Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 6

  • 22 459
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 5
Момичета,отивам на мивката да мия, пфууу,това го мразя ,но няма начин.До после.Разнищете добре всичко около Сайме,даже не е лошо в някоя от следващите теми да си спретне и анкетка от рода "коя е Сайме,каква връзка има и т.н.", накрая ще видим кой е познал.Чао засега.

А ако по пода имаше и семмки да смиташ. Как готино си плюеха пред входната врата  lalalala

# 586
  • Мнения: 10 240


Виждам, че сме имали гост в темата newsm78 newsm78 newsm78
Да не е отвел Туба? Защото тя ще ходи в Париж с един Мурат, но кой????

# 587
  • Мнения: 2 157
Гледам анкетата и виждам, че никой не е заложил на целувка между Левент и Беррин. А те от първата серия са на скъпи и скъпа, любов моя и т.н.

# 588
  • София
  • Мнения: 1
Момичета, отивам да ковна един пирон и ще полегна, че нещо ме боли малоумницата. До утре! Лека нощ на всички!

# 589
  • Мнения: 2 157


Виждам, че сме имали гост в темата newsm78 newsm78 newsm78
Да не е отвел Туба? Защото тя ще ходи в Париж с един Мурат, но кой????
Ринка, като гледам тая снимка, ще си помисля че ти си била агент провокатора?
Я си признай ти ли ни спретна одеве това шоу?  hahaha hahaha hahaha
 Та се наложи да си вадя змийския език, че и да го зареждам с отрова в движение Joy Joy Joy

# 590
  • Мнения: 2 157
Момичета, отивам да ковна един пирон и ще полегна, че нещо ме боли малоумницата. До утре! Лека нощ на всички!
Лека нощ! Я му удари едни фантазии с някой убавец, може и със собствения и шъ ти мине главицата hahaha hahaha

# 591
  • Мнения: 10 240


Виждам, че сме имали гост в темата newsm78 newsm78 newsm78
Да не е отвел Туба? Защото тя ще ходи в Париж с един Мурат, но кой????
Ринка, като гледам тая снимка, ще си помисля че ти си била агент провокатора?
Я си признай ти ли ни спретна одеве това шоу?  hahaha hahaha hahaha
 Та се наложи да си вадя змийския език, че и да го зареждам с отрова в движение Joy Joy Joy

Аз! Агент- провокатор Sick! Това беше обидата  #Cussing out #Cussing outна деня!!!! Мисля за  #Cussing out #Cussing outотмъщение!!!!
Сайме направо ще се засрами от моя талант да отмъщавам Joy Joy Joy

Имах проблем   comp03с лаптопчето... Беше ми обявило бойкот. Казва ми: Ти няма ли да ме оставиш да си почина малко, а!

# 592
  • Мнения: 2 157
[
А ако по пода имаше и семмки да смиташ. Как готино си плюеха пред входната врата   lalalala
Па какъв език извади Хасрет срещу Мурат #Crazy
По добре цип на устата да си беше сложила smile3505
 Ма той трябва да е много влюбен, за да и прости всичките магарии дето ги натвори ooooh! ooooh! ooooh!

# 593
  • Мнения: 0
Сайме и на мен ми е много една такава неясна. Така и така се почна сватосването, може накрая тате Бурхан да се сберат със Саймето и той да поулегне, да се успокои. Ще си спретнат едно хубаво семейство - Гюлназ, Хасрет и Кадир ще си имат майка, а пък тати ще си обича мама и няма да си прави разходки до България.(.....толкова често.) Laughing

# 594
  • Мнения: 0


Виждам, че сме имали гост в темата newsm78 newsm78 newsm78
Да не е отвел Туба? Защото тя ще ходи в Париж с един Мурат, но кой????
Мен Cansel

# 595
  • Мнения: 0
А имам чувството, че не по една, а по две теми на серия ще се пишат. Е, няма лошо.....  bouquet

# 596
  • Мнения: 2 157

Виждам, че сме имали гост в темата newsm78 newsm78 newsm78
Да не е отвел Туба? Защото тя ще ходи в Париж с един Мурат, но кой????
Ринка, като гледам тая снимка, ще си помисля че ти си била агент провокатора?
Я си признай ти ли ни спретна одеве това шоу?  hahaha hahaha hahaha
 Та се наложи да си вадя змийския език, че и да го зареждам с отрова в движение Joy Joy Joy

Аз! Агент- провокатор Sick! Това беше обидата  #Cussing out #Cussing outна деня!!!! Мисля за  #Cussing out #Cussing outотмъщение!!!!
Сайме направо ще се засрами от моя талант да отмъщавам Joy Joy Joy

Имах проблем   comp03с лаптопчето... Беше ми обявило бойкот. Казва ми: Ти няма ли да ме оставиш да си почина малко, а!
Моля за прошка тогава Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 Абе аз вече съм си набедила Муратуба, ама да не се наложи и нея да моля за прошка
Ами ако трябва коленете на пода, челото у пода и това ще да е hahaha hahaha hahaha

# 597
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен. за два-три часа много нещо сте изписали, а и гост сте имали. За Саймето аз си мисля нещо. Ако приятелката на Мурат е била болна от нещо нелечимо и затова се самоубива, а преди това казва на майка си да се погрижи за любимия й? Звучи малко шантаво, ама.....кой знае накрая какво ще излезе.

# 598
  • Мнения: 2
Той тати Биурхан е за Накието. Тя нали си го хареса. А пък и на кафето май нещо й излезе такова, ако не се бъркам.

# 599
  • Мнения: 0
Аз има хубав снимки



Общи условия

Активация на акаунт