят кошмар - тогава ми идва нагорно, но се оправям - засега ... Теглила съм една яка майна на всички "помагачи" и се кефим на слънцето. Иначе откачам ...

# 72
  • Мнения: 7 421
   Уф....  Tired Разтуптя ми се сърцето от разказа на Клеми,Линка даже и не го погледнах,че няма да ми стигнат всички успокоители на света...  Sad Ужасна трагедия...   Sad Господ да ни пази!  Praynig

   

   

# 73
  • Мнения: 3 405
Андж, къде го линка, че нещо недовиждам  Rolling Eyes

Викайте ми заплес.
Ще го дам след малко линка.

http://yanuari.snimka.bg/children/snimki-za-kolaj-quot-yanuarche … -na-3-quot.469301


Какви ужасни неща се случват, думи не намирам ...

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 17:35 от Анджелина

# 74
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Дам, аз вчера го гледах това по новините. Това ми е голям страх, затова не пускам Миша на терасата и съм и забранила да излиза сама. Обяснила съм и, че като падне и ще се претрепе, а до колко ме е разбрала не знам Rolling Eyes
Гали, още малко и ще стане лудница Laughing

Общи условия

Активация на акаунт