Каква козметика за тяло използвате по време на бременност

  • 65 248
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 651
От сега трябва, criskata.. Peace

Темичката се дублира малко с оная за сърбежа при бременност,
но може би тук е по-точно да спомена, че ще се наложи (поне при мен) да мажем и лицето с някакъв слънцезащитен,
че ако не започна отсега ще ми стане цялото лице на петна.

Тук по-вещите, моля, да споделят дали мога да доизмажа миналогодишния лосион или има такива за бременни...?

# 16
  • София
  • Мнения: 44 121
criskata -  аз и преди бременността си се мажех всеки ден, а от както научих, че  ще имаме бебо по два пъти от самото начало, ако ме сърбеше някой ден и 3-4 пъти съм мазала, така че да облекчи...

Мила от Марс - чико мама дона имат специално слънцезащитен...
лично мнение - всеки слънцезащитен хубав  крем би трябвало да става(поне тези от медицинските козметики)

то може би си пише на твоят дали става или не...

Сега гледам и на дейлонг стават за бременност, на екстрима(50+) пише, че е подходящ.
http://www.spirig.bg/daylong-50.php

# 17
  • Мнения: 320
Против стрии ползвам Мустела иначе цялото тяло си тяло мажех със бебешко мляко на Нивеа защото ме сърбеше кожата от всичко друго #Crazy.Кожата на лицето ми стана много суха и крема смених,преди ми беше мазна Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 9 441
С първата бременност против стрии се мазах с Мама Дона на Чико!Сега с втората бременност не се мажа с абсолютно нищо за момента!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 272
С първата бременност ползвах Мустела, с втората не се мазах с нищо, 1-2 пъти ползвах пак Мустела, но така или иначе от първата бременност се нацепих цялата.

# 20
  • Мнения: 92
Аз ползвах на дева против стрии, но съм по доволна от бадемовота масло. То е по мазно , но въпреки това в края на 9 месец корема ми се нацепи на върха изведнъж. Всичко си е до кожа. Но мажи и бедрата от вътрешната страна защото там също е възможно да се нацепиш. Препоръчвам ти нещо по мазно
лека бременност ти желая

# 21
  • София
  • Мнения: 599
Ползвах козметиката на Chicco - Mamma Donna за корема и гърдите, както и охлаждаш крем за крака - доволна съм.

# 22
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Ползвам козметиката на американската фирма "Палмърс" и съм изключително доволна.  Peace Горещо я препоръчвам. Flutter

# 23
  • Мнения: 3 066
Ползвах Био-органик козметика за бременни-Covent Garden Spa-mum  to be  care;Neil's yard mother series;и Мустела от Бг!И въпреки старателните грижи,мазането с масла като бадем,авокадово и Витамин Е,спа процедурите и масажите за бременни с ароматни масла на краката и на корема има стрии почвили се в 8ият месец!

# 24
  • София
  • Мнения: 374
Ползвах крем против стрии на Мустела (от 3-ти до 7-ми месец), след това (от 7-ми до 9-ти месец) ползвах крема на Авент. Доволна съм,почти нямам стрии, като изключим няколко отстрани на талията  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 368
Винаги след баня се мажа с крем, лосион или мляко за тяло. От както разбрах, че съм бременна започнах да обръщам по - голямо внимание на проблемните зони - гърди, корем, бедра. Ползвах Чико Манадонна, маслата на Икаров и най - вече един домашно приготвен мехлем от мас и невен. Нямам стрии никаде по тялото.
Успех и лека бременност!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Ползвах крем против стрии на Авент.

# 27
  • Мнения: 106
С нищо не съм се мазала по време на двете бременности/освен чат-пат с лосион за след баня/,нямам нито една стрия,не ме е сърбяла кожата......и се приба бързо на мястото си!

# 28
  • Мнения: 175
Izabela пожелавам на повечето мами да са като теб, но мисля, че това е рядкост. завиждам ти ама какво да се прави Laughing

# 29
  • Мнения: 115
Аз почнах късничко (към края на 4-тия месец) с Дева против стрии и бадемово масло. И въпреки всичко, ми се появиха стрии по гърдите. От месец се мажа с Био Ойл и сякаш стриите се посвиха. Наистина не забравяй да мажеш и вътрешната страна на бедрата, аз пропуснах там и вече и там си имам......

Общи условия

Активация на акаунт