90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №92

  • 31 991
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 109
Здравейте и от мен момичета HugДнеска съм на варива.За закуска хапнах един портокол,а за обяд и за вечеря съм на боб.Момичета препоръчайте ми ефикасен анти целулитен крем.

Аз знам за утайка от кафе и зехтин- хем подхранва, хем ексфолира. А в основата на всички антицелулитни кремове е именно кофеинът. Надникни и в темата "Евтините неща, от които сме доволни"- там имаше 5-6 кремчета, които ги препоръчват за добри.
А ако добавиш и канелено масло( но малко!!!!!), ще се изненадаш от ефекта

Аз днес съм белтъчна
закуска- зелен чай и ябълка
обяд- кебапчета и кюфтета с шопска салата - толкова вкусно скоро не ми е било
вечеря- риба ще е с някаква салата

Тук кантар нямам, но не съм сигурна, че като се прибера ще имам смелостта да се кача на кантара.

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 18:11 от marettto

# 706
  • Мнения: 0
 smile3555 smile3555 smile3555 момичета извинете че непрекъснато задавам въпроси,но нали за това сме тук да си помагаме Hug Hug
В понеделник може да отида в София на диетолог. Накой ходил ли е ? Можете ли да ми препоръчате някой който не е комерсиален Whistling Whistling Thinking . Благодаря ви   bouquet  bouquet  bouquet предварително

# 707
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Simple Smile Днес ми е трети ден от диетата и направо съм се отчаяла. Незнам как стоите цял ден гладни. На мен ми е ужасно трудно. Днес ми е въглехидратен ден.Не ядох нищо до обяд, на обяд ядох две филиики препечени и проблемът ми е 4е от 12 до 7 вечерта просто не мога да издържа без да хапна нещо. А нали уж трбва само закуска обяд и вечеря.Като закуската е плод. Вие как се справяте да не ядете между обяда и вечерята. Аз не се спрях днес  Embarassed сигурно ще ми идва. След като в 12 изядох двете препечени филиики, после в 2 ядох малко сладолед, след което към 3 малко зеле и към 5 малко шоколад. Вчера отново не можах да издържа между обяда и вечерята и ядох стафиди. Пия повече вода за да залъгвам глада, но пак не помага? Вие как се справяте ?

# 708
  • Мнения: 2
Mimeto15 толкова често хранене не е за препоръчване в тази диетка! Имаме 3 хранения: закуска-плод задължително, обяд зависи кой ден си и вечеря също режимна! Ако много огладнееш хапни плод или пък пробвай с по-големи порции храна! В началото и аз бързо огладнявах, но се свиква, все пак КРАСОТАТА ИЗИСКВА ЖЕРТВИ Laughing

# 709
  • Мнения: 0
Такам днес от работа неможах да пиша. Да кажа за маслините,че аз ям по 4-5 в плодов ден,понеже ми прилошава от плодовете,гади ми се от сладкото и с маслините си стабилизирам стомаха. Няма + от тях! Отчета за днешния белтъчен ден. з. банан о. две яйца с малко сирене и една краставица в. на половина на обяда.  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 0
Отчет за днешния плодов-3 ябълки и 50гр сурови лешници.
Нямам търпение да дойде утре да си хапна кисело мляко  Crazy
Taniaa поздравления за резултатите!Браво!   bouquet

# 711
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Хайде приключих с яденето за днес. Отчет: закуска-банан, обяд-сурови ядки, следобед-мандаринка и току що приключих с ананаса. Бях поизостанала с водата. Но вече минах литъра. Утре ще се тегля сутринта. Така си обещах  - да се тегля сутринта на белтъчния ден. Успех момичета с много минусчета. Като знам, че мога да споделям тук ми е по-леко.

# 712
  • Мнения: 0
Ирина, мерси за отговора.  
Александричка1, не че не мога да издържа без салата с боб, просто едно е да си нося на даскало супа, друго е салата и за това попитах  Peace бтв не сменяй дните
Други мнения относно меда и въглехидратния?
пп: доста съм изостанала с водата  Sad , но ядох супички цял ден , тъй че надявам се да не е толкова фатално, пък и има още време до края на деня  Wink

# 713
  • Мнения: 0
Кристин, медът е разрешен във въглехидратния, както и по 1 лъжица във всеки друг ден, без водния  Peace
Аз няма да се отчитам, че нещо тези дни не ми върви на режим... няма смисъл да се обяснявам и извинявам с нещо (винаги мога да си намеря извинения), явно ми позакуца мотивацията.  newsm78

# 714
  • Мнения: 0
 Hug Hug здравейте фиданки.   bouquet Аз бях до тук с хапването
днес съм на варива : З- два банана ; О- леща + 1 филия хляб ; В- същото като обяда само,че на половина

 Hug Hug mimeto15 не се отказвай  bouquet  bouquet  и аз първите три дни не можех да издържам и постояно се чувствах гладна eat eat , но мисля че вече организмът ми взе да свиква.
mimeto15  Ако се чувстваш гладна пий непрекъснато вода.

# 715
  • Мнения: 0
Ох,много се ядосах.Досега не съм обръщала внимание на съдържанието на киселото мляко.Преди малко гледам капачката и какво да видя,вътре имало и сметана. Confused Взимам си На баба с високия процент.Дали с по-ниския ще има сметана в него,някой обръщал ли е внимание на капачката,да знам дали утре да ходя до магазина.И искам да ви попитам кажете някакви обикновенни бисквити,в които да няма мляко.Днес в магазина всички, които погледнах имаха сухо мляко.

# 716
  • София
  • Мнения: 12 568
Отчитам ден на варива

Закуска - кафе
Обяд - картофена яхния и зелена салата
Вечеря - картофена яхния и краставичка

# 717
  • Мнения: 8
Здравейте, девойчета! Нямам време да ви чета и минавам направо на отчета.
Днед белтъчини. З- киви, О- курбан чорба, в- пържола + салата.
Лека вечер!  Hug Hug Hug
Гергана Султанова, радвам се да те видя!

# 718
  • Мнения: 66
Здравейте пак,

утре ми е ден за варива. Не знам как ще спазя утре диетата, защото ще правиме пита на бебето ни. Ще има торти, сладки, меса Stop #Crazy #Crazy #Crazy , а и ще е странно аз да хрупам ориз например Laughing. Хич не ми се иска да си нарушавам диетката...

# 719
  • Мнения: 181
Напълно режимен плодов - 2 портокала, 1 и половина банани, 3 кивита, 3 натурални фурми и 3л вода  Hug
Лека нощ и спокойни отслабващи сънища  Peace

Общи условия

Активация на акаунт