90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №92

  • 31 980
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 130
Здравейте,
не съм писала от давна. По празниците бях режимна, но нямам нищо за хвалене.
Мъжът ми хапва пуешко с ориз, а аз портокал с грейпфрут. Плодова съм. Забелязах, че когато включвам зеленчуци в плодовия ден обърквам конците  Embarassed , за това вече само плодове.
За свалянето - аз свалям след плодов и белтъчен ден.
А воден ден просто не правих, продължих си с белтъчен.
tanzen , ако имаш желание можеш да си правиш вакуумен масаж и в къщи - купи си силиконви вендузи и някакво масажно масло. Преди ходех на масажи, но от както имам вендузи всяка вечер пред тв се масажирам по час.
Си си споед указанията трябва да спазиш интервала от 3 месеца, все пак почти до края си изкарала диетата. Аз когато я повтарях скоро нямах никакви минуси. Решението е твое. Може би спорт и повече воля да не си връщаш теглото.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Да си кажа отчета за днес.Плодов ден ми е.
Закуска-1 ябълка+чаша топла вода
Обяд-1 ябълка
Следобед-ядки(бадеми)
Вечеря-ябълка  newsm03
Тая сутрин кантара ме зарадва,пък дано утре да ме изненада още повече от днес. newsm03 newsm68


bebs, това с топлата вода действа ли? убива ли апетита?
Еми действа,по принцип казват,че топлата вода гори мазнини и същевременно подсилва имунната с-ма

# 32
  • Мнения: 0
С нетърпение чакам да дойде белтъчния ден , но сега немога да дишам. Чак се мразя  newsm45 .  А уж не съм яла толкоз много !

# 33
  • Мнения: 1
Гелика Hug
преди 2часа хпнах 1но сочно портокалче,сега ще си взема ябълка и потегляме в шопа да си набавя шкембето за утре Laughing
ако не друго поне него имат-да се насладя на бг вкуса Tired
лека режимна вечер сладурчета Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 5
ЦВЕТЛЯК браво мила HugУспех ти желая за по-нататък!
Добре дошли на новичките!   bouquet
Си-СИ не знам какво да ти препоръчам?Чудя се ,когато са ти останали 20 дни ,защо си се поддала на изкушенията.На шиш да бяха ме въртяли щях да  издържа!Аз такъв тежък физически труд полагама/и пак издържам/чудех се дали ще мога да издържа на плодовите,то се оказа че мога.Дори и водния ден ми премина на полето.Тъкмо много движение и чист въздух!
СИ-СИ според мен почини си 3 месеца.Не прекалявай с тестените неща,намали хляба или го замени със пълнозърнест.Аз не ям.Каквото си набавя от въглехидратния.Може по някога да си сложа 1 хапка хляб ,но то е когато пия хапче за мускулна треска.Това е моят съвет и после бъди постоянна. newsm78
ЖАНИ мила забравих!БЛАГОДАРЯ ЗА ТЕМИЧКАТА!
Изморена съм много и не мога да си събера мислите.Днес съм белтъчен на обяд риба,за вечеря същото.За утре съм си сложила златни картофки.
На новичките да ви кажа и ,че на мен отначало плодовите ми бяха трудни.Сега са ми много приятни.ГЕЛИКА мерси за пожеланията!
Желая ви лека вечер и пишете  утре по-малко,че не успявам да ви прочета atwork

# 35
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Здравейте, в новата темичка! Жани, благодаря! Гелика, благодаря за поздрава! Общо взето плодовите не ме тормозят, защото съм издържала по 10 дни на плодове и чай. На всички отчетени минусчета - поздрави! Аз както си писах и вчера, днес се оказа труден ден - белтъчини. Бях с малкия на "келеш" парти /детско исках да кажа/  Simple Smile и се поддадох на изкушението, което се нарича ТОРТА. Хапнах си ...  Blush   Но... няма нищо, напред с повече инат. Утре варива. Мисля да изкарам на картофи на фурна и салатка. Лека от мен, момичета! С пожелание да не се поддавате на изкушението като мен.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 673
Привет и от мен в новата темичка.  Hug
Жани,    bouquet
Днес съм въглехидратна.
Така ми се случва, че втори въглехидратен ден подред обядвам в едно и също заведение. И двата пъти си казах точно с какво да ми бъде пицата. (което би трябвало да означава съвсем ясно, че нищо друго не искам вътре.  newsm78). И двата пъти проявиха различно въображение. Първия път нямаше поръчаните гъби, но за сметка на това имаше и грах, и царевица.  Mr. Green Днес я накарах мацката да си запише с какво точно искам да ми е пицата - а именно гъби, маслини, чушки, лук, доматен сос и чубрица. Този път нищо забравено нямаше, но пък имах бонус кашкавал.  Mr. Green Да се чуди човек да плаче ли, да се смеее ли...
Вечерях с 3 кексчета и около 30 маслини.  Mr. Green
Цветляк, аплодисменти!   bouquet
Лека вечер.  Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Джижи аз днес от както почнах диетата ми е първи плодов ден,и аз вчера си мислих как ще изкарам на плодове,но ето че деня си мина само на 2 ябълки и малко ядки,че даже не съм гладна Hug

