Считате ли ,че си губите ценното време в интернет?

  • 2 815
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Направо си е като краста и вечер ме е яд на мен си,че съм си загубила 6 часа в нета днес. Преди четох много книги, а сега съм започнала 4 и не  помня до къде съм стигнала. Почвам ги пак и така не ги довършвам. Усещам се ,че на тичане чистя, готвя, гладя и така. 2 месеца не си го бях включила умишлено и сега отчитам,че  май се чувствах по-добре без да ме влече нещо към компа. Има ли такова нещо при вас? Да имате някакви угризения?

# 1
  • Мнения: 4 916
Не. Мога да изкарам с дни без нет, мога и по цял ден да вися тук. Както дойде. Но нетът никога не е бил за сметка на нещо друго.

# 2
  • Мнения: 46 641
Никакви угризения нямам.
Работата ми е свързана с компютър, така че съчетвам полезното с приятното. Ако не работя, рядко сядам.

# 3
# 4
  • Мнения: 2 032
Да, абсолютно.

# 5
  • Мнения: 543
Времето е създадено да се губи
Въпросът е да е изгубено по приятен начин

# 6
  • София
  • Мнения: 12 797
Напротив, помагам си. Обикновено ми е по- лесно да пиша или чета две неща паралелно.

# 7
  • Мнения: 581
 Не, имам време за всичко, което поискам.

# 8
  • Мнения: 2 401
Да, и имам огромни угризения. Защото никога не мога просто да вляза, да намеря информацията, която ми е необходима и да изляза. Не става и не става. Тук да цъкна, там да цъкна и си ..

# 9
  • Мнения: 1 310
Не. Не мисля, че си губя времето.  Peace

# 10
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Да, считам. И най-ми е криво, ако е за сметка на заниманията с детето. Затова гледам да го правя, докато спи.

# 11
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не. Не си губя времето. Имам време за всичко. Понякога с дни не се сещам да седна, друг път вися почти целия ден. Когато как дойде. Важното е всички да сме доволни в семейството. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 586

٠•● Dega ●•٠ , изображението в подписа ти превишава на височина допустимото по правилата. Можеш да сложиш това, максимално допустимото.

# 13
  • Мнения: 2
Поредната тема ШОУ, ако Интернет е за губене на ценно време, счупете си компютрите  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 192
Понякога - да. Но в повечето случай ми е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт