ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Стил и още нещо…/тема 6/

  • 30 836
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Уф, отиде сладката приказка и пийването - малкото се сети за мен и се дере оттатък. Отивам... Crazy

# 61
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Айде,полунощ е!Моята каляска не се е превърнала още в тиква!
За всички неспящи кукли  Hug

# 62
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
е само аз ли съм най-консервативна, най-неадаптивна и са най-некреативно мислене. чак срам да ме хване Embarassed
завършила образование. развила се в професия. после семейство и край на професионалната биография. никакво креативно мислене. а напоследък само философски съждения и сентенции ме спохождат.
Ами то и това е развитие, а креативно мислене сигурно не ти липсва, всяка жена със семейство го притежава lovekiss

# 63
  • София
  • Мнения: 1 634
Aveili, какъв сладък бонбон!  Heart Eyes
Да ти е жива и здрава!  Hug

Момичета, благодаря ви за милите думи за темичката ни! Hug

Тук имаме изявени журналистки и смятам следващата тема да е от тях!
 Peace

И понеже виждам, че се сбърахме бързичко и в новата тема, имам предложение:

Дали не е ли време да си организираме форумски срещи по градове?

Имаше вече идеи от момичетата, ако сте ЗА - казвайте!
Ще си определим дата, час и място!
 Аз съм по списъците и организацията  Joy, а Мargaritavass е по техническата част  hahaha

Между другото - тя май все още не ни е намерила в новата тема.. Thinking

Разпространих списъка от Фейсбук! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 106
а как разпространи списъка във фейсбук?
аз съм за среща

# 65
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 925
Вие наистина умора нямате  Mr. Green

Честито на рожденниците! Много щастие и късмет!

Да се отчета и аз за образование и професия: Образование 1: Математика и физика (среден курс)ВПИ "Дочо Михайлов" Силистра, след това "Физика и математика" - Шумен. Благодарение на един бас идва и образование 2. Търговия- ИУ Варна ( това по едно и също време с ученето в Шумен). Не ми стигна и това, но след като смениха закона реших да си доучвам и станах и магистър, та и специализация в последствие.
Точно магистърската степен ме доведе до първата ми работа:"Началник отдел внос износ" в една немска фирма ( в началото подчинените ми знаеха повече от мен). След година работа решавам, да правя специализациия ( точно в сферата на митническото комисионерство), но защото това ще ми е малко ми идва и гениалната идея да напусна работа и да направя митническа агенция. Доста хора ме обявиха за луда, но успях да навия и брат ми да напусне неговата работа. Първия ми клиент беше бившия ми работодател ( благодаря му за моралната подкрепа и въпреки, че излязох от бизнеса му ме подкрепи), после с годините клиентите се натрупаха, фирмата се разрастна, добавиха се съпътстващи дейности. И реших да се женя, и то не само това ами и да сменя държавата, че и континента. След 2 месеца в Канада и обхождане на де що културни мероприятия ми се мернат пред погледа, решавам, че пак ще работя. Какво от това, че за изпити ( за лиценз) трябват 9 месеца, аз ще заминавам за България и имам един месец, що да не се явя. Е взех го. Предложиха ми работа в канадската асоциация, но аз тръгнах по друг път, от най-ниското стъпало. На 10 месец ми предложиха работа в една от най-големите канадски компании и то на консултантска позиция, бях толкова изплашена, но както ми каза човека които ми я предложи - това е за което си се готвила цял живот. И позна. Решихме да емигрираме, предложиха ми да работя същото от вкъщи, пишейки по специализирани форуми, получих предложения за работа на контракт по няколко проекта. Но реших че не е достатъчно(за кой ли път) и разширирихме дейността на българската ни фирма - аз поех доставките от САЩ и за САЩ.
Собственият професионален сайт за сега е оставен след раждането на бебето, но знае ли човек с какви мисли ще се събудя утре...

