Спирала за мигли 6

  • 101 380
  • 771
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 878
Може би искат да се отърват от залежали спирали, с изтекъл срок на годност.
Озаряващата на Макс Фактор изобщо не ми харесва. Не само, че няма никакви виолетови нюанси и не подчертава цвета на очите, но ми дразни очите и изглежда така все едно съм без спирала.

# 721
  • Мнения: 943
Привет.Колко време ви издържа спиралата ако я ползвате всеки ден.преди месец и половина си взех Ейвънска спирала , много ми харесва супер е...обаче вече едвам слага  Tired верно , че я ползвам всеки ден , ама за месец и половина и да започва да свършва  newsm78 една колежка ми каза да съм я разредила , ама това никога не съм го правила и не знам как става и дали изобщо ще стане нещо...

# 722
  • Мнения: 20 229
Привет.Колко време ви издържа спиралата ако я ползвате всеки ден.преди месец и половина си взех Ейвънска спирала , много ми харесва супер е...обаче вече едвам слага  Tired верно , че я ползвам всеки ден , ама за месец и половина и да започва да свършва  newsm78 една колежка ми каза да съм я разредила , ама това никога не съм го правила и не знам как става и дали изобщо ще стане нещо...
И на мен ми направи това неприятно впечатление една Ейвънска спирала-Драма мисля, че беше. Дали свърши, дали изсъхна не знам, но беше много бързо. И други подобни коментари съм чела, че изсъхват бързо.

# 723
  • Мнения: 4 428
Аз карам обикновено с една спирала около 3 месеца, като я ползвам всеки ден без уикендите /понякога и тогава/, слагам по 2 слоя. Но един път си взех спирала от по-ниския клас на ГР и тя изкара месец. Така, че явно от този род спирали изкарват по толкова.

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А тази промоция с връщането на спирала и получаването на нова на половин цена за кой магазин важи?

# 725
  • Мнения: 5 651
... една колежка ми каза да съм я разредила , ама това никога не съм го правила и не знам как става и дали изобщо ще стане нещо...
Аз правя така - Пускам топлата вода на тънка струя и прекарвам бързо четката под водата. После "разбивам" спиралата /няколко пъти бързо вкарвам-изкарвам четката в тубичката/. Има ефект, но имай предвид, че в някои случаи почва да се рони.

Иначе ейвънска спирала напоследък признавам само супершок, а тя е 10,5 мл. - изкарва ми по няколко месеца, като слагам всеки път по два пъти, но не съм засичала точно колко.

# 726
  • Мнения: 20 229
Ако му е полезно на някой:

Хипоалергенната спирала Respectissime, стимулираща растежа на миглите от La Roche Posay
предназначена за дамите, използващи контактни лещи или за тези, които имат чувствителни очи.

Скрит текст:
Фармацевтично-козметичната фирма La Roche-Posay представи иновационната спирала Respectissime. Тя е предназначена за дамите, използващи контактни лещи или за тези, които имат чувствителни очи. Спиралата се грижи за ресниците Ви и им придава изключителен обем и кокетна извивка.
Учените от лаборатория La Roche-Posay са установили, че активните съставки, които дълго време с успех са се ползвали за лечение и грижа за косата са подходящи и за миглите. Разликата е там, че ресниците са разположени много близо до повърхността на кожата и поради това доста по-бързо усвояват полезните вещества. Резултатът от въздействието на активните компоненти върху миглите е надминал всички очаквания на експертите - в резултат се появява серумът на La Roche-Posay, увеличаващ обема и гъстотата на деликатните косъмчета, обрамчващи очите ни.
Именно този серум представлява и основата на новата спирала Respectissime. Един месец, след като я използвате Вие ще забележите, че миглите Ви са станали много по-гъсти, плътни и значително по-рядко падат, когато почиствате макияжа си. Специалната извита, закръглена четчица е предназначена да придаде на ресниците Ви максимален обем и кокетна извивка. Спиралата е хипоалергенна и е идеална за дами и девойки, които носят контактни лещи.

