Серхан Яваш (Харун/"Незабравима" Мендерес/"Клетва") - Тема 4

  • 33 626
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Какво я е накарало да каже, закъсняла съвест ли, скрупули  ли?

може би разговор с Тюркян

но нищо не се знае може да ни вкарат в ново действие "Развод ми дай и повече не ме мъчи"

# 706
  • Мнения: 0
Както си мислехме.Аз предполагах ,че Бату ще накара Еда да убие Харун.
То е ясно... #Crazy #Crazy #Crazy

# 707
  • Мнения: 0
Както си мислехме.Аз предполагах ,че Бату ще накара Еда да убие Харун.
То е ясно... #Crazy #Crazy #Crazy

Това е супер извратено! Много болен мозък може да измисли това!

# 708
  • Мнения: 0
Както си мислехме.Аз предполагах ,че Бату ще накара Еда да убие Харун.
То е ясно... #Crazy #Crazy #Crazy

той пък мислил мислил .. що се доверява на мерника на Еда
Мелда щеше да му свърши по-добра работа ....

# 709
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Т:

Няма да успее да го убие .. Стреля у нищото, а и да го простреля, няма да умре  Crazy  hahaha
Сценаристите пак искат да ни държат на нокти. Малко ли неща му се случиха на Харун и все си е добре. Едва ли са такива изроди,че да го измислят Еда да го убие. А тя толкова отчаяна милата,че е готова на всичко. А Бату съвсем изтреще, да я кара да го убие..  ooooh!

# 710
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
Т:

Няма да успее да го убие .. Стреля у нищото, а и да го простреля, няма да умре  Crazy  hahaha
Сценаристите пак искат да ни държат на нокти. Малко ли неща му се случиха на Харун и все си е добре. Едва ли са такива изроди,че да го измислят Еда да го убие. А тя толкова отчаяна милата,че е готова на всичко. А Бату съвсем изтреще, да я кара да го убие..  ooooh!

newsm10 newsm10

# 711
  • Мнения: 38
Цитат
той пък мислил мислил .. що се доверява на мерника на Еда
Мелда щеше да му свърши по-добра работа ....

изложи са тоз път Бату hahaha Joy hahaha Joy

# 712
  • Мнения: 32
dima81b  Честит рожден ден! 
  smile3510


# 713
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дзъъъррр...дзъъъъррр...Вдигнете бре...Директно от "червения телефон в "УАЙТ ХАУС"се обаждам в темата... Mr. Green
Такааааааа...седим си тук с Обама и си пием кафенцето. WinkЕйййй...мнооо добър човек...не случайно му дадоха Нобелова награда...и след като ми намаза раните от изгаряния с нещо по различно по крем "ЗДРАВЕ"...седнахме да обсъдим как може да ми помогне да си опазя жълъда от хиени кат ВАС... Mr. Green Човеко обеща да съдейства с бойна техника, морски тюлени, изтребители и самолетоносачи... Joy
Изпрати ме с президентския самолет и конвой от самолети "СТЕЛТ"... Party Party Party
Вууууу...вуууууу...и ето кацаааааммм директно в темата...изпращам си ги по живо по здраво... Hug  bouquet

Ха, сега Ийи Гюнар ханъми!!! Hug Hug Hug
Земете са по една киткя щот си Ви ловим све... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

По-късно кат си направя анализ от срещата с Обама ще се изходя компИтентно по наболелите теми дет ще поставите... bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дима...ЧРД, бъди жива и здрава и много щастлива!!!

# 715
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
 newsm51 newsm51 newsm59  ura  uraДима,Ч.Р.Д. и от мен!

# 716
  • И тук,и там
  • Мнения: 4
http://vbox7.com/play:f1b94c46 40 епизод,6-та част

Последна редакция: вт, 20 апр 2010, 14:35 от BuBuLe4ka-Kle4ka

# 717
  • Мнения: 115
Ха здравейте и от мен!  bouquet
Честит рожден ден на Димчето!  bouquet
След този фрагман аз съм покрусена и потресена, как пак очакваме не тая, а следващата серия! Ни бебата ще се намери, ни ще видим Хару дали е оцелен от любимата си!  Crazy Crazy Crazy Но и този път няма да се откажа да гледам , щъ им се невиди и сценаристите, няма да ме откажат!  Crazy Crazy Crazy CrazyJoy Joy Joy

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 12
dima81b  Честит рожден ден! 
  smile3510





благодаря  Hug Hug Hug Hug

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 12





БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт