Хайде пак на почивка в Сандански

  • 129 655
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 773
Благодаря! Ние мислим след Великден да ходим, че да не хванем горещините после. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 1 006
Моля, ходилите вече в Сандански, да споделят какви забавления могат да се намерят в града (извън хотелите) за децата?
Също - добри ресторанти, защото не ми се иска да се затворим само в хотела Grinning
И въобще, всякакви идеи за престоя ни там са добре дошли  Peace
Благодаря,  bouquet

# 77
  • Варна
  • Мнения: 773
Дано някой наистина предложи нещо  Laughing

# 78
  • Мнения: 682
Здравейте.Записвам се да следя темата.
Ние ще ходим в Пирин.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 950
 Ние сме били в парк-хотел Пирин миналата година в края на януари. Всичко беше супер, освен че в стаята миришеше на цигари и че след неделя температурата на водата в басейните силно спадна от около 30С на 24С. Твърдяха, че има някаква повреда, но явно не им е изгодно да отопляват басейните за малко посетители.  Затова пък ни пускаха безплатно в термалния басейн, който иначе се заплаща допълнително. Но там е прекалено топло - 37С и не е препоръчително да се седи повече от 20 мин. Иначе детският басейн е супер - и като дълбочина и като температура.
 Храната беше на ниво. В петък, събота и неделя имаше ресторант с шведска маса. Ние ходихме в неделя - менюто беше страхотно разнообразно и качествено. През седмицата работеше само ресторанта с традиционна бълг. кухня. Там също всичко беше много вкусно, а обслужването на ниво.
 През април мъжът ми смята да води малкият ни син заради астмата в хотел Перун или в спа- хотел Алекс за по-продължителен престой. Имате ли отзиви от тях?

# 80
  • Варна
  • Мнения: 773
В Пирин предлагат ли по принцип оферти със закуска и вечеря? Прегледах , но не видях. Като гледам и няма в момента кой знае какъв избор.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 950
В хотел Пирин закуската е включена в цената на нощувката. Миналата година на място се доплащаше за вечеря по желание. В празнични дни, когато работеше ресторанта с шведска маса за вечеря имаше възможност да се храним там, но при малко посетители просто не е изгодно да работи. Тогава се хранехме в Балканския ресторант с традиционна бълг. кухня.

# 82
  • Мнения: 682
dechy,благодаря ти за споделеното мнение.
Като правя резервация,предварително ще настоявам да ни настанят в апартамент за непушачи.Тъй като ще бъдем със синът ни и  престоят ни ще бъде минимум 5-6 нощувки.Надявам се да ми удовлетворят искането,защото е много неприятно да се спи в помещение където е било пушено.
Колкото до температурата в басейна,това е недопустимо за хотел пет звезди.Цените в хотела са високи,така,че всичко трябва да е на ниво.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 950
Ами ние всъщност бяхме в стая за непушачи, но явно някой "възпитан" гост на хотела беше пушил вътре.
Забравих да допълня, че има безплатен детски кът, който е удобен особено ако родителите искат да си направят някоя процедура и не само тогава.

# 84
  • в града на вечния купон
  • Мнения: 1 091
някой скоро да се е завърнал от Перун с пресни мнения?
аз за великден си мисля за там....

# 85
  • София
  • Мнения: 2 438
А за често кашлящо дете кога е подходящо да ходи в Сандански? И колко най-малко дни? Замислям нещо аткова заради синът ми.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 773
Ами казват, че е най-добре да се ходи пролетта и за около 10 -тина дни.

# 87
  • Мнения: 3 695
Може ли да ми припомните кои хотели са с басейн с минерална вода - Св. Врач, Св. Никола, Интерхотел Сандански,.... има ли други?
Предварително благодаря!   bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 813
Може ли да ми припомните кои хотели са с басейн с минерална вода - Св. Врач, Св. Никола, Интерхотел Сандански,.... има ли други?
Предварително благодаря!   bouquet
И аз със същото питане  Hug.
Освен това да попитам ако някой може да ми препоръча апартамент за 2+1, близо до парка в Сандански? Добре обзаведен с кухня, спалня /може и гарсониера/, задължително пералня /може и на лични/.   bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 1 950
Може ли да ми припомните кои хотели са с басейн с минерална вода - Св. Врач, Св. Никола, Интерхотел Сандански,.... има ли други?
Предварително благодаря!   bouquet
Парк-хотел Пирин е с минерална вода. Peace

Общи условия

Активация на акаунт