Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 63

  • 25 054
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 706
И аз гледах Алиса... не ми хареса филма да си кажа честно

# 16
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
syd_13  (+ 4 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

сидова кои са тез партизани до теб на балкона Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Някви дето се плашат да се покажат Crazy Crazy Crazy Crazy Laughing Laughing Laughing Laughing
Елате не хапем Hug Hug Hug Hug Hug



Вижте в темата ми кви революционни идеи ме хрумват Crazy Crazy Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green



А дано,да е Езел Praynig Party Party Party Party Party

# 17
  • Мнения: 4 706
Всичко започва и свършва с Бахар - само няма да умира, нали?  Confused Cry
Надявам се,4е не.Вси4ко запо4на заради нея,поне такъв предлог имаше Ейшан,когато затри Омер.Вси4ко да завърши с нея може да е и за хубаво,знам ли?
Надявам се много, много, много, но може и след нейната смърт Ейшан да стане по - добра и да си заживеят щастливо с Езел... нали имат и син...  newsm78

# 18
  • Мнения: 3 098
Всичко започва и свършва с Бахар - само няма да умира, нали?  Confused Cry
Надявам се,4е не.Вси4ко запо4на заради нея,поне такъв предлог имаше Ейшан,когато затри Омер.Вси4ко да завърши с нея може да е и за хубаво,знам ли?
Надявам се много, много, много, но може и след нейната смърт Ейшан да стане по - добра и да си заживеят щастливо с Езел... нали имат и син...  newsm78
Ааааа,не се и надявам да живеят щастливо заедно.По_скоро съм за сценарий Ейшан да умре,пък Джан да си е при Езел и лелята.

plami89,аз съм единият скрит.Знам,4е няма да ме ухапете. Wink Пък и рани лекувам всякакви.  Laughing

 emely ,Алиса хареса ли ти?
Сега има интересни филми в програмата,мисля всеки вторник да ходя,тогава кината вместо 11? за 3Д прожекция,вземат по 4?.

# 19
  • Мнения: 4 706
Всичко започва и свършва с Бахар - само няма да умира, нали?  Confused Cry
Надявам се,4е не.Вси4ко запо4на заради нея,поне такъв предлог имаше Ейшан,когато затри Омер.Вси4ко да завърши с нея може да е и за хубаво,знам ли?
Надявам се много, много, много, но може и след нейната смърт Ейшан да стане по - добра и да си заживеят щастливо с Езел... нали имат и син...  newsm78
Ааааа,не се и надявам да живеят щастливо заедно.По_скоро съм за сценарий Ейшан да умре,пък Джан да си е при Езел и лелята.

plami89,аз съм единият скрит.Знам,4е няма да ме ухапете. Wink Пък и рани лекувам всякакви.  Laughing

 emely ,Алиса хареса ли ти?
Сега има интересни филми в програмата,мисля всеки вторник да ходя,тогава кината вместо 11? за 3Д прожекция,вземат по 4?.
11 евро????????????? кви са тия обирджии... къде  живееш? Господи!!!!!!!!!

Иначе чак Ейшан да умира... не искам, но не искам да е с Езел, няма да е честно  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ама каква лисица... еййй всички ще предаде и  Бахар... значи може би наиситна Бахар е била само извинение за постъпката й спрямо Омер... това просто е в кръвта й .... Не мога да повярвам в тия турски сериали много лесно едната сестра заграбва момчето на другата.... ама че работа  newsm78

# 20
  • Мнения: 417
В сайта на Езел пише,че има 16 номинации за награди Heart Eyes

Маричке,хареса ни и на двете.Различен филм.А при вас не е дошъл ли още?
Морелче,не се учудвай.При нас това удоволствие е сравнително ефтино....все още.Навсякъде  в Европа билетите са по-скъпи.
Чакай да не ме чуе ББ и да увеличи и билетите за кино. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 706
В сайта на Езел пише,че има 16 номинации за награди Heart Eyes

Маричке,хареса ни и на двете.Различен филм.А при вас не е дошъл ли още?
Морелче,не се учудвай.При нас това удоволствие е сравнително ефтино....все още.Навсякъде  в Европа билетите са по-скъпи.
Чакай да не ме чуе ББ и да увеличи и билетите за кино. Mr. Green
Че при нас 3д е 9 лева до 18 и 12 за възрастни... а обикновенното е 5 или 8 пак зависи от възрастта  newsm78
Какви са тия 21 лв... тва не е нормално  #Crazy Ако живея в София никога няма да ида на кино... 

# 22
  • Мнения: 1 064
3 смяна!!! Макаp че вече няма за кога... Kakво излиза - качват ни във Вбох, така ли?  newsm78

Ееее, хора кога стигнахме 63 серия - като на майтап. Не е кръгла цифра, но.. честито!
  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 098
Пламка,не се 4уди,стандарта е друг тука.Мене след толкова години не ми прави впе4атление ве4е.Театър,опера,кино и атракционни паркове са си скъпи билетите.Спорта също.
Но пък и зависи в кое кино ще идеш.Аватар го гледах в едно малко град4е до Валенсия за 7 ?.
За твое успокоение ще ти кажа,4е ми дадоха 4исто нови4ки о4ила в опаковка и после си останаха в мен,тъй като излезнахме първи и нямаше още никой да ги събира. Mr. Green

Емели,ами Алиса я има в Мадрид,но във Валенсия я няма.
Май другата седмица запо4ват да я прожектират.
А ББ да увели4и заплащането,нямам против и билетите за кино да поскъпнат.

# 24
  • Мнения: 3 098
3 смяна!!! Макаp че вече няма за кога... Kakво излиза - качват ни във Вбох, така ли?  newsm78

Ееее, хора кога стигнахме 63 серия - като на майтап. Не е кръгла цифра, но.. честито!
  bouquet

4естито и на 200 да сме тука!!!   bouquet    bouquet    bouquet

Ай кажете де,какво са ка4или във Вбокса?

# 25
  • Мнения: 1 064
Маричке, нищо особено, ти като не виждаш, и си мислиш какво ли не. Качили са 12-та серия на Езел с нашите субтитри, а отдолу коректно са написали авторите на субтитрите, но тъй като са ги преписвали на ръка, са ми объркали нейма, писали са ме бианка. Нямам против. Всичко е едно и също - все бяло.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 417
А ББ да увели4и заплащането,нямам против и билетите за кино да поскъпнат.
Точно така Peace

Виви,одеве питаше за някаква анкета?

# 27
  • Мнения: 417
3 смяна!!! Макаp че вече няма за кога... Kakво излиза - качват ни във Вбох, така ли?  newsm78

Ееее, хора кога стигнахме 63 серия - като на майтап. Не е кръгла цифра, но.. честито!
  bouquet

Бланче(Бианче),на теб все серии са ти в главата Mr. Green

# 28
  • Мнения: 40
А ББ да увели4и заплащането,нямам против и билетите за кино да поскъпнат.
Точно така Peace

Виви,одеве питаше за някаква анкета?

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=99022

# 29
  • Мнения: 3 098
Маричке, нищо особено, ти като не виждаш, и си мислиш какво ли не.
Даа,така е. Tired
Пак хубаво,4е са ви писали,а не са си го преписали.

Общи условия

Активация на акаунт