90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №92

  • 31 981
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 234
Александричка освен,ч е не трябва да разменяш дните, пътуването е идеалния вариант да не прегрешиш в плодов ден. Тогава си ангажирана, нямаш време да мислиш за храна. Пожелавам ти успех в този ден!Щве се справиш!
Напълно подкрепям, а и може да си вземеш за из път банани, сурови ядки, сушени плодове, все удобни неща за хапване. Успех и от мен  Hug
Днес съм на въглехидрати и си хапнах на обяд сладолед, не че подхожда на времето навън, ама това ми се ядеше  Laughing
За въглехидратния ден може филийка с мед, стига да няма под меда краве масло  Wink
Гергана и аз те помня, радвам се че наминаваш, и най-вече че нямаш плюсче след като си приключила режима  Hug
Desert_rose87 , нали си била режимна в плодовия ден, това е важното, най-лесно падат плюсчетата от плодовия ден, защото съдържат повече вода, обикновено. Не се притеснявайте толкова от малките плюсчета, няма как само да се сваля, при всички ги има  Peace

# 691
  • Мнения: 2
Благодаря martin4e вдъхна ми малко сила, че направо се бях Cry от резултата на кантара!

# 692
  • Мнения: 131
Здравейте момичета! Искам да ви се оплача, че след вчерашния ми плодов не стига, че нямам минус, ами имам +300 грама Shocked
Не съм на тази диета , но просто следя темата и за това пиша-тези 300 грама може да са задържане на вода, спокойно!!А и не разбирам, защо се теглите всеки ден.2 пъти седмично е достатъчно.  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 35
Zvun4e ,как ще се смея,то аз съм само с 3-4см по-висока.И не се отказвай,ще се пораздвижат кг и при теб.Аз имах около 20 дни задържане.

Desert_rose87 , едва ли си качила мазнина - сигурно е вода.Да не би да наближава МЦ при теб?

mimeto15 ,диетата не предвижда следобедна закуска,но в началото е по-трудно и може да хапваш по 1 плод(пресен).Стафидите не са за препоръчване - съдържат повече захар.

Вчера приключи вторият ми воден ден.Давам отчет за двата цикъла,след последните ми плодови дни(преди водния):
          I.цикъл              II.цикъл
            - 5,5 кг                 -1,5кг
ОХ        - 5,5см                  - 2см
ОТ        -6см                      -2см
бедра  -4,5 см                  -3см

След водните имам по още -0,5кг, но тях не ги броя,защото е само вода.И двата цикъла бях абсолютно стриктна,нямам прегрешения,единствено за вечеря хапвам в повечето случаи равно на обяда количество.Вторият цикъл не е с толкова добър като цифри резултат,но пак е нещо,като се има предвид,че под тези кг не съм била от около 3-4 години.Надявам се,че след трети цикъл ще достигна целта си!