# 727
  • София
  • Мнения: 602
Търсейки водоустойчива спирала с ефект кукленски мигли, днес се отбих в Сефова и пробвах две.
И двете са хубави, но наистина ефект кукленски мигли постигнах с YSL Waterproof Mascara. Другата, която пробвах и също ми хареса е Lancome Hypnose Waterproof Mascara. Може би две от най-добрите водоустойчиви спирали за мен от висшия клас козметика.

Да кажа и тук отзиви за Lancome Hypnose Doll Eeys Mascara. Перфектна е! Прави кукленски мигли, наситено черен цвят (поне от цвят So Black! ), супер удобна четка.

# 728
  • Мнения: 55
Дами, имам нужда от съвет. Търся си нова спирала, тъй като моята е вече на привършване...През годините съм ползвала много, от които съм била доста доволна, но обичам да ги сменям , защото все още не съм открила специалната.

Ползвала съм Л'ореал три спирали : тази, но комбинирано с  тази, след което смених с тази,после Буржоа за чувствителни мигли, после ползвах спирала на Seventeen, която не намирам в момента  Grinning После минах на Lash 4D architect , а сега сеъм с False Feather Look  на  Mayballene, от която съм доволна, но не във възторг...Та след тази интродукция...Искам да ми препоръчате спирала, която да е в разумен ценови клас. Миглите ми са гъсти, но къси и твърди, заради което ги извивам. Обичам обема, но някак си удължаването ми е малко по-голям приоритет.  Без спирала е излизам, имам зелени очи и наистина имам нужда от спирала, но реших, че е добре да се допитам преду отново да търся отчаяно.

И без Ейвън, не се разбирам с тях.

# 729
  • Мнения: 807
В момента ползвам най-новата на Лореал - False lash wings. Много ми харесва  Grinning

# 730
  • Мнения: 5 651
Пробвай тази на Римел, за която писах по-горе, има ефект удължаване, лека е и не тежи на миглите, поне при мен. Цената е около 14 лв. редовна, 7-8 на промоция. Ето я тук:
Скрит текст:

Новия Телескопик на Лореал, също удължава и извива добре, дава и приличен обем според кратките ми впечатления /взех я на промоционална цена при пускането й и беше засъхнала, та я ползвах кратко Twisted Evil/.

# 731
  • София
  • Мнения: 23 038
В момента ползвам най-новата на Лореал - False lash wings. Много ми харесва  Grinning


Всички споделят, че много харесват новата спирала на Лореал, но никой не показва реални!, а не рекламни! снимки!........За да ни убеди най-вече! Simple Smile

# 732
  • Мнения: 4 428
Напротив, не мисля, че някой трябва да се старае да убеждава другите колко е прав...Момичетата си изказват личното мнение, ти преценяваш дали да пробваш спиралата или не. Освен това при спиралите всичко е супер субективно - какви са миглите, какъв ефект търси момичето и т.н. 

# 733
  • София
  • Мнения: 23 038
Освен това при спиралите всичко е супер субективно - какви са миглите, какъв ефект търси момичето и т.н. 



Така е, съгласна съм. Simple Smile

# 734
  • Мнения: 807
Значи, забелязах нещо за нея още първите дни като започнах да я ползвам. КОгато я нанасям един слой на едното око и след това веднага втори на същото око - въобще не ми хареса ...

после започнах да нанасям пак един слой и да сресвам с гребенче, после пак втори слой и пак сресвам. Резултата беше ... горе-долу  Grinning

И накрая опитах да нанеса слой на едното око и след това на другото. Така първото ми изсъхва леко, докато нанасям на второ и след това се връщам на него и после пак на второто. Така резултата е най-добре!

Дано ме разбрахте какво имам предвид, че така го обясних ... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт