Незабравима-Unutulmaz тема30

  • 28 385
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 395
Форбес, благодарности за превода!
Толга да не би да има в предвид Хакъ! Мелда си играе играта.
Да не би детето да е подхвърлено и да го е намерила русата жена!

И аз мисля, че имаше предвид Хакъ. А Мелда имаше превид Харун, но тук всеки си има нещо предвид и ще си го има явно до края.


бганьо, аз пък мисля, че толга разбра най-сетне истината.
затова не отиде в стаята.
какво - ще види един непознат, който е причина за страданието му, да не може да има жената, която обича.
но той много добре разбира, че горе ще види познат, близък човек, от което болката ще е непоносима.
разбира според мен и играта на мелда, затова я отрязва.
не знам, за себе си наистина съм убедена, че толга проглежда.


Може и да си права, но какво е по-различното, ако горе има не един лош непознат, карал Еда само да страда, както досега си мислише Толга, а един непознат, който тя явно много обича и който също я обича. Може би поне това вече е схванал Толга.

# 706
  • Мнения: 315
Дали Едже наистина е сестрата на Бату?
В новия фрагмент тя казва: '' И тя трябва да е момиче на моите години''
Коя е тя? Да не би Едже да е родна дъщеря на капитана, а истинската сестра на Бату да е расла с тях или?

Тюркян много ще страда от думите на Еда: ''Докато те нямаше г-жа Хаят винаги беше до мен, но ти...''?

На много хора гласовете са сменени - Еда, Мелда, Харун.
Ако е расла с тях Едже няма да каже '' И тя трябва да е момиче на моите години'',тези думи означават ,че тя не я познава.! Може бе Харун я пита ,дали тя като дъщеря на капитана познава момичето ,което е сестра на Кенан!!

# 707
  • Мнения: 315
Състоянието на бебето сигурно ще се влоши.Мина ми една безумна мисъл дали Бату няма да даде Ямур да бъде отглеждана от други хора и така да разточат серияла.Не ми се гледат такива глупости но незнам каква още могат да го объркат и мен да побъркат.
Не ,не ми се вярва.Той просто иска да използва бебето за да открие сестра си.Мисля ,че въпреки всичко не може да причини това на Харун. Дори ме се струва ,че сам ще върне бебето ,като види ,че не може да се справи с непрекъснатото му" реване".!

Не знам вече дали е Бату, който отвлича бебето.
Никак не ми хареса израза на Мелда, това чудовище гадно !!!!!!!
Струва ми се, че е замесена.
И как буташе отново Толга към Еда, няма вече да и мине номера.
Подла , гадна интригантка !

Искам най-справедливото възмездие за нея.
Да изживее двойно и тройно болката, която с подлост и интрига причини на най-близките си хора.

И този път според мен ще успее!
Като каже на Толга ,че бебето е отвлечено ,той ще отиде!!

# 708
  • Мнения: 3 203
Абе хора и тук тези сценаристи малко се поизложиха можеха по-рано да дадат как Толга разбира за Харун.Малко смешно иглеждаше като непрекъснато си задаваше въпроса защо той се интересува от Еда а пък цял сериал неможе да се сети.Трябваше да ги изправят един срещу друг обаче по безболезнения начин човекът се оттегля.Загатват ни на час по лъжичка.

# 709
  • Мнения: 315
Или Толга разбира кой е Хаккъ, или Феяз. Но мисля, че Толга. Време беше, всичко беше пред него, но сам си затваряшев очите.
Бебето се намира бързо. Фрагментът нали така завършва: '' Искам да съобщя за един съмнителен случай", вероятно и серията така завършва, но Ямур в 41 епизод вече ще е при Еда. Иначе просто няма как да се продължи фабулата на сериала, а тя не е мъката на една майка по изчезналото и бебе.
Ох ...... дано да си права!.
Ти все пак разбираш езика ,това е голямо предимство!
Ще се хвана за твойте думи ,като удавник за сламка!!!

# 710
  • Мнения: 0
Може и да си права, но какво е по-различното, ако горе има не един лош непознат, карал Еда само да страда, както досега си мислише Толга, а един непознат, който тя явно много обича и който също я обича. Може би поне това вече е схванал Толга.  


имаш право. по-важни наистина са чувствата, които би доловил у двамата, влизайки там в стаята, без значение дали познат или непознат.
 
 

# 711
  • Мнения: 3 203
migi megi дали ще стигнат сламките ,че удавници много.

# 712
  • Мнения: 1 216
Дали Едже наистина е сестрата на Бату?
В новия фрагмент тя казва: '' И тя трябва да е момиче на моите години''
Коя е тя? Да не би Едже да е родна дъщеря на капитана, а истинската сестра на Бату да е расла с тях или?

