Жената ЛЪВ-25 част!

  • 24 480
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 499
ЩЪ та убивам бре Камче, така си го написала вкусно , че ми иде незнам кво да направя. Обожавам ребърца   chef

# 706
  • Мнения: 9 776
Джуджи, посвари ги мъничко, колкото да ги припениш. А боба ти подготвен ли е или това ще е за утре?

# 707
  • Мнения: 668
ЩЪ та убивам бре Камче, така си го написала вкусно , че ми иде незнам кво да направя. Обожавам ребърца   chef
 Joy Joy Joy
Мацо, да не те затрупа пясъка?  hahaha

# 708
  • Мнения: 699
Джуджи, посвари ги мъничко, колкото да ги припениш. А боба ти подготвен ли е или това ще е за утре?

Ааааа ОК! Не е подготвен, това е събота или неделя. През седмицата ядем само бързи манджи. Мойта свекърва ми каза да ги накисна във вода да се махнела кръвта, обаче мен нещо ме втресе при мисълта, че няма да са предварително обработени, та реших да питам как да стане все пак.

Кам, аз пък хич не съм фен на такива комбинации като месо и мед. Виж мъжа ми ще ти е благодарен за тази идея.

# 709
  • Мнения: 2 274
Ухххххх, у нас ребърцата само така ги готвя. Обожаваме ги с мед и чесън. Малееееее, отдавна не съм правила и така ми се доядоха.... Камче, как можа да го кажеш! Жал нямаш, бе жена! Ша ни умориш от слюноотделяне тука с Норчето, че и клавиатурите ще подгизнат  Mr. Green!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Замириса ми на ребърца и се откопах от пясъка, Камче  Joy.
Аз им слагам соев сос и подправки и ги пека на инфрачервени - така стават за отрицателно време и като на скара   chef

Отивам да доразгледам  photo

# 711
  • Мнения: 11 499
Ухххххх, у нас ребърцата само така ги готвя. Обожаваме ги с мед и чесън. Малееееее, отдавна не съм правила и така ми се доядоха.... Камче, как можа да го кажеш! Жал нямаш, бе жена! Ша ни умориш от слюноотделяне тука с Норчето, че и клавиатурите ще подгизнат  Mr. Green!

Точно казано  Peace

# 712
  • Мнения: 11 499
Някой знае ли някоя самолетна компания или фирма за изгодни самолетни билети ?
Интересувам се от маршрута Варна-Амсердам.

# 713
  • Мнения: 2 274
Някой знае ли някоя самолетна компания или фирма за изгодни самолетни билети ?
Интересувам се от маршрута Варна-Амсердам.
  WIZZ AIR. Ниско бюджетна авиокомпания. Билетите са ефтинджос, ама си само с ръчен багаж. Ако имаш куфар - 11 евро даваш допълнително като купуваш билета, а ако не си заявил багаж - 18 евро на летището.
Свекъра пътува с тях до Испания. Сега обаче не мисля, че се изпълняват полети до Холандия от когото и да било Simple Smile.
Друга такава компания са Easy Jet. Но мисля, че техните билети са малко по-скъпи.
  Мацо, и аз слагам соев сос Simple Smile.

П.П. Сега погледнах на сайта на Уиз и от Варна имат полети само до Лондон и София. Много странно. Мислех, че са повече дестинациите или сега заради вулкана са ги спрели някои  Thinking

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 16:44 от benighted

# 714
  • Мнения: 11 499
Рени, аз гледах WIZZ AIR и направо се изумих какви цени пускат ( напр. юни месец отиване и връщане до Венеция за 7 дни със самолет - 137лв и някакви стотинки  Shocked ) Обаче мн странно ми стана, че нямаше полети до Холандия  Rolling Eyes преди малко гледах.............
Ще погледна сега в др. компания Easy Jet. Благодаря за инфото.

# 715
  • София
  • Мнения: 6 210
Хаяси, медът не се усеща! Аз съм хапвала пилешки бутчета мариновани в мед и още нещо, а после изпечени на скара. Е няма такава вкусотия! Дърпах се, щото си мислех, че е гадно, на финала опитах едно, за да не обидя домакините и ди облизах пръстите.

# 716
  • Мнения: 250
Добър вечер!
Хайде да си говорим за плетки..... Wink

# 717
  • София
  • Мнения: 6 210
Добра да е, Чоч Hug! Умееш ли да плетеш?

Мацки, абе помните ли как водихме високоинтелигентният разговор за подсъзнанието, настройката за позитивно мислене и т.н. Е тази вечер, в Шоуто на Иван и Андрей, ще гостува оня гуру, дет настройва чакрите и хаква съзнанието - Джон Кехоу. Ако на някой му е интересно - да гледа

# 718
  • Мнения: 1 849
Оооо, Чоч, къде се губиш?
Май мнооого ти идват манджите  Hug

Нещо цял ден ми бяга нета, при вас как е  newsm78

Обичам такива гуру, много ми е интересно и ще гледам, да гледам   bouquet

# 719
  • София
  • Мнения: 6 210
Миленче, утре ще е и при Гала в На кафе  Peace.
Уф, пък на мен нета на лаптопа пак се бъзика, а на настолния компютър е на пушка. Май ще трябва да се обадя на доставчика, че е много досадно  Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт