Крем за лице с UV защита

  • 27 809
  • 102
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Аз не съм го ползвала дълго време. За белезите не виждам да има промяна, но кожата се поизглади и пъпките понамаляха. Взех си днес и по-силния уж - Диакнеал, надявам се да има ефекта на заличаване на белези. За сега мисля да го изпробвам само на гърба, по-късно и на лицето като си взема слънцезащитен  Peace.

Последна редакция: сб, 17 апр 2010, 22:42 от Solar Wind

# 61
  • Мнения: 15
И аз съм на вълна слънцезащитен крем. Кожата на лицето ми е много мазна и за сега умувам между тези 2та: флуида на Юсерин и  емулсията на Авен.
В момента ползвам този.
Аз също съм на тази вълна и мисля да пробвам Емулсията на Авен имам нормална кожа(понякога чуствителна),но като чета ,че твоята кожа е много мазна и какъв крем ползваш сега,мисля ,че ти си за флуида на Юсерин -дават го за мазна кожа и некомедогеннен Peace

# 62
  • Мнения: 20
Записвам се да ви следя, че ми предстои покупка на кремче.

# 63
  • Мнения: 1 416
Слагате ли друг дневен крем под слънцезащитния? Аз си мисля, че не е необходимо, защото самия слънцезащитен крем за лице си има хидратираща функция, а и ще станат много мазила, ще се смесят, струва ми се излишно Rolling Eyes Thinking Вие как процедирате?
А и да пипитам за флуидите на La Roche posay Anthelios по-горе някой писа, че попивали бързо, но искам да питам комедогенни ли са и дали се залъскваш бързо от тях? Какъвто и слънцезащитен крем да си слагам, независимо от фактора много бързо ми се омазнява лицето.

# 64
  • Мнения: 1 236
Магнолия99,ФДт ми на Ла Рош се казва Toleriane.Страхотен е,консистенцията е много плътна отна4ало,аз ли4но първия път се притесних,4е няма да се размаже добре,но то4но обратното,покрива и стои страшно естествено.С него не се налага да ползвам нито коректор,нито база за ФДТ.Лошото е,4е са само 4 цвята,аз ползвам hale,,стои все едно си 'близнат' от слънцето.да уто4ня,4е съм много бяла и мислех,4е няма да стои много добре,оказа се то4но обратното! Peace
Amra и аз съм така с вси4ки слънцезащитни,въпреки,4е кожата ми е суха.Затова пуснах темата,за да открия най-накрая подходящия за мен,за сега се насо4вам към емулсията на ла Рош,защото дневния ми крем е на Нукс,фдт ла Рош и сега ако взема слънцезащитен от някоя друга марка ще стане голяма шарения. Thinking...А относно крема,аз ли4но сутрин си слагам хидратиращ,защото ставам много рано заради малкия.После преди да изляза към 11 4аса слагам слънцезащитния и фдт-на.Голяма мазаница пада,ама какво да се прави,нали уж да сме красиви....

# 65
  • Мнения: 255
Слагате ли друг дневен крем под слънцезащитния? Аз си мисля, че не е необходимо, защото самия слънцезащитен крем за лице си има хидратираща функция, а и ще станат много мазила, ще се смесят, струва ми се излишно Rolling Eyes Thinking Вие как процедирате?
А и да пипитам за флуидите на La Roche posay Anthelios по-горе някой писа, че попивали бързо, но искам да питам комедогенни ли са и дали се залъскваш бързо от тях? Какъвто и слънцезащитен крем да си слагам, независимо от фактора много бързо ми се омазнява лицето.

Моята козметичка ми обясни, че преди слънцезащитния задължително се слага дневен крем, защото иначе се запушвали порите.

# 66
  • Мнения: 255
UV40-Clarins.
Разбира се и All day all year на Сисли-но си е цифра.

Jaklins и аз съм се спряла на този кларинс 
http://int.clarins.com/beauty-product/face/brightening-whitening … pf-40/C010701002/
Доволна ли си и по колко пъти на ден нанасяш.

# 67
  • Мнения: 56
Слагате ли друг дневен крем под слънцезащитния? Аз си мисля, че не е необходимо, защото самия слънцезащитен крем за лице си има хидратираща функция, а и ще станат много мазила, ще се смесят, струва ми се излишно Rolling Eyes Thinking Вие как процедирате?
А и да пипитам за флуидите на La Roche posay Anthelios по-горе някой писа, че попивали бързо, но искам да питам комедогенни ли са и дали се залъскваш бързо от тях? Какъвто и слънцезащитен крем да си слагам, независимо от фактора много бързо ми се омазнява лицето.
Amra,цитирам информация за флуида на Ла рош-Indications
Facial sunblock. Non-occlusive. Non-greasy. Ultra UVA protection [PPD 28] Indications: Sun reactive skin. Extreme sunshine intensity. Normal or prone to oily skin. Properties: Extreme protection against UVA/UVB rays. - UVA Ultra protection thanks to a a unique filtering system of Mexoryl SX® and Mexoryl XL® (patented sunscreens) - Extreme fluidity with the Shaka-Shaka technology. - For Normal to Combination/Oily Skin - Water resistant. Results: The skin is protected from sunburn as well as UV rays induced cutaneous reactions and cellular damage. Dosage: Reapply every 2 hours and after every swim. For external use only. 50ml

По това ,което пишат не е комедогенен Peace-Аз за това съм се спряла на него ,но ще видя кога ще го закупя
Иначе,аз не слагам под слънцезащитния крем друг,няма ли да се претрупа много-незнам Rolling Eyes

# 68
  • Paris
  • Мнения: 1 727
UV40-Clarins.
Разбира се и All day all year на Сисли-но си е цифра.

Jaklins и аз съм се спряла на този кларинс 
http://int.clarins.com/beauty-product/face/brightening-whitening … pf-40/C010701002/
Доволна ли си и по колко пъти на ден нанасяш.
Много съм доволна. Много лека текстура, не лепне и идеално защитава. но да не забравяме-защита за градска среда. За плажа-нещо друго. Peace

# 69
  • Мнения: 1 236
UV40-Clarins.
Разбира се и All day all year на Сисли-но си е цифра.

Jaklins и аз съм се спряла на този кларинс 
http://int.clarins.com/beauty-product/face/brightening-whitening … pf-40/C010701002/
Доволна ли си и по колко пъти на ден нанасяш.
Много съм доволна. Много лека текстура, не лепне и идеално защитава. но да не забравяме-защита за градска среда. За плажа-нещо друго. Peace
Колко струва?

# 70
  • Мнения: 1 416
dilandii , Bilyanna , magnolia99 , мерси и на трите Hug Simple Smile Ами значи ще пробвам първо с крем отдолу, а после и без крем и ще видя коя комбинация е най-добра за мен. Така или иначе за през деня ако ще слагам грим ползвам матиращ крем и дано не се окаже, че се залъсквам от слънцезащитния флуид. Това, че пише, че не е комедогенен и мен ме накара да се насоча към него, а и по принцип съм много доволна от козметиката на La Roche posay. А всъщност какви фактори са флуидите им?

# 71
  • Мнения: 133
Момичета колко струва на La Roche-Posay Anthelios 60 Ultra Light Sunscreen Fluid ?
Че се колебая между него и емулсията на Ивостин.

# 72
  • Мнения: 1 236
http://www.laroche-posay.us/_us/_en/consumer/catalog/_us/_en/con … luid-for-face.htm

Ивостин-а е зна4ително по-евтин,около 20 лв. мисля....

# 73
  • Мнения: 133
Да аз питах как вървят цените тук в Бг по аптеките, защото на Ивостин е към 18 лева, а виждам във Фрамар, че някакъв флуид на Ла Рош, 25-ти фактор е 30 лева и се чудех този с 60-ти фактор колко е.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 2 576
А като качество как е Ивостина за мазна кожа? Мазнее ли кожата след намазване?

Общи условия

Активация на акаунт