# 38
  • Мнения: 0
Леле, за малко да ви изпусна   bouquet
Цветляк, браво за резултатите, добре дошли и на всички нови момичета  Peace
Аз тези дни имам време само да ви чета отгоре-отгоре, за съжаление и за спорт няма време, но обещавам да наваксам. За днес отчитам плодов ден - 1 портокал, 1 ананас, 10 бадема и зелева салата. Май е много, а  Thinking

# 39
  • Мнения: 1
Цветляк   bouquetмного ти се радвам Hug
значи разминах се с шкембето smile3515-беше свършило
чудя се дали ще стане вкусно,ако го приготвя с замразеното от миналия път-но"булйона"като го няма newsm78
отчет за днес:1портокалче,3сливки и печени семки Blush
чакам утрешния белтъчен
сладки сънища фиданчици Hug

# 40
  • Мнения: 168
извинете ме , ако се повтарям! но май съм писала в старата темичка Laughingаз съм на диетата от 22 март! та , до сега съм свалила 2 кг, което за мен е идеално, защото имам да свалям малко! около 5 кг, висока съм 172  и в момента тежа 63 кг, преди да започна бях 65 кг! сега не съм се теглила от няколко дни! искам да сваля до към 59 , толкова съм всяко лято, но незнайно защо зимата наддавам яко въпреки  че не ям по- различно! пиша ви за да ви питам следното: при въглехидратния ден, когато хапна сладко, от рода на торта, паста и тн след това имам сърцебиене , което ме притесняваааа, таааааааааа на някоя от вас да се случва подобно нещо! рових се тук из нета и ми стана ясно , че има връзка между приемането на бързи въглехидрати и сърцебиене! то е от порядъка на 85-90 , но ме притеснява! ходих на кардиолог, правиха ми ехография-СЛАВА БОГУ НИЩО МИ НЯМА! благодаря предварително за отговорите! успех Дами!

# 41
  • Мнения: 10
Добро утро момичета,
Жани - благодаря за темичката   bouquet , да я напълним с много минуси  Hug
Добре дошли на всички нови попълнения  welcome
Заповядайте на сутрешна закуска
, а ето и по едно ароматно кафенце за събуждане

Вчерашният белтъчен ден мина абсолютно режимно - закуска 1 ябълка, обяд- плочка сирене+плочка кашкавал+1 домат + 4 лъжици кисело мляко; вечеря - 1/2 от обяда.
Днес съм бобова и най-вероятно ще хапна картофки, но все още не съм решила как ще са приготвени.
Лек и минусов ден

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !Радвам се ,че ме приехте така радушно !Аз си мисля да  продължа диетата   вчера се храних белтъчно и днес продължавам .Незнам дали ще  ми навреди или няма ,но ми писна от  качване и сваляне сега съм твърдо решена ,че ще устоя на всякакви изкушения ,а иначе съм ходила и на лекари нищо ми няма слава богу .Така ,че съм с вас и лек ден на всички newsm51 newsm51

# 43
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
tanita мерси за кафето и закусата  bouquet
aneeta до сега не ми се е случвало такова нещо. Thinking
Си-Си ще успееш да ги свалиш. HugИ аз този път съм решена да отслабна,а и имам добър стимул.След 2 месеца си идваме в България за малко и трябва да изглеждам добре. Wink
Днес съм на бобови.Много го мразя тоси ден. Rolling Eyes
З- кафе и банан
О- бобена салата
В- не съм решила още,но най-вероятно картофи на фурна.  chef

# 44
  • Мнения: 10

tanita-81, колко ти остава още от режима?


Поздравления за отличния резултат  Hug
Режимът ми приключва на 18.04, на 14.04 ми е последния воден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт