ДБМ - Русе 12

  • 10 277
  • 233
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
здравейте.имам детски дрешки за даване за дете от 0 до 5 месеца.аз търся спешно легло за дете от годинка нагоре.за връзка 0889033731 или marina1395@abv.bgbouquet

# 46
  • Мнения: 1 290
Давам отчет за вчера.Срещата не мина ползотворно,поради твърде малкия брой присъстващи.Имаше предложения,но нямаше как да вземаме решения само пет човека.А не ми се иска да разтягаме темата с "аз съм за","пък аз против" или пък "на мен ми е все едно".Всеки има мнение,което ми се иска да изложи на срещите и там да се вземат решения,които после да не се променят,ако не е наложително и да не губим излишно време и нерви.Подчертавам,че среща в по-голям състав е наложителна.Темата ни според мен не е място за вземане на решения.Надявам се,всички които се чувстват съпричастни на дейността ни да успеем да се нагодим към ангажиментите си и да си спретнем конструктивна среща.Барчето на третия етаж в Роял е наистина уютно и спокойно място,подходящо за нашите срещи.
Другата седмица в неделя задължително трябва да отидем при децата и дано сме повече от обичайно заподозрените  Mr. Green.Ако решите,че можем да си направим среща в деня преди ходенето,ОК.Ако не,следващата седмица трябва да се видим.Имайте предвид,че задължително месец преди всяка акция,Управителния съвет на фондацията трябва да бъде уведомен за начинанията ни и за всички подробности,свързани с акцията.

# 47
  • Мнения: 1 317
Деси, вчера след срещата ни се видях с майчето на бебчето, прададох паричките и помоли да благодаря от нейно име.  Hug

# 48
  • Мнения: 758
Аз ще мога да се включа в мероприятия чак след Гергьовден! Sad

# 49
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Момичета, ще пращате ли деца на летния лагер по изкуствата във Видин?

# 50
  • Русе
  • Мнения: 1 193
  Имам предложение Crazy

         На 1 юни да направим щанд за оцветяване на керамични фигурки от деца в парка.Предполагам може да го съобразим  с общинската програма за празника,като се възползваме в случай,че ни разрешат от "навалицата" Laughing За целта е необходимо да купим фигурки-вече знаем как и от къде и малко бои.Инвестицията ни няма да е голяма,а дейността ни ще е атрактивна,особено за по-големките деца.На щанда може да предоставим за продажба и картички.

skorpion ,Кабзи ще ти прати данните за децата.Имаме известни финансови затруднения  Confused

# 51
  • Мнения: 1 317
Джаста, на мен много ми допада идеята, мисля, че ще е нещо наистина доста по-различно от всички останали забавления из парка!

Обещах да ви държа в течение за бебето Искрен.
До тази вечер бяха събрани 4000 лева, отделно работодателите и колегите на Ани са й превели още 7000лв.! Тази вечер ще пътуват за София, утре ги приемат в клиниката за изследвания и наблюдение и в понеделник, живот и здраве, ще направят операцията за премахване на кистата и слагането на шънт.
Благодаря от името на майката на всички, които помогнаха материално и които отправиха пожелания за успешен изход!
Благодаря ви!

# 52
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Ок! вие сте силни жени-можете повече!  Peace

# 53
  • Мнения: 1 290
Скорпи,писах ти ЛС.
Ели,чудесна новина.Дано сега мине успешно операцията!
Джаста,не съм се съмнявала в способността ти да бълваш идеи!Аз съм за..
Да ти е жив и здрав юнака!   bouquetПожелавам му да прихване шантавия ти характер  Joy
Но трябва бързо да решим дали ще правим тази акция,защото ще е нужно и разрешение от Общината.Момичета,моля, за малко повече активност,че сама птичка пролет не прави!

# 54
  • Мнения: 6 647
За  Peace идеята на Джаста!
Много ,много късмет при операцията на Искрен  Praynig

За неделя кой ще идва?

# 55
  • Мнения: 1 317
Мен тази неделя ме няма, заминавам на преход в СТара планина утре.
Относно идеята на Джаста - по колко върви по морето този вид забавления? Виждала съм тълпи от деца, които искат да оцветяват и да рисуват.
Мога да спретна картички на детска тематика  Peace

# 56
  • Мнения: 541
и аз съм за идеята на джаста  Peace
аз проверих за офертата,която споменах на срещата,мисля че трябва да се видим и да обсъдим нещата подробно  Peace то хубаво да има активност в темата,ама по-добре срещи по-ползотворни да има  Rolling Eyes да направим една в събота?
в неделя,ако няма промяна при гледача ми, ще дойда  Hug

# 57
  • Мнения: 1 290


За неделя кой ще идва?

Аз съм на линия.

# 58
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Благодаря за пожеланията,Кабзи...,не е прихванал,а е прехвърлил чак характера ми Joy

  Събота и неделя съм ангаже,детското парти на малкия ще е тогава,имаме и излизане извън града.През седмицата съм сравнително свободна.
За акцията-не се изисква кой знае каква организация,можем да обсъдим детайли и в темата.
Питах току-що една дружка,дето често оцветява с дъщеря си по почивки такива фигурки(имат цяло шкафче пълно с такива Laughing ) Най-малките фигурки тип сърчице,слонче зайче-около 5 см са с цени 1.50-2лв,по големките са на 3.50-4 и нагоре до 15лв за фигурки около 20см.Така,че ние можем да изберем първите две позиции като цени. Хубаво е,тези които са "ЗА" подобен род акция да пишат в темата с какво и как могат да се включат.От мен участието ще е с няколкочасово присъствие,помощ при оцветяването,ще осигуря част от боичките и разбира се ще потърся добри оферти за фигурките.  

# 59
  • Русе
  • Мнения: 1 193
   Да почерпя с току-що завършената торта за моят палавник Laughing
                     

Общи условия

Активация на акаунт