Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 080 884
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 147
Благодаря ви! Само дето от сайта на бг-мамма нещо не се получава с изтеглянето.
Сега ще пробвам сайтовете от scorpionche.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ми не става нито от него, нито от други сайтове които знам   Tired  ! Сигурно "Закона за авторското право" си е казал думата забранили са тегленето  на детски песнички Thinking  ?! Жалко ако е така полезни бяха много тези сайтове ! Особено за такива като нас живеещите в чужбина  Tired  !

# 901
  • Мнения: 1 001
Песни, които не ми се събират отново
А съм сигурен, че съм давал вече линка  newsm78

# 902
  • Мнения: 3 971
Имам огромна молба Praynig Търся *Банани с пижами*  имаме 4 серии и Ники им е луд фен CrazyОнази вечер имаше неистов рев и само те го успокоиха Peace Обаче усещам че му омръзват вече.Ако някой ми намери откъде до си дръпна още -много ще го обичам Mr. Green

# 903
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря ви! Само дето от сайта на бг-мамма нещо не се получава с изтеглянето.
Сега ще пробвам сайтовете от scorpionche.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ами не знам, сега пробвах, при мен се тегли  newsm78

# 904
  • Мнения: 7 106
Имам огромна молба Praynig Търся *Банани с пижами*  имаме 4 серии и Ники им е луд фен CrazyОнази вечер имаше неистов рев и само те го успокоиха Peace Обаче усещам че му омръзват вече.Ако някой ми намери откъде до си дръпна още -много ще го обичам Mr. Green

Аз съм ги виждала само в Замунда. Ако твоите серии не са от там, ги потърси или кажи да ти пратя линка.

# 905
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
DVV, я провери в тази тема, мисля, че срещах някъде това филмче:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=221774.0;topicseen

# 906
  • Мнения: 3 971
3ори от там са Rolling Eyes

MiRa_55 няма вече гледах там Sad
Май ще се окаже че ще си останем с първите 4 серии Tired Благодаря все пак Hug

# 907
  • Мнения: 5 178
Страшни сте момичета, сега и аз се залавам да тегля песнички. Малкия е силно впечатлен вече не само от маминото грачене, ами и от ТВ рекламите особено тази на Бондюел с грахчетата голямо подскачане..
Да видим как ще реагира на песните от лаптопа

# 908
  • Мнения: 2 732
търся песента Слънчице изгрей -текст или песничката Hug

# 909
  • Мнения: 4 155
Синът ми само говори за някакъв филм, който са гледали в детската градина за леопарди. Учителката му каза, че е на Дискавъри. Дали случайно някой го има, за да му го запиша? Или ако може някой да помогне с линк.

# 910
  • Мнения: 3 537
Моля ви, мацки, ако можете да ми помогнете да намеря повече серии от филмчето "Плодчетата" Rolling Eyes
Търсих, търсих .... в замундата и в streamzone намерих само една серийка "пустинята на кактусите", незнам вече къде да ровя Rolling Eyes
 Hug

# 911
  Привет някой да знае от къде мога да си сваля Слона моя приятел

# 912
  • София
  • Мнения: 1 877
  Привет някой да знае от къде мога да си сваля Слона моя приятел

Заповядай Hug:

Слонът, моят приятел

# 913
Може ли някой да ми каже заглавие на една детска песничка или поне кой я е написал.Знам само думите, но ме се иска да си я намеря и изтегля от нета.Та думите на песничката са такива:
Виждам те, гледам те, с теб играя аз сега.Ако искаш заповядай да направим влак сега.Трала ла ла ла ла ла ла ла  и така нататък.Дано някой се сети и ми помогне да я открия.Благодаря предварително!

# 914
  • София
  • Мнения: 1 877
Може ли някой да ми каже заглавие на една детска песничка или поне кой я е написал.Знам само думите, но ме се иска да си я намеря и изтегля от нета.Та думите на песничката са такива:
Виждам те, гледам те, с теб играя аз сега.Ако искаш заповядай да направим влак сега.Трала ла ла ла ла ла ла ла  и така нататък.Дано някой се сети и ми помогне да я открия.Благодаря предварително!

Песента се казва Виждам те, гледам те и е на Росица Кирилова Peace.

Общи условия

Активация на акаунт