Незабравима-Unutulmaz тема30

  • 28 384
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Форбес, благодарности за превода!
Толга да не би да има в предвид Хакъ! Мелда си играе играта.
Да не би детето да е подхвърлено и да го е намерила русата жена!

# 691
  • Мнения: 0
Горката Ямур !  Sad


Все пак да видим дали ще излезем прави, повечето сме дали отговор в анкетата, че ще я открият в тази серия, но от фрагмента няма и намек за това.  Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 0
от вчера си мисля за това че харун се озвучава от друг артист. такова нещо до сега не  съм чувала. всъщност единия актъор играе с мимики и жестове, а другия с глас-странна работа.

И в Холивуд някои актиори ги дублират, напр. Мел Гибсън, за
ото е австралиец и говори английски с диалект. ( нямам р-малък)

# 693
  • Мнения: 0
Коста Цонев също беше дал гласа си на наш актьор.
Дали не беше на Владимир Смирнов, заради руския акцент, не помня наистина.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 395
Форбес, благодарности за превода!
Толга да не би да има в предвид Хакъ! Мелда си играе играта.
Да не би детето да е подхвърлено и да го е намерила русата жена!

И аз мисля, че имаше предвид Хакъ. А Мелда имаше превид Харун, но тук всеки си има нещо предвид и ще си го има явно до края.

# 695
  • Мнения: 1 216
Дали Едже наистина е сестрата на Бату?
В новия фрагмент тя казва: '' И тя трябва да е момиче на моите години''
Коя е тя? Да не би Едже да е родна дъщеря на капитана, а истинската сестра на Бату да е расла с тях или?

Тюркян много ще страда от думите на Еда: ''Докато те нямаше г-жа Хаят винаги беше до мен, но ти...''?

На много хора гласовете са сменени - Еда, Мелда, Харун.

# 696
  • Мнения: 315
Състоянието на бебето сигурно ще се влоши.Мина ми една безумна мисъл дали Бату няма да даде Ямур да бъде отглеждана от други хора и така да разточат серияла.Не ми се гледат такива глупости но незнам каква още могат да го объркат и мен да побъркат.
Не ,не ми се вярва.Той просто иска да използва бебето за да открие сестра си.Мисля ,че въпреки всичко не може да причини това на Харун. Дори ме се струва ,че сам ще върне бебето ,като види ,че не може да се справи с непрекъснатото му" реване".!

# 697
  • Мнения: 0
Състоянието на бебето сигурно ще се влоши.Мина ми една безумна мисъл дали Бату няма да даде Ямур да бъде отглеждана от други хора и така да разточат серияла.Не ми се гледат такива глупости но незнам каква още могат да го объркат и мен да побъркат.
Не ,не ми се вярва.Той просто иска да използва бебето за да открие сестра си.Мисля ,че въпреки всичко не може да причини това на Харун. Дори ме се струва ,че сам ще върне бебето ,като види ,че не може да се справи с непрекъснатото му" реване".!

Не знам вече дали е Бату, който отвлича бебето.
Никак не ми хареса израза на Мелда, това чудовище гадно !!!!!!!
Струва ми се, че е замесена.
И как буташе отново Толга към Еда, няма вече да и мине номера.
Подла , гадна интригантка !
Искам най-справедливото възмездие за нея.
Да изживее двойно и тройно болката, която с подлост и интрига причини на най-близките си хора.

# 698
  • Мнения: 315
Благодарност за превода на Форбес !


Макар кой знвае какво прояснение за сряда да няма, ама поне става ясно, че Толга вече знае.(
Няма полза щом напуска сериала.
Но не е прав, че само майка му е обичала баща му.
Не бъди толково сигурна! Той ,сигурно ще каже ,че Хакъ е при нея ,а не Харун.!
Тоя слепец няма да прогледне.!!

# 699
  • Мнения: 0
Форбес, благодарности за превода!
Толга да не би да има в предвид Хакъ! Мелда си играе играта.
Да не би детето да е подхвърлено и да го е намерила русата жена!

И аз мисля, че имаше предвид Хакъ. А Мелда имаше превид Харун, но тук всеки си има нещо предвид и ще си го има явно до края.

бганьо, аз пък мисля, че толга разбра най-сетне истината.
затова не отиде в стаята.
какво - ще види един непознат, който е причина за страданието му, да не може да има жената, която обича.
но той много добре разбира, че горе ще види познат, близък човек, от което болката ще е непоносима.
разбира според мен и играта на мелда, затова я отрязва.
не знам, за себе си наистина съм убедена, че толга проглежда.

# 700
  • Мнения: 1 216
Или Толга разбира кой е Хаккъ, или Феяз. Но мисля, че Толга. Време беше, всичко беше пред него, но сам си затваряшев очите.
Бебето се намира бързо. Фрагментът нали така завършва: '' Искам да съобщя за един съмнителен случай", вероятно и серията така завършва, но Ямур в 41 епизод вече ще е при Еда. Иначе просто няма как да се продължи фабулата на сериала, а тя не е мъката на една майка по изчезналото и бебе.

# 701
  • Мнения: 0
Благодарност за превода на Форбес !


Макар кой знвае какво прояснение за сряда да няма, ама поне става ясно, че Толга вече знае.(
Няма полза щом напуска сериала.
Но не е прав, че само майка му е обичала баща му.
Не бъди толково сигурна! Той ,сигурно ще каже ,че Хакъ е при нея ,а не Харун.!
Тоя слепец няма да прогледне.!!


миги-меги, той излиза вече от сериала.
докрай ли ще остане така неразбиращ ?
просто не ми се вярва.
има и нещо друго. харун спаси живота му при пожара.
това създава по-силна връзка между хората.
мисля, че той от този момент започва да проглежда,
може да греша, разбира се.

# 702
  • Мнения: 315
Форбес, благодарности за превода!
Толга да не би да има в предвид Хакъ! Мелда си играе играта.
Да не би детето да е подхвърлено и да го е намерила русата жена!

Тази русата я водеше Бату. Сигурно е лекар или мед .сестра!
Като гледам фрагмента си мисля, че Харун отива на вярното място ,само че бебето вече няма да е там. Бату ще го е завел в болница!!
А за Толга съм на същото мнение.Мисля ,че Мелда се опитва да го изпрати в болницата!!
Ако му каже ,че бебето е отвлечено ,Толга със сигурност ще отиде при Еда!!

# 703
  • София
  • Мнения: 1 395
Състоянието на бебето сигурно ще се влоши.Мина ми една безумна мисъл дали Бату няма да даде Ямур да бъде отглеждана от други хора и така да разточат серияла.Не ми се гледат такива глупости но незнам каква още могат да го объркат и мен да побъркат.
Не ,не ми се вярва.Той просто иска да използва бебето за да открие сестра си.Мисля ,че въпреки всичко не може да причини това на Харун. Дори ме се струва ,че сам ще върне бебето ,като види ,че не може да се справи с непрекъснатото му" реване".!

Не знам вече дали е Бату, който отвлича бебето.
Никак не ми хареса израза на Мелда, това чудовище гадно !!!!!!!
Струва ми се, че е замесена.
И как буташе отново Толга към Еда, няма вече да и мине номера.
Подла , гадна интригантка !
Искам най-справедливото възмездие за нея.
Да изживее двойно и тройно болката, която с подлост и интрига причини на най-близките си хора.


Говорили сме за това вече, но наистина е най-страшно, когато ти се изпречи не само обиден, наранен и т.н. човек , но силно комплексиран такъв. Аз лично не си спомням досега да съм се сблъсквал с човек, който до толкова го е срам от потеклоти си, че да лъже дори къде живее. Това говори много, но в началото не изглеждаше страшно. Комплексите карат тази жена да прегази всичко и всеки, само и само да се измъкне от света, където е родена и отрасла. Тя си дава сметка, че не е първа красавица и трудно ще излъже някой друг от света на Харун. Затова ще го гони и преследва до край. Та просто няма накъде да отстъпва.

# 704
  • Мнения: 3 203
Много неясноти и в този фрагмент .Дано в тази серия намерят Ямур .Защо всички серияли в даден момент когато всичко трябва да се изяснява нещата така ги забъркат ,че финала им се вижда много далеко.Чудя се на мен си как се вкарах в този филм и не мога да се отделя от него. Ако някой ми беше казал ,че ще чакам от седмица на седмица да го гледам щях да му се изсмея.А това продължава и няма спиране. Ако продължи и есента тогава диагнозата ми е психично болна.40 серий гледаме за да ги видим нашите герой щастливи а ако трябва още толкова мале......Зарибяването беше върха.  

Общи условия

Активация на акаунт