ДБМ - Русе 12

  • 10 281
  • 233
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 168
Кога искате да направим срещата - в събота или в неделя?Вече го дават хубаво времето.На театъра е удобно,защото нали има въртеливи кончета и коли.
  .......... но няма ограждение,трябва пазач да дежури,гони и подвиква,подсвирква...и персонала е пипкав Crazy...,нали знаете,че съм капризна и устата,не обръщайте моля внимание на репликата...аз ще се постарая да дойда без ремарке,че иначе няма смисъл да се хабя за присъствие изобщо Joy
Ден?Час?
И аз така, но единствения шанс да съм без ремарке е в събота, за неделя нямам гледач.

# 31
  • Мнения: 1 291
Всички ли са за съботна среща - 11ч. къде?Хайде,момичета,казвайте!

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 193
A отпадам за събота-на работа ще съм Confused

# 33
  • Мнения: 1 291
A отпадам за събота-на работа ще съм Confused
Ами добре - да направим така - колко са за събота и колко за неделя?Аз и Илияна можем и в двата дни.Казвайте.

# 34
  • Мнения: 1 168
Аз съм на линия. Гледайки от моята си камбанария ако ще е утре - където кажете там мога да дойда. Ако е за неделя - предлагам да е в Роял на 3-ти етаж, но ще се съобразя с мнозинството.

Относно другата седмица, включително събота и неделя - вчера разбрах, че съм ангажирана плътно с детето без нито един гледач, т.е. отпадам за Брестовица ако е тогава пътуването.

# 35
  • Мнения: 1 317
Утре мога, за неделя не съм много сигурна.

# 36
  • Мнения: 1 168
Последно за кога остава срещата?

# 37
  • Мнения: 6 648
В крайна сметка няма да мога нито в събота нито в неделя .Другата неделя обаче трябва до ходим до Брестовица .

# 38
  • Русе
  • Мнения: 611
И аз може да се дотъркалям ако има среща.Деня не ме бърка.

# 39
  • Мнения: 27
Аз също бих дошла-мога и в събота и в неделя само,че ще съм с малката Simple Smile,...но при мен са много и няма как  Grinning

# 40
  • Мнения: 541
утре 11 часа ??? на роял на 3 етаж?

# 41
  • Мнения: 1 291
утре 11 часа ??? на роял на 3 етаж?

Да  Peace.На срещата трябва да обсъдим какви инициативи да имаме и дали ще имаме преди септември месец,също и за какво ще използваме останалата ни сума.

# 42
  • Мнения: 1 317
Утре, в 11 ще дойда на срещата  Peace

# 43
  • Мнения: 1 168
И ние сме там! Laughing

# 44

Общи условия

Активация на акаунт