Хайде пак на почивка в Сандански

  • 129 593
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 234
Преди няколко седмици на майка ми й се наложи изневиделица да отиде до Сандански и разчиташе на друг да й направи резервация за хотел. Така се оказа в Св. Никола и беше доволна. Не знам до колко може да бъде критерий, защото е била без деца и за кратко, но според мен това е доста сносен вариант за настаняване на сравнително ниска цена. Мен доста ме блазни безплатния салатен бар за вечеря и промоцията, според която плащаш 2 нощувки и третата е безплатна или плащаш 4, а получаваш 5.
Абсолютно подкрепям мнението! Ние сме много доволни от хотела! Всъщност и го избрах с помощта на форума! Peace Хубавото е и, че е на центъра и лесно пеш може да се отиде на разходка. Сандански е прекрасно място наистина! Освен, че има  безплатен салатен бар, носят с вечерята и мин. вода, хлебчета и маслинов пастет, също както в съседна Гърция! Общо взето направо си се навечерял преди да си поръчал каквото и да е....Аз харесах и пицарията им също!

# 16
  • София
  • Мнения: 368
Trixy, може ли инфо за хотела където си резервирала?
Резервирахме този апартамент, препоръчаха ми го познати, които са отсядали в него и са останали много доволни.
http://bghotelite.com/lodging-apartments-feshion.3812_bg
Близо е до парка и главната улица.

# 17
  • Мнения: 10 604
Мацки,
моля за инфо кои хотели разрешават ползване на басейни от външни лица и срещу каква цена!  bouquet

# 18
  • Мнения: 257

Знам, че темата е стара, но може на накой да му бъде полезна информацията:
Преди 2 дни бяхме в Св. Никола в Сандански, имат промоция, доста изгодна, платихме 58лв. за двойна стая. Предложението е: 29 лв. на човек до края на юли. В цената влиза нощувка, закуска, ползване на вътрешен минерален басейн, римска баня, бесплатен салатен бар в ресторанта и 20% отстъпка в заведения на хотела и на спа процедури. Стаичките са много малки, в нашата примерно нямаше да се побере допълнително легло за дете, но за мен лично това няма значение, синът ни и без това спи при нас. Чисто е, кърпите са хубави, басейна е топъл, буквално 2 часа не можех да изкарам детето оттам. И от закуската съм доволна много, салатен бар и римска баня не сме ползвали, не мога да кажа. 

Мацки,
моля за инфо кои хотели разрешават ползване на басейни от външни лица и срещу каква цена!  bouquet
За този хотел в брошурата пишеше 8лв.

# 19
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Ще подбутна темичката  Grinning ,за да не пускам нова.Септември плануваме с мъжо и децата кратка почивка и ни се иска да отскочим до Сандански.Помогнете с актуална информация за добър хотел или студио под наем.Искаше ми се да е осигурена и храната,но не намерих нищо подходящо.Та изискванията са ми това-почивка с 4-5 нощувки за двама възрастни и дете на 4.5 год и бебе на 3 месеца.Предпочитам тихичко местенце с осигурена храна и на нормални цени.

# 20
  • Мнения: 10 604
Мони, видя ли Панорама?
Наши приятели бяха през май с дете на 4.5г. и бяха мн.доволни. И ние сме се наканили, но не знам кога ще стигнем до Сандански.

# 21
  • Мнения: 5 370
Аз на Сандански със сигурност ще стигна октомври или ноември, сега е такава жега там, че.... ooooh!

# 22
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
всички хотели са с цени до 31.08
аз гледам за 5 и 6 септември

# 23
  • Мнения: 497
Там вече работи още един градски басейн с мин. вода в парка-той е след езерото в посока х-л Пирин и има всъщност два басейна-единия е 1.80 м, а другия е детски -някъде до кръста е на мъжете:35: Joy. Водата е приятно хладна, не е гореща минерална. Цената е 3лв. за възрастен и 1.50 за деца, а шезлонг е 1 лв. Прилично е, а за жегите си е върха.
Жозефина, ние бяхме миналата седмица там за 2 дни при 38 градуса па не умряхме Joy Joy Joy Само дето излизаме ние в 18 и нещо по "главната" да пием по нещо и викам на мъжа ми-къде са тия хора бе, че беше празно все едно бомба е паднала, е към 19.30 се появиха hahaha

# 24
  • Мнения: 212
Много сме доволни от хотел "Тайм аут".Бяхме там с бебе на 7 месеца.прекарахме чудесно,поглезихме се в джакузито.Хотелът е чист,стаите-удобни,а персоналът-приветлив.Храната е добра.
http://www.hoteltimeout.com/
Само да се редактирам/добавя : бяхме там преди една година.Така ,че за храната с днешна дата не мога нищо да кажа.

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 16:21 от emakara

# 25
  • Мнения: 11 079
Още един глас за "Едиа". Хубав двор, външен басейн (макар и малък), площадка с катерушки за децата. Ресторантът е малко скъп, но храната не е никак лоша. Понеже е доста високо над града, е изключително тихо нощем.

В "Тайм аут" лошо впечатление ми направи шумът - тъй като стаите гледат към Поленишко шосе, цяла нощ фучаха бесни шофьори-санданчани. Закуската беше една от най-мизерните, които съм виждала. Не сме ползвали ресторанта за свободна консумация, за да кажа как е останалото меню. Иначе стаите бяха много добри за категорията и цената на хотела.

# 26
  • Мнения: 497
Споделям абсолютно поста за Едия-спали сме там 1-2 пъти. Иначе вече като ходим там спим в апартамента на зълва ми, който е в едно от блрокчетата точно срещу Пирин. Та за жегите си мисля, че Едия е супер решение, защото като бяхме там беше точно 38 градуса, но вечерта от планината явно идва един страхотен полъх (валиден за хотелите Едия, Пирин и Перун и другите в този район) и изобщо има голяма разлика с дупката долу в града. Даже казах на мъжа ми-само малко да бе по-голяма тераската, си оставах на нея през нощта Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 5 370
Олеле, 38 градуса!!!
Със сигурност ще да е октомври, пак на Медите, а после ще скочим и до Рупите.
Мъжът днес каза "да". Mr. Green

# 28
  • Мнения: 262
Мацки,
моля за инфо кои хотели разрешават ползване на басейни от външни лица и срещу каква цена!  bouquet
Интерхотела 20лв мисля че е цената, Хотел Панорама мисля, че там е доста по-евтино.

# 29
  • Мнения: 262
Олеле, 38 градуса!!!
Със сигурност ще да е октомври, пак на Медите, а после ще скочим и до Рупите.
Мъжът днес каза "да". Mr. Green
хехе не се плашете, питате ли ни как живеем  Joy

Общи условия

Активация на акаунт