# 66
  • Мнения: 1 252
Снощи си пийанах и късно си легнах и пак  Shocked
Ставам рано и си пия кафето сама!
Фран , повече няма пишеш глупости , нали?
Аз да можех така решавам задачи! Мога - ама насън Mr. Green
Ами да си сподяеля кафето:


Хубав ден на всички ви!
Ментова е упорита и ще справи! аз не мога да стигна до решението...
Ели , добре  съм  Hug
Тук го даваха да вали, но се показва слънце, респективно плановете се променят
Рядко пиша , но като започна - не мога спра Laughing

# 67
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен, мили дами! Тъкмо да сервирам кафето, и гледам - Анн@ ме изпреварила.   food010

Е, тогава ето едно шкембенце, за тези които снощи пийнаха като мен!  cheers
Шегичка!  Hug

Аз снощи не издържах дълго и отидох да спя.  smile3524
Момичета, толкова сте мили! Благодаря ви за хубавите думи за Емка-Бадемка. newsm51

Какво ще правите днес, май ще е слънчево временце?


# 68
  • Мнения: 1 252
aveili , каква шегичка? Благодаря- много добре ще ми дойде , аи време да се размърдам от компа.

# 69
  • Мнения: 4 806
И аз снощи на чаша вино, но сред приятната ви компания, а една друга - на семейството ми Simple Smile
Ха, какви професионални биографии само има тук. Респект, дами  Hug  впечатляващи са, да.
Изпих кафето, сега се залавям работно, че искам днес да си завърша поредното нещо. Ако
може да стане и по-раничко, че да сторим една разходка с рожбето - ще е пърфект просто.
Авеили, много чаровна е щерката. Вярно е, че е трудно устоима откъм целувки!

# 70
  • Мнения: 608
 Добро утро, гледам и кафенце сервирала Анн@-а бе златни сте  Hug
Днес имам интересна среща от форума, но от друга тема, тъй че ще разказвам сигурно емоции вечерта  Grinning
Титина, четох, четох и занемях! Ти си..а бе нали занемях, ти ще разбереш какво исках да ти кажа  Wink  Grinning

# 71
  • Мнения: 7 165
Добро утро и от мен! Hug
Авеили, страхотна сладурана.

Деси
, просто съм много съм уморена напоследък! Hug
Анна, благодаря за кафето. За сега съм го изпила само виртуално. След малко ще си направя и истинско.
Горещо и силно, без захар и сметана!
Асса , завърших 1994 г. Трети курс записах педагогическия профил, че се изкарваше по-лесно.
След това се заканих, че никога няма да практикувам учителска професия. Не ме влече работата с много деца.
Може и да се познаваме. Hug

# 72
  • България
  • Мнения: 2 164
sofia68 , мисля че моята биография е по-скучна от твоята Wink. Гимназия - МГ, ВИАС - ПГС, завърших през 1993г и от тогава не спирам да работя и все нещо свързано със строителството. Първо работех в строителна фирма, след това проектирах, а от 10г! съм надзорник .... и всичко това ми харесва... Определено съм от хората, които харесват всичко, което правят, винаги намирам мотивация. Когато ми писне си вземам отпуск за 10 дни и после съм като нова. Даже и децата си родих между другото, с малкото съм била 20 дни в къщи, като пак ми пращаха работа от офиса.... Въпреки това не мисля, че съм лоша майка. Контактите с тях ме зареждат с енергия, ако стоях в къщи щях да съм нервна и депресирана. Стоенето в къщи не ми понася, нужни са ми контакти с много хора, за да съм жизнена... Май прекалих със словоизлиянията, но нещо съм вкисната в последно време Sad

Бебето на aveili е създадено само за гушкане и щипкане  Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 957
.
Ще рисувам и ще пробвам да пробия с нещо, което обожавам да правя.
Трябва да устискам още съвсем малко..Сезона почва скоро.

Ще успееш! Ей ме на мене, наредена за слънчогледовата серия. Най-сериозно говоря!

aveili, не успях да препия, но баш добре си ми дойде твоето шкембе!

# 74
  • Мнения: 31
Ели, кога ще покажеш сайта? Аз мисля, че ако му сложиш възможност за поръчка/продажба, ще успееш много бързо. Страхотен талант си! И аз съм на опашката за слънчогледовата серия.

Може ли и на мен някой да прати списъка от фейсбук, моля!

Общи условия

Активация на акаунт