Тюркян много ще страда от думите на Еда: ''Докато те нямаше г-жа Хаят винаги беше до мен, но ти...''?

На много хора гласовете са сменени - Еда, Мелда, Харун.
Ако е расла с тях Едже няма да каже '' И тя трябва да е момиче на моите години'',тези думи означават ,че тя не я познава.! Може бе Харун я пита ,дали тя като дъщеря на капитана познава момичето ,което е сестра на Кенан!!
E, тя откъде ще знае за Кенан? Той не е расъл при капитана със сигурност, защото Бату, който по време на убийството е бил достатъчно голям, за да помни,  не знаеше кой е той. Разбра, когато Феяз отиде при него.
Дори да не са расли заедно, може поне да са се виждали преди години в детството и да са загубили връзка в последствие.

# 713
  • Мнения: 315
Или Толга разбира кой е Хаккъ, или Феяз. Но мисля, че Толга. Време беше, всичко беше пред него, но сам си затваряшев очите.
Бебето се намира бързо. Фрагментът нали така завършва: '' Искам да съобщя за един съмнителен случай", вероятно и серията така завършва, но Ямур в 41 епизод вече ще е при Еда. Иначе просто няма как да се продължи фабулата на сериала, а тя не е мъката на една майка по изчезналото и бебе.

Сигурна ли си ,че един от двамата разбира?
Крайно време е вече някой да разбере!
То вече е толкова близко до ума!!
А пък и тази Мелда ,дето се прави ,че не се сеща ,направо ме убива!!

# 714
  • Мнения: 3 203
Момичета темата май ни свършва дали момичетата който ги пускат имат готовност ако трябва да спрем да пишем.

# 715
  • Мнения: 183
Според мен Толга не знае , че Хакъ е Харун. В резюмето май пишеше , че той заминава без да знае за случващото се.
Мисля, че така сценаристите са решили той по-бързо да напусне сериала  след като имат разногласия с артиста.
А ние чакаме 40 серии неговото просветление!?!

# 716
  • Мнения: 1 216
Ох ...... дано да си права!.

Така пишат по другите форуми, че в 40 серия още някой разбирал кой е батко ви Хаккъ. Първо си помислих, че е Феяз бей, като гледах снимките с Харун. Но вижте, Толга си заминава, заслужава тази награда да не си отиде от сериала непросветен. А и сълзите му... и друго освен Хаккъ видях там, но ....ще видим  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 315
Благодарност за превода на Форбес !


Макар кой знвае какво прояснение за сряда да няма, ама поне става ясно, че Толга вече знае.(
Няма полза щом напуска сериала.
Но не е прав, че само майка му е обичала баща му.
Не бъди толково сигурна! Той ,сигурно ще каже ,че Хакъ е при нея ,а не Харун.!
Тоя слепец няма да прогледне.!!



миги-меги, той излиза вече от сериала.
докрай ли ще остане така неразбиращ ?
просто не ми се вярва.
има и нещо друго. харун спаси живота му при пожара.
това създава по-силна връзка между хората.
мисля, че той от този момент започва да проглежда,
може да греша, разбира се.
Казвай ми просто Меги,аз се казвам Миглена.!

Според мен не може да го изкарат от сериала без да е прогледнал.!
Той ще отиде в болницата да помага за издирването на бебето,и там сигурно ще разбере истината!
После вече ,ще напусне окончателно Еда ,респективно сериала!!!

# 718
  • София
  • Мнения: 1 395
Абе хора и тук тези сценаристи малко се поизложиха можеха по-рано да дадат как Толга разбира за Харун.Малко смешно иглеждаше като непрекъснато си задаваше въпроса защо той се интересува от Еда а пък цял сериал неможе да се сети.Трябваше да ги изправят един срещу друг обаче по безболезнения начин човекът се оттегля.Загатват ни на час по лъжичка.

Да, докато свършат парите за хонорари. А като свършат, за 5 минути ще разбере и ще ходи да се снима в друг сериал. Пак по-добре отколкото да го заменят с друг в същата роля, но по-евтин. Ще ни трябва време да свикнем.

# 719
  • Мнения: 315
Много неясноти и в този фрагмент .Дано в тази серия намерят Ямур .Защо всички серияли в даден момент когато всичко трябва да се изяснява нещата така ги забъркат ,че финала им се вижда много далеко.Чудя се на мен си как се вкарах в този филм и не мога да се отделя от него. Ако някой ми беше казал ,че ще чакам от седмица на седмица да го гледам щях да му се изсмея.А това продължава и няма спиране. Ако продължи и есента тогава диагнозата ми е психично болна.40 серий гледаме за да ги видим нашите герой щастливи а ако трябва още толкова мале......Зарибяването беше върха.  
Успокоявай се с това ,че не си единствената!!

Общи условия

Активация на акаунт