90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №92

  • 31 986
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте ! Дано ме приемете във вашите редици !Преди 3 месеца започнах диетата и до 8 март я спазвах стриктно ,но на "връх"празника я развалих тоест 20 дни преди приключването и !Резултата беше до тогава -8 кг. ,а от 8 март до сега +8 кг.Посъветвайте ме какво да правя ?Дали ще има ефект ,ако я започна от начало как мислите ?Междо другото днес ядох 2 яйца и една салатка от марула ? моля ви ,дайте ми съвет? Praynig

# 16
  • Мнения: 3 499
Здравейте ! Дано ме приемете във вашите редици !Преди 3 месеца започнах диетата и до 8 март я спазвах стриктно ,но на "връх"празника я развалих тоест 20 дни преди приключването и !Резултата беше до тогава -8 кг. ,а от 8 март до сега +8 кг.Посъветвайте ме какво да правя ?Дали ще има ефект ,ако я започна от начало как мислите ?Междо другото днес ядох 2 яйца и една салатка от марула ? моля ви ,дайте ми съвет? Praynig
Здравей! Много ли си хапвала след диетата, защото 8 кг. не са малко за един месец?
Бих те посъветвала да започнеш режима. УСПЕХ.

# 17
  • Мнения: 0
Ами  за съжаление да -Много !незнам дали ще има ефект.Аз преди години бях и на Дюкян и вече съм "инжектирана " на диети .Иначи това са ми само излишните кг и постоянно си ги качвам и свалям.Йо-йо ефекта качвам и свалям ,но пък идва и лято и незнам .....

# 18
  • Мнения: 377
Жани благодаря за темичката .  bouquet

# 19
  • Мнения: 0
tsvetljak поздравления за резултатите!Наистина са чудесни   bouquet
Отчет за днес:
З-1 ябълка
О-пилешко бутче с гъби (изядох го цялото,  Blush но беше много малко)
В-сирене с домати и от останалите гъби

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 494
tsvetljak поздравления за резултатите!Наистина са чудесни   bouquet
Отчет за днес:
З-1 ябълка
О-пилешко бутче с гъби (изядох го цялото,  Blush но беше много малко)
В-сирене с домати и от останалите гъби
^Загоряха ли ти гъбите като ги пече в плик с пилето?

# 21
  • Мнения: 0
Не,станаха много вкусни Simple Smile

# 22
  • Мнения: 22
прегреших,ядох пържени картофки,но нямаше какво друго....ориза ми беше свършиил пфф.... доно само ме държат сита цяла нощ тия картофки поне  Praynig

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Радвам се,браво  newsm03

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 494
Да си кажа отчета за днес.Плодов ден ми е.
Закуска-1 ябълка+чаша топла вода
Обяд-1 ябълка
Следобед-ядки(бадеми)
Вечеря-ябълка  newsm03
Тая сутрин кантара ме зарадва,пък дано утре да ме изненада още повече от днес. newsm03 newsm68

# 25
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! Днес съм бобова и на обяд си хапнах боб яхния, за вечеря, картофи на фурна + зелена салата.
tsvetljak, браво мила. Резултата ти е чудесен. Пожелавам ти успех и в третия цикъл.  Hug Hug Hug
Плодчe , не се настройвай така. Нищо не се знае! Peace
hipopotam4e, добронамерено ти правя забележка.  Naughty Трябва да хапваш, иначе ще минеш в режим на задържане! Naughty
Си-Си , на първа страничка пише, да се изчакат 3 месеца. Изчакай, защото може да няма ефект. До тогава можеш да се храниш разделно. Това мисля аз.  Thinking

Последна редакция: сб, 10 апр 2010, 19:55 от gelika

# 26
  • Мнения: 0
здравейте момичета! Записче в новата , отчет за днес Simple Smile

janeta*
благодаря не само за темата, но и за допълването ми в табличката на фиданките!!
блубери -  съвсем нормално е да имаш  чувстото, че си отслабнала, та ти си супер стриктна Simple Smile
гелика - не си забелязала, защото си редактиах предишното съобщение и ти може би не си се връщала назада, редактирам си съобщенията, за да не спам-вам твърде много, защото прочетох забележка, че си чатим тук, а това било форум Simple Smile гледам да се съобразявам Simple Smile
цветляк - разби ме браво на теб! Защо да не си достигнеш линийката. Свалила си почти 5 кг през втория цикъл, може би  след третия ще свалиш останалите три. Аз се надявам поне 65 да стана, най-малко. Целта мие  под 60, така че или ще продължа тази след 90 ден или ще мина на друга и после ще се върна пак на тази Simple Smile
На всички останали плодови, водни и нови упсех и много минуси.

Отчет:

9ч банан
13ч гъби с ориз
17.30ч гъби с ориз + салатка домати с лук (малка) босилек и чесън


Утре съм въглехидратна и пак на работа. Омесих тесто за пица със заленчуци, но сутринта ако стана по-рано ще изпържа мекички 10-тина в зехтинче със сладко за през деня. Може и само с пица да се задоволя всъщност. Още не знам, Разбира се блокче черен шоколад
Ще се меря най-вероятно след 25ти този месец. Защото ме е страх, че ще започна да свалям по-бавно след водния.

Поздрави и чау от мен:))

# 27
  • Мнения: 0
Да си кажа отчета за днес.Плодов ден ми е.
Закуска-1 ябълка+чаша топла вода
Обяд-1 ябълка
Следобед-ядки(бадеми)
Вечеря-ябълка  newsm03
Тая сутрин кантара ме зарадва,пък дано утре да ме изненада още повече от днес. newsm03 newsm68


bebs, това с топлата вода действа ли? убива ли апетита?

# 28
  • Мнения: 1 234
Здравейте и от мен в края на деня  Simple Smile
Днес бях плодова - карах я на грейпфурт, два малки банана, стотина грама сурови ядки и още толкова сушени кайсии. Приключих за днес.
Поздравления на всички за минусчетата, само така, момичета  Hug
Си-си, на мен също ми се струват много качените килца за един месец, лично аз съвсем добронамерено бих те посъветвала да посетиш ендокринолог, при мен имаше преди години рязко качване, не чак такова, но проблема се оказа точно ендокринологичен. Иначе си добре дошла при нас, и можеш да разчиташ на съвети  Hug

# 29
  • Мнения: 59
Здравейте!
И аз да благодаря за новата тема!
Днес ми беше първия ден и се справих успешно.
з-1 ябълка, зелен чай
о- направих си 3 яйца по панагюрски, изядох 2
в - останалото яйце и салата от домат и половин краставица.Сега пия зелен чай.
Искам да попитам също - задължително ли е да се правят някакви упражнения? Аз не правя никакви и на фитнес нямам възможност да ходя.Иначе се разхождам доста с количката с детето и в парка бягам след нея.Мислите ли, че е достатъчно?
И също, четох, че захар не трябва да се слага на кафето и чая, а мед може ли?

Общи условия

Активация на акаунт