Изкуство с мъниста 4

  • 72 717
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 139
ЯН, страхотни бонбончета   bouquet ти отливки ли правиш за саксийки, или те са си саксийки  newsm78
Сарабия, много крсиво, особено клонката е много идейна   bouquet Да ви кажа аз от както се захванах, все клечки и клони зяпам и оглеждам дънерите на дърветата с друго око...а бе луда работа  Crazy

Още веднъж хиляда благодарности момичета Hug Не очаквах от такива майсторици като вас, толкова мили думи, че аз съм съвсем прясна, ама съм яко зарибена и през ден съм в магазина за мъниста Grinning Скоро ще спя там.Днес ходих да се снабдя с мъниста за един дъб, който видях в един руски сайт естествено и направо щях да припадна като го видях...и той с парички.Малеее, почвам го. Към края на една плачеща върба съм, скоро ще покажа.
Ет завърших си лИбовното дръвче...малко снимката нещо съм я размазала  Embarassed две снимчици са
http://kris70.multiply.com/photos/album/20#photo=20

Айде много муза и низане ви пожелавам  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1
http://mini-sviat.com/
От тук може да черпите идейки  Grinning
За да не пропусна някой само ще кажа  Hands Clap Hands Clap Hands Clap на всички!

# 32
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Шемет,рзгледах ти тортите ShockedЕ тва нещо не е истина....Как успяваш да ги докараш незнам...като нарисувани са.Уникални!!!Поздравления за резултата  bouquet

Много благодаря... аз пък така гледам вие какво творите Simple Smile

# 33
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Здравейте момичета, от известно време не съм писала поради липса на време, но гледах поне да ви наглеждат да не ви изпусна.
Аничка благодаря за снимката на първа страничка Embarassed, много се изненадах като си видях произведението там , позасрамих се, позачервих се и се позарадвах абе много смесени емоции общо взето ама то е ясно защо  да не се обяснявам пак като ученичка Crazy ...
tiya пак си се справила чудесно с бижутата, определено напредваш и то доста бързо.
kris70 и двете дръвчета много ми харесват. Това пролетното е чудно и очите ми постанаха в розовите камъчета с които си го правила. Може ли да попитам от къде бих могла да си намеря такива, много ми харесват  Rolling Eyes.
ян и твоето дръвче се е получило добре продължавай напред в тоя дух  Grinning.
sarabia прекрасно дръвче , както винаги с твоя неповторим почерк  Hug.
slun40666 добре си направила клончето, хайде скоро да видим и готово дръвче. Питаш за схемата на жасмина от първа страничка, незнам дали някой я има тая схма, аз ползвах една  която е доста объркваща понеже е само писаници на руски ...ако никой не се включи с нещо по-добро пиши ми на лични и ще пробвам да ти обясня как да си ги направиш  Grinning.
b dobri   Mr. Green, много се изкушавам да ти разкажа една случка  Mr. Green. Онзи ден отивам в сестра ми на гости и понеже тя знае че си подготвям дръвчета за да продавам уж (не е много ясно кога и как ще стане това ама се надявам скоро  Flutter) и тя като вярна сестричка се оглежда по сувенирните магазини да види дали не продават нещо подобно. Та отивам и тя веднага ме изненадва с новината че е видяла дръвче на един щанд, което прилича на това което правя аз. Аз естествено любопитка голяма още на другия ден викам да ида да проуча  конкуренцията  Joy  hahaha. Изправям се пред въпросния щанд и що да видя ... ми то това дръвче аз го знам  Joy. Бях 100% убедена че е на едни сръчни ръчички в нашата тема  Joy. Е , стана вече ясно че това е твоето дръвче и че без да се знаем се оказахме съгражданки  Heart Eyes .  Хайде казах си приказката, че ме глождеше какво съм открила   bouquet
Аз иначе имам още 2 дръвчета подготвени за боядисване и материал за още 3 ама тях незнам кога ще ги сглобя. Така че скоро ще показвам и аз  Hug

# 34
  • Мнения: 95
Корнишонка, благодаря ти за милите думи!
Ще отговоря вместо Крис за розовите камъчета - такива седефени продават в Ем арт, имат няколко разцветки, една връзка от 48 камъчета струва 80ст. Ако Крис ги е купила от друго място, нека сподели.

А аз имам питане към живеещите във Варна - знаете ли къде има борси за бижута?

# 35
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Крис страхотно е дръвчето - много ми харесва - много нежно...

# 36
  • Мнения: 3 323
Лилииии, как съм ви изпуснала... Я, да се запиша аз! Разгледах много чудеса - все по добри и по добри ставате! Аз нещо съм занемарила хобито, че от тия деца и работа и деца и ... Crazy

# 37
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609

Оправдания  Naughty

# 38
  • Мнения: 3 323
 Crossing Arms Не съм се отказала и тебе да те зарибявам за клуб Пълна къща, така че - внимавай! Представи си твоя звер по три....

# 39
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Старичка съм вече за такива прояви ... максимум 2 да ги докарам и то при мноооооого добро желание.

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте работливи момичета knit
КорНиШонка- току що прочетох това което си ми написала.Много...много се зарадвах Hugнеможах да повярвам че се наложи отново да го прочета.В първият удобен момент за теб искам да се срешнем и да се запознаем.
Ще ми бъде много приятно.А знаеш ли може да се окаже че се познаваме.
АЗ също скоро време нищо не съм показвала Joyно работя пет дръвчета едновременно и затова нещата при мен стават много бавно а по едно време нямах някой други матеряли.Сега съм в процес на гипсирване Joyтака че вижда им се краят.Скоро време ще бъдат на екран,а после в нъкой магазин.
ОБАДИМИ СЕ newsm44

# 41
  • Мнения: 1
А някой знае ли дали от магазин Crystal Zone мога да купя само 1 висулка на Сваровски  newsm78

# 42
  • Мнения: 236
Корнишонка,къде се губиш,липсваше ми HugЧакам с нетърпение новите ти неща,много ми харесва стила ти PeaceА чак сега и твоите торти разгледах...Бре хора имайте милост...такова нещо не мога да сътворя никога!То е повече от изкуство,само незнам как после събирате кураж да ги изядете Mr. GreenАко бях сладкарка,щях да съм 100 кила,обожавам сладкото...Сори за оф-а ,ама как да не ви похвали човек.
От мен новите неща утре,освен ако за пореден път не си забравя фотото.

# 43
  • Мнения: 139
Корнишонка, както ти е казала Тия, точно от Ем арт са камъчетата.Ако си от Русе, има магазин там.Ако не, разгледай сайта им и могат да ти доставят. Страхотни неща имат, аз през ден ходя там и все откривам разни карасоти, ама направо съм като гарга hahaha

# 44
  • Мнения: 236
Айде и аз да се разпиша в новата тема:
По идея на Дадуся  bouquethttp://happyiva.multiply.com/photos/album/3#photo=41
http://happyiva.multiply.com/photos/album/3#photo=42-пак идея на  Дадуся Blush
Иначе от тук до краяhttp://happyiva.multiply.com/photos/album/3#photo=40

Общи условия

Активация на акаунт