Серхан Яваш (Харун/"Незабравима" Мендерес/"Клетва") - Тема 4

  • 33 595
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
40-ти епизод 7-ма част  http://vbox7.com/play:e433b081

# 721
# 722
  • Мнения: 0
tuk.sam., Lidi78, BuBuLe4ka-Kle4ka и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

# 723
  • Мнения: 0
dima81b  Честит рожден ден! 
  smile3510





 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

и от мен ...

# 724
  • Мнения: 0
Ха здравейте и от мен!  bouquet
Честит рожден ден на Димчето!  bouquet
След този фрагман аз съм покрусена и потресена, как пак очакваме не тая, а следващата серия! Ни бебата ще се намери, ни ще видим Хару дали е оцелен от любимата си!  Crazy Crazy Crazy Но и този път няма да се откажа да гледам , щъ им се невиди и сценаристите, няма да ме откажат!  Crazy Crazy Crazy CrazyJoy Joy Joy


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

актъорите почнаха
накрая ще останем сценаристите и ние интимно

# 725
  • Мнения: 32
tuk.sam., Lidi78, BuBuLe4ka-Kle4ka и 3 Гости преглежда(т) тази тема.


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Сутринта бях сам самичка.  Hug

# 726
  • Мнения: 0
tuk.sam., Lidi78, BuBuLe4ka-Kle4ka и 3 Гости преглежда(т) тази тема.


hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Сутринта бях сам самичка.  Hug
не съм знаела   bouquet

# 727
  • Мнения: 32
Това ще е поредната серия с разтягане на локуми и протакване на действието.  Rolling Eyes
Може би само признанието на Мелда ще е интересно. Ако е признание де а не поредната и лъжа.  ooooh!

# 728
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Това ще е поредната серия с разтягане на локуми и протакване на действието.  Rolling Eyes
Може би само признанието на Мелда ще е интересно. Ако е признание де а не поредната и лъжа.  ooooh!
newsm10 newsm10

# 729
  • Мнения: 0
Това ще е поредната серия с разтягане на локуми и протакване на действието.  Rolling Eyes
Може би само признанието на Мелда ще е интересно. Ако е признание де а не поредната и лъжа.  ooooh!

единомислие ... и аз се надявам, че това ще се случи тази серия, както и че Тюркян ще разбере че Еда и Толга нямат брак
другото ще е един досаден вече пълнеж ...

# 730
  • Мнения: 32
А да забравих баба ни Тюркян. Тя май вече забрави за срама от това какво ще кажат хората.  Grinning

# 731
  • Мнения: 0
А да забравих баба ни Тюркян. Тя май вече забрави за срама от това какво ще кажат хората.  Grinning

сега от друго почна да се срамува ...  Embarassed Embarassed Embarassed

# 732
  • Мнения: 115
А да забравих баба ни Тюркян. Тя май вече забрави за срама от това какво ще кажат хората.  Grinning
сега от друго почна да се срамува ...  Embarassed Embarassed Embarassed
тая баба да ходи се срамува от болния си мозък, ще ходи да разправя на Мелда, че Еда си губела акъла, ай сиктир, ако Еда имаша подкрепата на семейството си щеше ли да се бръмне толкова в последствие. Ама не баба ти беше по заета да я преследва с ножовете! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 733
  • Мнения: 115
Абе мичета, да не би да съм изпуснала нещо важно - като нова тема например, имам чувството, че съм тотално изоставена! Confused Confused Confused Thinking Thinking Thinking

# 734
  • Мнения: 0
Абе мичета, да не би да съм изпуснала нещо важно - като нова тема например, имам чувството, че съм тотално изоставена! Confused Confused Confused Thinking Thinking Thinking

още една питаща  bowuu bowuu

Общи условия

Активация на акаунт