# 694
  • Мнения: 181
Здравейте! Как сте днес? Слънцето се опитва да се показва  Simple Smile
Аз съм плодова, много ми е леко и супер готино. До сега съм изпапала 2 портокала, 1 банан, 1 киви и 3 фурмички натурални. Водичката ми е 1.5л. Поглезих се с едно черно кафенце и така...
SMG, добре дошла. Много минуси ти пожелавам  Peace
jo67, поздравления!  Hug Само така да продължаваш  Peace
mama tini, добре дошла. На правилното място си. А щом си мама и баба, значи си два пъти мама  Hug Отговорили са ти вече за кафенцето. От мен имаш пожелание за минуси, колкото ти си поискаш.  Peace
Дам всичко беше стриктно и наред днес ама бях на рожден ден и изпих 50 гр уиски. Мн го мразя и необичам изобщо да го пия,ама беше  ми неудобно при поръчано вече такова да искам нещо друго и два часа киснах на него. Гузничко ми е,ама не е болка за умиране.... За жалост има моменти в които е трудно да се съобрази човек с диетата. В единия от дните имам и изпито едно 3 в 1 ,но и там нямаше как-непознати хора отивам с приятелка на кафе и ми сервират 3 в 1,не ми беше удобно да предевявам претенции... Надявам се ми е простено Sad
Няма нужда някоя от нас да прощава. За целта трябва да попиташ Кантарев дали ти е простено  Peace
Валенцето, браво, мила Hug Само така! Предусещам увеличен оборот в магазините за бельо  hahaha - и аз съм за по-малък сутиен. Спомням си, че и ти това искаше.
BAD WOMAN, супер, Гериии! Много се радвам, че всичко при теб върви нормално и без притеснения. Голяма надежда виждам, че има начин да задържим новите кг. Аз лично много се страхувам от йо-йо. Дано успея като теб. Успех от тук нататък  Hug Hug Hug
Desert_rose87, спокойно! И аз бях така след предния ми плодов. При мен плюса беше 700. Най-вероятно си задържала вода. До 2-3 дена трябва да се нормализират нещата, ако спазваш всичко друго.  Peace
Хубава отслабваща събота ви желая   Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 0
zvun4e май не съм обърнала много внимание на това правило newsm09 ,благодаря ти че ми отговори  newsm03 , mayy, martin4e много ви благодаря  Hug , че ми отговорихте. Ще приложа в понеделник вашите съвети smile3508 smile3508.Найстина много съм  благодарна на всички момичета във фомума Kissing Heart Kissing Heart,вие ме надъхвате всеки ден да продължавам.Благодаря на Бога ,че в одговор на молитвите ми ми показа тоя прекрасен форм със най-дружелюбните хора на света.
Пожелавам на всички , които си мечтаят да отслабнат найстина това да стане.
Лек и миносов ден
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 696
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Понаминах да ви видя отново за днес. Дотук добре. Закуска бананче, за обяд- ядки сурови, за по-късно съм си оставила ананасче. Назад съм с течностите, но ден голям все ще си наваксам. Реших да си угодя за ядките. Нали знаете колко са важни за косата, кожата и ноктите. Аз още си ближа раните след диетата на Рене Зеулегер, в която 24 дена се яде само месо, яйца и зеленчуци естествено без картофи. Косата ми е наполовина по гъстота и сега полагам немоверни усилия да я позакрепя. Sekiywa беше писала, че от Дюкянската диета е загубила няколко кичура коса.
Александричка1 и аз мисля, че не трябва да си сменяш дните. Слагай в чантата плодчета и си шест.

# 697
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки? как върви днес при вас? Аз за вчера забравих да се отчета,вчера белтъчен
З- 1/4 ябълка; О- 1кюфте+2 карначе+салата+маруля; В- половината от обяда без карначета.
А днес варива: З - два банана; О- леща+фелия хляб Embarassed : В- мисля да е същото

sunnytania  Hug Hug Hug благодаря и на теб  Hug Hug няма да ги сменям
А до колкото проблемите ти с косата,ако искаш мога да ти кажа една-две маски който ще ти възвърнат естественият блясък и здравина на косата. Аз съм много доволна от тях,даже мисля че заради тях ми порасна толкова много косата( 70 см.)

# 698
  • Асеновград
  • Мнения: 0
Може, няма да откажа, но май не е тук местото.Нали форумчето е за поддръжка между нас и да си споделяме. Благодаря.

# 699
  • Мнения: 101
Здравейте и от мен момичета HugДнеска съм на варива.За закуска хапнах един портокол,а за обяд и за вечеря съм на боб.Момичета препоръчайте ми ефикасен анти целулитен крем.

# 700
  • Мнения: 2
Здравейте,днес и аз съм плодова.До момента съм на 2 банана и 300г ягоди,но не чувствам глад.Успешен ден на всички.

# 701
  • Мнения: 130
sladki6kata най-успешния антицелулитен "крем" са масажита. Ако нямаш време и средства за професионален, просто си вземи масажно олио и силиконова вендуза и  се масажирай сама. Чудесно е съчетанието и с целутрон, който е по-евтин от масажите.
За да не е спам днес въглехидрати - з - ябълка, о - хляб с маслини, в - не е ясна още.

# 702
  • Мнения: 169
Здравейте, аз не съм писала досега, защото няма с какво толкова да се похваля. От преди седмица започнах 2-рия си тримесечен режим Simple Smile. Предният път свалих 13 кг., сега се надявам да се сбогувам с още 10. Simple Smile
Имам въпрос към по-запознатите.
В кой ден могат да се ядат маслини?
Благодаря на всички за полезните коментари и споделени рецепти. Успех в борбата с килцата!

# 703
  • Мнения: 0
  bouquet  bouquet Tina&Bo маслините се ядът в белтъчения ден,поне аз знам така Whistling Whistling Whistling   bouquet ,Tina&Bo ти за втори път спазваш диетата нали? След диетата имаше ли йо-йо ефект newsm78 newsm78 питам защото се чудя като свърша режима какво ще стане ooooh!  bouquet

# 704
  • Мнения: 1 777
Tina&Bo маслини може във всички дни с изключение на плодовия.Препоръчително е да са обезсолени. Simple Smile
Аз съм хапвала маслини и в плодовия в салатата.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт