Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 20:00 - Тема 7

  • 23 528
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Снощи се вихрил луд купон, че и видни гости сте имали. Морганче, блогодаря за почерпката, питам се, ако се влуби кой ще е на първо място жената или колата.

# 61
  • Мнения: 2 157
да ви черпя с едно клипче, вдъхнови ме любовта на Левент към Корвета - бялата мълния hahaha hahaha hahaha
http://www.vbox7.com/play:27c6ed8c
newsm10 newsm51

# 62
  • София
  • Мнения: 30 253
здравейте и от мен,

виждам, че забавлението е на ниво  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте момичета! Снощи се вихрил луд купон, че и видни гости сте имали. Морганче, блогодаря за почерпката, питам се, ако се влуби кой ще е на първо място жената или колата.
ако Мурат не му вземе колата, никоя жена няма шанс Joy Joy Joy
то такава лИбоФ трудно се забравя hahaha hahaha hahaha

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 626
 hahaha hahaha  Какво говорите бялата мълния е на първо място в сърцето на Левент, не знам каква драма ще е ако Мурат наистина се докопа до колата, болката от разбито сърце пасти да яде.

# 65
  • Мнения: 0
Незнам за Мурат, но Хасрет също харесва колата и ............. Thinking Joy Joy : Joy

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Незнам за Мурат, но Хасрет също харесва колата и ............. Thinking Joy Joy : Joy
и ако я вземе, ще я боядиса червена  Joy Joy Чудя се аз дали в някоя от следващите серии няма да има такова отмъщение на Хасрет - не би ме учудила.

# 67
  • Мнения: 0
и да се разкарват с нея в махлата и представете си в колата Бурхан, каката, братчето изобщо цялата рода. Joy Joy Joy Joy Joy горкият Левент.....

# 68
  • София
  • Мнения: 5 334
Ей ме. Последни по-малко от 6 часа непълнолетие. Разбрали сме за довечера, да не се повтаряме! Naughty hahaha hahaha
Черпя по чашка за Мурат, който днес празнува, и да си зобите до 00:00 за мене. hahaha hahaha

# 69
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета! Снощи се вихрил луд купон, че и видни гости сте имали. Морганче, блогодаря за почерпката, питам се, ако се влуби кой ще е на първо място жената или колата.
ако Мурат не му вземе колата, никоя жена няма шанс Joy Joy Joy
то такава лИбоФ трудно се забравя
hahaha hahaha hahaha

Привет!

Истинската любов на Левент - корвета  може да му изиграе кофти номер- дано не изгуби приятеля си Мурат..... Peace

Ще ми е много гот, ако Харсет получи колата и я направи като великденско яйце.....Левент ще умре от мъка....

# 70
  • Мнения: 10 240


Туба и Джансел
Откога ли е тази снимка? newsm78

# 71
  • Мнения: 11


Туба и Джансел
Откога ли е тази снимка? newsm78
явно са играли и в др сериал,но в кой ли newsm78 .тряа да се поразтърсим

# 72
  • Мнения: 10 240


Туба и Джансел
Откога ли е тази снимка? newsm78
явно са играли и в др сериал,но в кой ли newsm78 .тряа да се поразтърсим

не са участвали в общ проект. Знам, че не са.... newsm78

# 73
  • Мнения: 11
 newsm78 вижте какво открих за на6ите ttp://www.youtube.com/watch?v=Trt3fuQsgL0

# 74
  • София
  • Мнения: 30 253
момичета,

още ли няма трейлър освен този, който дадоха веднага след края на серията, нали вт-к все пускаха нов  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт